نمایشگاه بین المللی اپتیک و عینک SILMO ISTANBUL 2021 ترکیه | ویزای نمایشگاهی | شمیران گشت

نمایشگاه بین المللی اپتیک و عینک SILMO ISTANBUL 2021 ترکیه

نمایشگاه بین المللی اپتیک و عینک SILMO ISTANBUL 2021 ترکیه
۳
(۱)

نمایشگاه عینک استانبول ، نمایشگاه بین الملل اپتیک و عینک ترکیه که سالانه در شهر استانبول با عنوان SILMO ISTANBUL برگزار میشود .نمایشگاه اپتیک استانبول مجموعه ای از بیش از ۴۰۰ برند عینک از مارک های داخلی ( ترکیه ای ) و خارجی است و شامل همه موارد از جمله ، جلد عینک و شیشه عینک ، عینک آفتابی ، لنزها ، تجهیزات مراقبت از چشم ، اپتیمتری ، دستگاه چشم پزشکی می باشد. نمایشگاه بین المللی Silmo Istanbul 2020 به دلیل ویروس کرونا به تاریخ های ۱۸ تا ۲۱ نوامبر ۲۰۲۱ موکول شده است. 
نمایشگاه SILMO ISTANBUL 2019 با ارائه یک اصل ابتکاری ، پویا و متحد کننده به صنعت بین المللیاپتیک و عینک ، غرفه داران و بازدید کنندگان خود را در ۲۱ تا ۲۴ نوامبر ۲۰۱۹ در مرکز نمایشگاهی استانبول Yeşilköy جای داده بود و بسیاری از تحولات در ۱۰ سال گذشته در کشور ترکیه و صنعت اپتیک ترکیه را پوشش داده بود ، قوانین و مقرراتی که بسته به ورودی سرمایه خارجی برای رشد حجم تجارت و بخش عینک ایجاد می شود ، نیاز به یک نمایشگاه تجاری مستمر برای رشد بخش اپتیک داشت به همین دلیل نمایشگاه استانبول در سال ۲۰۱۳ برای تأمین نیازهای مهم این بخش با حمایت مالی “۴ your eyes” ، محصول آژانس تبلیغاتی ۲۴Saat و فعالیت های ۲۴Saat Fuarcılık برگزار شد.
و اما آمار و ارقام رویداد SILMO ISTANBUL 2019 از این قرار بوده است : برگزاری نمایشگاه در زمینی به مساحت ۱۷۰۰۰ متر مربع در سالنهای ۹ ، ۱۰ و ۱۱ مرکز نمایشگاه استانبولی با حضور ۱۵۳ شرکت و غرفه دار محلی و بین المللی ، بیش از ۸۰۰ برند ، جدیدترین محصولات فناوری ، مجموعه های نوآورانه و پرطرفدار ، لوازم جانبی ، دستگاه های لنز و همه چیز در مورد عینک به بازدید کنندگان خود ارائه داد. این نمایشگاه که در مجموع چهار روز به طول انجامید ، ۱۱۳۷۰ بازدید کننده داخلی و بین المللی را در خود جای داده  بود و تعداد بازدیدکنندگان ملی ۷.۵٪ نسبت به سال ۲۰۱۸ افزایش یافته و به ۹۲۷۸ نفر رسیده بود ، همچنین بازدید کنندگان بین المللی ۸٪ افزایش یافته و به ۲۰۹۲ رسیده است.
آژانس شميران گشت همراه و مشاور شما در زمينه تهيه اخذ ويزای ترکیه و مقدمات ورود به اين نمايشگاه شامل تهيه کارت و بليط نمايشگاه و وقت سفارت ترکیه ، اخذ ويزای نمايشگاهی ترکیه ، تور نمايشگاهی ترکیه ، رزرو بليط هواپيما جهت سفر ، ویزای درمانی ترکیه ، ویزای پزشکی و درمانی ترکیه ، رزرو بهترين هتل ها در محل اقامت ، مشاوره در تکميل مدارک و سفارت و ارائه بيمه مسافرتي مي باشد . ۱۲ اکسپو برگزار کننده تور هاي نمايشگاهي و اطلاع رسان تخصصي درباره ي تقويم نمايشگاه هاي اروپايي و تقویم نمایشگاهی ترکیه مي باشد .

این مطلب چقدر مفید بود؟

برای امتیاز دادن به آن روی ستاره ها کلیک کنید!

میانگین امتیاز ۳ / ۵. تعداد آرا: ۱

تاکنون رأی داده نشده ! اولین کسی باشید که این مطلب را ارزیابی می کنید

اگر این پست را مفید یافتید ...

ما را در اینستاگرام دنبال کنید!

پکیج ویزای نمایشگاه بین المللی اپتیک و عینک SILMO ISTANBUL 2021 ترکیه
خرید بلیط

لطفا جهت اطلاعات بيشتر و اطلاع از هزينه ها و نحوه شرکت در نمايشگاه با شماره هاي آژانس شميران گشت تماس بگيريد :

021-26206357

021-26206479

021-26355204

021-26355701

يا روي گزينه خريد بليط کليک نماييد و در فرم مربوطه اطلاعات و شماره تماس خود را وارد کرده تا کارشناسان شميران گشت با شما تماس بگيرند

    • نمایشگاه بین المللی اپتیک و عینک SILMO ISTANBUL 2021 ترکیه
    • نمایشگاه بین المللی اپتیک و عینک SILMO ISTANBUL 2021 ترکیه
    • نمایشگاه بین المللی اپتیک و عینک SILMO ISTANBUL 2021 ترکیه
    • نمایشگاه بین المللی اپتیک و عینک SILMO ISTANBUL 2021 ترکیه