نمایشگاه انرژی EMART ENERGY 2018 اتریش | ویزای نمایشگاهی | شمیران گشت

نمایشگاه انرژی EMART ENERGY 2018 اتریش

نمایشگاه انرژی EMART ENERGY 2018 اتریش
۰
(۰)

کنفرانس و نمایشگاه EMART ENERGY پلت فرم اروپاست برای تجارت انرژی . این نمایشگاه سالانه در سال ۲۰۱۸ در شهر وین اتریش برگزار می گردد. ادغام EMART Energy با «بازارهای انرژی» به شما کمک می کند همه چیزهایی را که مورد استفاده قرار می گیرد و بیشتراز آن را در اختیار داشته باشید ! در روزهای ۶ و ۷ نوامبر، برنامه مربوط به سرمایه داران و معامله گران است و برنامه عبارت است از : نگاهی به بازارهای انرژی آینده ، آینده تجارت انرژی ، طراحی بازار آینده . در تاریخ ۸ نوامبر در روز سوم این رویداد، کنفرانس بازار انرژی بر روی بازار خرده فروشی تمرکز خواهد کرد و به پرسش «چگونه جریان های جدید درآمد را ایجاد می کنیم؟ پاسخ می دهد . در فاز آخر هم پذیرش بازار انرژی در مرکز نمایشگاه انرژی است که در محیط نمایشگاه انجام خواهد شد.

وبسايت ۱۲ اکسپو همراه و مشاور شما در زمينه تهيه ویزای کشور اتریش و مقدمات ورود به اين نمايشگاه شامل تهيه کارت و بليط نمايشگاه و وقت سفارت کشور اتریش ، ويزای نمايشگاهی کشور اتریش ، تور نمايشگاهی کشور اتریش ، رزرو بليط هواپيما جهت سفر به شهر وین اتریش ، رزرو بهترين هتل ها در محل اقامت ، مشاوره در تکميل مدارک و سفارت و ارائه بيمه مسافرتي مي باشد . ۱۲ اکسپو برگزار کننده تور هاي نمايشگاهي و اطلاع رسان تخصصي درباره ي تقويم نمايشگاه هاي اروپايي و تقویم نمایشگاهی کشور اتریش مي باشد .

 


 

این مطلب چقدر مفید بود؟

برای امتیاز دادن به آن روی ستاره ها کلیک کنید!

میانگین امتیاز ۰ / ۵. تعداد آرا: ۰

تاکنون رأی داده نشده ! اولین کسی باشید که این مطلب را ارزیابی می کنید

اگر این پست را مفید یافتید ...

ما را در اینستاگرام دنبال کنید!

کارت VIP نمایشگاه انرژی EMART ENERGY 2018 اتریش
1,100,000 تومان
خرید بلیط

این هزینه شامل وقت سفارت ، رزرو بليط هواپيما ، رزرو هتل ، بيمه مسافرتي ، پر کردن فرم سفارت ، مشاوره تکميل مدارک و سفارت می باشد.
هزينه ورودي سفارتها و ترجمه مدارک بر عهده مسافر مي باشد و همچنین موسسه هیچ مسئولیتی در قبال دادن یا ندادن ویزا از طرف سفارت ندارد و در صورت نگرفتن ویزا هزینه ای عودت داده نمیشود.

کارت نمایشگاه انرژی EMART ENERGY 2018 اتریش
500,000 تومان
خرید بلیط

فقط شامل کارت می باشد .

    • نمایشگاه انرژی EMART ENERGY 2018 اتریش
    • نمایشگاه انرژی EMART ENERGY 2018 اتریش
    • نمایشگاه انرژی EMART ENERGY 2018 اتریش