نمایشگاه بین المللی انرژی خورشیدی INTERSOLUTION 2022 بلژیک | ویزای نمایشگاهی | شمیران گشت

نمایشگاه بین المللی انرژی خورشیدی INTERSOLUTION 2022 بلژیک

نمایشگاه بین المللی انرژی خورشیدی INTERSOLUTION 2022 بلژیک
۰
(۰)

INTERSOLUTION عنوان نمایشگاه بین المللی انرژی خورشیدی در بنلوکسمی باشد . نمایشگاه InterSolution  نمایشگاه اروپایی انرژی خورشیدی و یک رویداد  تجاری است که بازار رو به رشد این صنعت را نشان می دهد. دهمین دوره رویداد  InterSolution ، نمایشگاه شبکه و تجارت شماره یک انرژی خورشیدی در بنلوکس ، چهارشنبه ۱۹ و پنجشنبه ۲۰ ژانویه ۲۰۲۲ در نمایشگاه فلاندرز در شهر گنت بلژیک برگزار می شود.

موفقیت نسخه ۲۰۲۰ موفقیت نهایی را در زمینه انرژی خورشیدی در بنلوکس تأیید می کند. علاقه به انرژی خورشیدی همچنان در حال افزایش است و شرکت ها بیشتر و بیشتر در راه حل های خورشیدی سرمایه گذاری می کنند. انرژی خورشیدی انرژی آینده است و پایدار خواهد ماند. همانند نسخه های قبلی از سال ۲۰۰۹ با میانگین ۳۸۰۰ بازدید کننده InterSolution 2022 نیز یک انجمن بین المللی B2B برای صنعت خورشیدی خواهد بود که عرضه و تقاضاها را برآورده می کند. تامین کنندگان برجسته از سراسر اروپا آخرین نوآوری های خود را در پنل های خورشیدی و ذخیره انرژی ، سیستم های مونتاژ و تکنیک های کنترل ، نرم افزار و نظارت نشان می دهند. به همین دلیل ، بازدید از نمایشگاه InterSolution برای هر حرفه ای که با تجارت انرژی خورشیدی در تماس باشد ، مانند نصب کنندگان ، برقکاران ، پیمانکاران ، سقف سازان ، لوله کشان و معماران مفید است.

آیا تولید کننده یا عمده فروش تاسیسات و لوازم جانبی خورشیدی هستید؟ در این صورت ، مطمئن شوید دفعه بعد در نمایشگاه تجاری ما غرفه ای دارید! آیا می خواهید از نمایشگاه شماره یک انرژی خورشیدی در بنلوکس دیدن کنید؟ همین حالا برای InterSolution 2022 ثبت نام کنید. ورودی رایگان است. 

آژانس شميران گشت همراه و مشاور شما در زمينه تهيه اخذ ويزای بلژیک و مقدمات ورود به اين نمايشگاه شامل تهيه کارت و بليط نمايشگاه و وقت سفارت بلژیک ، ويزای نمايشگاهی بلژیک ، تور نمايشگاهی بلژیک ، رزرو بليط هواپيما جهت سفر ، ویزای کاری بلژیک ، رزرو بهترين هتل ها در محل اقامت ، مشاوره در تکميل مدارک و سفارت و ارائه بيمه مسافرتي مي باشد . ۱۲ اکسپو برگزار کننده تور هاي نمايشگاهي و اطلاع رسان تخصصي درباره ي تقويم نمايشگاه هاي اروپايي و تقویم نمایشگاه بلژیک مي باشد .

 


 

این مطلب چقدر مفید بود؟

برای امتیاز دادن به آن روی ستاره ها کلیک کنید!

میانگین امتیاز ۰ / ۵. تعداد آرا: ۰

تاکنون رأی داده نشده ! اولین کسی باشید که این مطلب را ارزیابی می کنید

اگر این پست را مفید یافتید ...

ما را در اینستاگرام دنبال کنید!

پکیج ویزای نمایشگاه بین المللی انرژی خورشیدی INTERSOLUTION 2022 بلژیک
خرید بلیط

لطفا جهت اطلاعات بيشتر و اطلاع از هزينه ها و نحوه شرکت در نمايشگاه با شماره هاي آژانس شميران گشت تماس بگيريد :

021-26206357

021-26206479

021-26355204

021-26355701

يا روي گزينه خريد بليط کليک نماييد و در فرم مربوطه اطلاعات و شماره تماس خود را وارد کرده تا کارشناسان شميران گشت با شما تماس بگيرند

    • نمایشگاه بین المللی انرژی خورشیدی INTERSOLUTION 2022 بلژیک
    • نمایشگاه بین المللی انرژی خورشیدی INTERSOLUTION 2022 بلژیک
    • نمایشگاه بین المللی انرژی خورشیدی INTERSOLUTION 2022 بلژیک
    • نمایشگاه بین المللی انرژی خورشیدی INTERSOLUTION 2022 بلژیک