نمایشگاه ایمنی در محیط کار THE NATIONAL SAFETY SHOW 2021 نیوزلند | ویزای نمایشگاهی | شمیران گشت

نمایشگاه ایمنی در محیط کار THE NATIONAL SAFETY SHOW 2021 نیوزلند

نمایشگاه ایمنی در محیط کار THE NATIONAL SAFETY SHOW 2021 نیوزلند
۰
(۰)

رویداد ایمنی ملی بزرگترین نمایشگاه اختصاصی ایمنی کار در کشور نیوزیلند است که با عنوان THE NATIONAL SAFETY SHOW برگزار می گردد . نمایشگاه ملی ایمنی فرصتی را برای کشف محصولات ، خدمات و نوآوری های جدید در صنعت ایمنی کار فراهم می کند. سمینارهای آموزشی ، کارگاه ها و نمایش های شبکه شما را با تمام اطلاعات و منابعی که برای به روز نگه داشتن HSWA ، محافظت از کارمندان و مشاغل خود ، نیاز دارید را همه را زیر یک در اختیار شما قرار می دهد. نمایشگاه ایمنی ملی (با BuildNZ و ادغام تأسیسات) فرصتی بی نظیر را برای نمایش محصولات و خدمات خود به متخصصان واجد شرایط ایمنی ، آموزش آنها از طریق سمینارها و کارگاه های آموزشی غرفه داران ، فروش و ایجاد روابط با متخصصان ایمنی مربوطه فراهم می کند.
چه چیزی باعث می شود نمایشگاه THE NATIONAL SAFETY SHOW مهمترین رویداد فروش و بازاریابی شما در صنعت ایمنی کار و محیط کار باشد؟ نمایشگاه ایمنی ملی به طور مستقیم برای ارائه مخاطبان با سطح بالا به شما ارائه می شود. این افراد افرادی هستند که می دانند تجارتشان به بهترین محصولات ایمنی و فناوری موجود وابسته است و هدف خاصی را برای یافتن تأمین کنندگان جدید و به روز بودن در صنعت به دست آورده اند. شما اهمیت رو در رو شدن با این بازدیدکنندگان را پیدا خواهید کرد ، داشتن یک پایگاه داده با کیفیت بالا از بازدیدکنندگان قبلی ثبت شده ، و یک برنامه فعال بازاریابی برای درگیر کردن حتی بیشتر این تعداد ، این یک فرصت ایده آل برای شناسایی مشتریان جدید و ایجاد آگهی های جدید است.کارگاه های هدفمند ما و آموزش در محل برای مشتریان بالقوه و فعلی شما ، این امر را ضروری می کند تا در کنار آنها حضور داشته باشید و شما را قادر می سازد تا ارتباطات سودمند متقابل بیشماری داشته باشید. نمایشگاه ایمنی برای دیدار با تصمیم گیرندگان قدرتمند و خریداران طیف گسترده ای از صنایع از جمله: تجاری و ساخت و ساز ، مهندسی عمران ، مهندسی و ساخت ، محموله و انبارداری ، حمل و نقل جاده ای ، ارگان های محلی و ادارات دولتی (از جمله پلیس و ارتش) و مشاغل بخش خصوصی مناسب می باشد.
آژانس شميران گشت همراه و مشاور شما در زمينه تهيه اخذ ويزای نیوزلند و مقدمات ورود به اين نمايشگاه شامل تهيه کارت و بليط نمايشگاه و وقت سفارت نیوزلند ، ويزای نمايشگاهی نیوزلند ، تور نمايشگاهی نیوزلند ، رزرو بليط هواپيما جهت سفر ، ویزای کاری نیوزلند ، رزرو بهترين هتل ها در محل اقامت ، مشاوره در تکميل مدارک و سفارت و ارائه بيمه مسافرتي مي باشد . ۱۲ اکسپو برگزار کننده تور هاي نمايشگاهي و اطلاع رسان تخصصي درباره ي تقويم نمايشگاه هاي اروپايي و تقویم نمایشگاه نیوزلند مي باشد .

این مطلب چقدر مفید بود؟

برای امتیاز دادن به آن روی ستاره ها کلیک کنید!

میانگین امتیاز ۰ / ۵. تعداد آرا: ۰

تاکنون رأی داده نشده ! اولین کسی باشید که این مطلب را ارزیابی می کنید

اگر این پست را مفید یافتید ...

ما را در اینستاگرام دنبال کنید!

پکیج ویزای نمایشگاه ایمنی در محیط کار THE NATIONAL SAFETY SHOW 2021 نیوزلند
خرید بلیط

لطفا جهت اطلاعات بيشتر و اطلاع از هزينه ها و نحوه شرکت در نمايشگاه با شماره هاي آژانس شميران گشت تماس بگيريد :

021-26206357

021-26206479

021-26355204

021-26355701

يا روي گزينه خريد بليط کليک نماييد و در فرم مربوطه اطلاعات و شماره تماس خود را وارد کرده تا کارشناسان شميران گشت با شما تماس بگيرند

  • نمایشگاه ایمنی در محیط کار THE NATIONAL SAFETY SHOW 2021 نیوزلند
  • نمایشگاه ایمنی در محیط کار THE NATIONAL SAFETY SHOW 2021 نیوزلند
  • نمایشگاه ایمنی در محیط کار THE NATIONAL SAFETY SHOW 2021 نیوزلند
  • نمایشگاه ایمنی در محیط کار THE NATIONAL SAFETY SHOW 2021 نیوزلند
  رویداد جزئیات
  اسپانسر ها
  • XPO Exhibitions Ltd