ویزای نمایشگاه و کنفرانس الکترونیک E-COMMERCE - PARIS 2020 فرانسه | ویزای نمایشگاهی | شمیران گشت

ویزای نمایشگاه و کنفرانس الکترونیک E-COMMERCE – PARIS 2020 فرانسه

نمایشگاه و کنفرانس الکترونیک E-COMMERCE - PARIS 2020 فرانسه
۱
(۱)

نمایشگاه حرفه ای و تجاری الکترونیک E-COMMERCE پاریس همراه با کنفرانس های عمومی ،راه حل ها ، بهترین کارها و همچنین جلسات ویژه
بخش تجارت الکترونیکی که سالانه در شهر پاریس برگزار می گردد . بخش تجارت الکترونیک به راه حل های تجارت الکترونیک از بازاریابی دیجیتال گرفته تا لجستیک اختصاص داده شده است . این رویداد قابل قبول همه بازیکنان تجارت الکترونیک را گرد هم آورده است.

در چهارچوب هفته خرده فروشی پاریس ، رویداد تجارت الکترونیکی با موضوع تجارت الکترونیکی در پاریس در اکسپو پورت د ورسای برگزار می شود ، نمایشگاهی با هدف بازدید کنندگان تجاری به منظور افزایش آگاهی برای مدیریت بهینه تجارت الکترونیکی. نمایشگاه تجاری به چهار موضوع تقسیم می شود: منطقه “فناوریها” با موضوعاتی مانند ایجاد و بهینه سازی سیستم عامل های اینترنتی ، خدمات پرداخت مطمئن و راه حل های ضد کلاهبرداری. “بازاریابی دیجیتال” در مورد بهینه سازی بانکهای اطلاعاتی . حوزه “تجربه مشتری” در راستای بازاریابی متقابل و خدمات به مشتریان است . “لجستیک” راه حل هایی را برای مدیریت کارآمد زنجیره تأمین پیشنهاد می کند. همایش های مختلف ، کارگاه های آموزشی و جایزه خرده فروشی در هشت دسته این رویداد را کامل می کنند. به طور کلی ، برگزارکنندگان در ۳ روز نمایشگاه ، از ۱۰ سپتامبر تا ۱۲ سپتامبر ۲۰۱۸ ، حدود ۸۰۰ غرفه دار و ۴۰۰۰۰ بازدید کننده از تجارت الکترونیک در پاریس استقبال کردند. تجارت الکترونیکی طی ۳ روز از سه شنبه ۱۵ سپتامبر تا پنجشنبه  ۱۷ سپتامبر ۲۰۲۰ در پاریس برگزار می شود.

آژانس شميران گشت همراه و مشاور شما در زمينه تهيه ويزای شينگن فرانسه و مقدمات ورود به اين نمايشگاه شامل تهيه کارت و بليط نمايشگاه و وقت سفارت فرانسه ، ويزای نمايشگاهی فرانسه ، تور نمايشگاه فرانسه ، رزرو بليط هواپيما جهت سفر ، ویزای تحصیلی فرانسه  ، اخذ ویزای کاری فرانسه ، رزرو بهترين هتل ها در محل اقامت ، مشاوره در تکميل مدارک و سفارت و ارائه بيمه مسافرتي مي باشد . ۱۲ اکسپو برگزار کننده تور هاي نمايشگاهي و اطلاع رسان تخصصي درباره ي تقويم نمايشگاه هاي اروپايي و تقویم نمایشگاه فرانسه مي باشد .

 


این مطلب چقدر مفید بود؟

برای امتیاز دادن به آن روی ستاره ها کلیک کنید!

میانگین امتیاز ۱ / ۵. تعداد آرا: ۱

تاکنون رأی داده نشده ! اولین کسی باشید که این مطلب را ارزیابی می کنید

اگر این پست را مفید یافتید ...

ما را در اینستاگرام دنبال کنید!

پکیج ویزای نمایشگاه و کنفرانس الکترونیک E-COMMERCE - PARIS 2020 فرانسه
خرید بلیط

لطفا جهت اطلاعات بيشتر و اطلاع از هزينه ها و نحوه شرکت در نمايشگاه با شماره هاي آژانس شميران گشت تماس بگيريد :

021-26206357

021-26206479

021-26355204

021-26355701

يا روي گزينه خريد بليط کليک نماييد و در فرم مربوطه اطلاعات و شماره تماس خود را وارد کرده تا کارشناسان شميران گشت با شما تماس بگيرند

    • نمایشگاه و کنفرانس الکترونیک E-COMMERCE - PARIS 2020 فرانسه
    • نمایشگاه و کنفرانس الکترونیک E-COMMERCE - PARIS 2020 فرانسه
    • نمایشگاه و کنفرانس الکترونیک E-COMMERCE - PARIS 2020 فرانسه
    • نمایشگاه و کنفرانس الکترونیک E-COMMERCE - PARIS 2020 فرانسه