نمایشگاه و کنفرانس املاک و مستغلات GLOBAL PROPERTY MARKET 2021 کانادا | ویزای نمایشگاهی | شمیران گشت

نمایشگاه و کنفرانس املاک و مستغلات GLOBAL PROPERTY MARKET 2021 کانادا

نمایشگاه و کنفرانس سرمایه گذاری املاک و مستغلات GLOBAL PROPERTY MARKET 2021 کانادا
۰
(۰)

نمایشگاه و کنفرانس بین المللی سرمایه گذاری در املاک و مستغلات در ناحیه آمریکای شمالی ( کشور کانادا ) سالانه برگزار می گردد . نمایشگاه GLOBAL PROPERTY MARKET در این دوره با میزبانی شهر تورنتو برگزار خواهد شد . بیش از سه دهه است که گردهمایی های املاک و مستغلات کانادا از طریق ارتباطات انسانی ، نوآوری و آموزش بازار ، نیازهای بازار املاک و مستغلات کانادا را فراهم می کند. هدف نهایی رویداد GLOBAL PROPERTY MARKET این است که مشتریان خود را در یک موفقیت اقتصادی و سیاسی در یک محیط اقتصادی ، سیاسی ، فناوری ، حقوقی و فرهنگی که به طور مداوم در حال پیشرفت است ، به موفقیت تجاری و شخصی خود برساند. تولیدکنندگان این رویدادها علاوه بر ارائه بینش بازار از طریق رسانه های دیجیتال ، آموزش و سیستم عامل های تحلیلی ، از طریق همایش ها و مجامع رو در رو و مجازی از متخصصان با دانش ، استراتژی ، ایده و فرصت ها را ارائه میدهند.
اگر دنبال خرید ملک در کشور کانادا هستید پیشنهاد ما به شما شرکت در رویداد املاکی کانادا یعنی GLOBAL PROPERTY MARKET است .
نمایشگاه بازار جهانی املاک یکی از پیشنهادات کلیدی ما به متخصصان املاک و مستغلات در بازار کانادا است . ما از بهترین های صنعت املاک دعوت می کنیم تا در آن شرکت کنند. ما به تخصص ایمان داریم ما با رهبران صنعت همکاری می کنیم تا بصیرترین اطلاعات بازار را در اختیار شرکت کنندگان و حامیان مالی انجمن و کنفرانس خود قرار دهیم. ما برای نبوغ ارزش قائل هستیم. ما دائما به دنبال روش های جدید برای ارائه سطح بالاتر خدمات و تمرکز بر روندهای پیشرفته هستیم. ما فرصت های بی نظیری را ارائه می دهیم. فرصت های یادگیری ، برقراری روابط و مشاغل تجاری. ما این کار را از طریق طیف وسیعی از محصولات از سیستم عامل ها و محصولات دیجیتال گرفته تا رویدادهای مجازی و رو در رو انجام می دهیم. ما متعهد به ESG و D&I هستیم. ما در کل فرآیند برنامه ریزی رویداد ، تأثیرات اجتماعی و زیست محیطی را همراه با تنوع و فراگیری در نظر می گیریم.
انجمن های املاک و مستغلات کانادا کاملا متعلق به Informa PLC ، یک گروه جهانی ، هوش تجاری و نمایشگاه های تجاری است. دفتر مرکزی این شرکت در لندن ، انگلستان ، با ۱۱۰۰۰ کارمند در ۴۳ کشور جهان بزرگترین تولید کننده رویدادها است. به عنوان یک مجموعه ، میلیون ها مشتری حرفه ای و تجاری داریم. ماموریت ما این است که به آنها امکان دسترسی به افراد خارق العاده و بینش استثنایی را بدهیم.

 

آژانس شميران گشت همراه و مشاور شما در زمينه تهيه ويزای کانادا و مقدمات ورود به اين نمايشگاه شامل تهيه کارت و بليط نمايشگاه و وقت سفارت کانادا ، ويزای نمايشگاهی کانادا ، تور نمايشگاهی کانادا ، رزرو بليط هواپيما جهت سفر ، ویزای تجاری کانادا ، ویزای کاری کانادا ، رزرو بهترين هتل ها در محل اقامت ، مشاوره در تکميل مدارک و سفارت و ارائه بيمه مسافرتي مي باشد . ۱۲ اکسپو برگزار کننده تور هاي نمايشگاهي و اطلاع رسان تخصصي درباره ي تقويم نمايشگاه هاي اروپايي و تقویم نمایشگاهی کانادا مي باشد .


 

این مطلب چقدر مفید بود؟

برای امتیاز دادن به آن روی ستاره ها کلیک کنید!

میانگین امتیاز ۰ / ۵. تعداد آرا: ۰

تاکنون رأی داده نشده ! اولین کسی باشید که این مطلب را ارزیابی می کنید

اگر این پست را مفید یافتید ...

ما را در اینستاگرام دنبال کنید!

پکیج ویزای نمایشگاه و کنفرانس سرمایه گذاری املاک و مستغلات GLOBAL PROPERTY MARKET 2021 کانادا
خرید بلیط

لطفا جهت اطلاعات بيشتر و اطلاع از هزينه ها و نحوه شرکت در نمايشگاه با شماره هاي آژانس شميران گشت تماس بگيريد :

021-26206357

021-26206479

021-26355204

021-26355701

يا روي گزينه خريد بليط کليک نماييد و در فرم مربوطه اطلاعات و شماره تماس خود را وارد کرده تا کارشناسان شميران گشت با شما تماس بگيرند

    • نمایشگاه و کنفرانس سرمایه گذاری املاک و مستغلات GLOBAL PROPERTY MARKET 2021 کانادا
    • نمایشگاه و کنفرانس سرمایه گذاری املاک و مستغلات GLOBAL PROPERTY MARKET 2021 کانادا
    • نمایشگاه و کنفرانس سرمایه گذاری املاک و مستغلات GLOBAL PROPERTY MARKET 2021 کانادا