نمایشگاه املاک SIMA EXPO 2018 اسپانیا | ویزای نمایشگاهی | شمیران گشت

نمایشگاه املاک SIMA EXPO 2018 اسپانیا

نمایشگاه املاک SIMA EXPO 2018 اسپانیا
۰
(۰)

نمایشگاه بین المللی املاک SIMA EXPO مادرید در سال دو مرتبه برگزار می گردد و یکی از رویدادهای مهم برای فعالان در بخش خرید و فروش املاک در اسپانیا می باشد . نزدیک به ۳۰۰ غرفه دار (۱۰٪ بین المللی) ، ۲۵۰۰ مدیر حرفه ای در این صنعت  و ۱۵۰ سخنران با بیش از ۵۰ جلسه و ۸۰ شرکای استراتژیک باعث ایجاد فرصت های بی شماری شده است . بار دیگر، هزاران نفر از خریداران به طور فعال برای اولین خرید محل اقامت، خانه دوم خود ، فرصت های سرمایه گذاری یا خانه هایی جهت تعطیلات این نمایشگاه را جستجو خواهند کرد .

وبسايت ۱۲ اکسپو همراه و مشاور شما در زمينه تهيه ويزای اسپانیا و مقدمات ورود به اين نمايشگاه شامل تهيه کارت و بليط نمايشگاه و وقت سفارت اسپانیا، ويزای تجاری اسپانیا، تور نمايشگاهی اسپانیا ، رزرو بليط هواپيما جهت سفر به کشور اسپانیا، رزرو بهترين هتل ها در محل اقامت ، مشاوره در تکميل مدارک و سفارت و ارائه بيمه مسافرتی مي باشد . ۱۲ اکسپو برگزار کننده  تورهای نمايشگاهی و اطلاع رسان تخصصی درباره ی تقويم نمايشگاه های اروپايی و لیست نمایشگاه های اسپانیا مي باشد.

 


 

این مطلب چقدر مفید بود؟

برای امتیاز دادن به آن روی ستاره ها کلیک کنید!

میانگین امتیاز ۰ / ۵. تعداد آرا: ۰

تاکنون رأی داده نشده ! اولین کسی باشید که این مطلب را ارزیابی می کنید

اگر این پست را مفید یافتید ...

ما را در اینستاگرام دنبال کنید!

کارت VIP نمایشگاه املاک SIMA EXPO 2018 اسپانیا
2,000,000 تومان
خرید بلیط

اين هزينه شامل وقت سفارت ، رزرو بليط هواپيما ، رزرو هتل ، بيمه مسافرتی ، پر کردن فرم سفارت ، مشاوره تکميل مدارک و سفارت مي باشد.
هزينه ورودی سفارتها و ترجمه مدارک بر عهده مسافر می باشد و همچنين موسسه هيچ مسئوليتی در قبال دادن يا ندادن ويزا از طرف سفارت ندارد و در صورت نگرفتن ويزا هزينه ای عودت داده نميشود.

کارت نمایشگاه املاک SIMA EXPO 2018 اسپانیا
900,000 تومان
خرید بلیط

این هزینه شامل هزینه صدور کارت نمایشگاه برای یک روز و حق الزحمه شرکت بابت صدور می باشد.

    • نمایشگاه املاک SIMA EXPO 2018 اسپانیا
    • نمایشگاه املاک SIMA EXPO 2018 اسپانیا
    • نمایشگاه املاک SIMA EXPO 2018 اسپانیا
    • نمایشگاه املاک SIMA EXPO 2018 اسپانیا