ویزای نمایشگاه الکترونیک قدرت و سیستم های درایو PEMD 2020 انگلستان | ویزای نمایشگاهی | شمیران گشت

ویزای نمایشگاه الکترونیک قدرت و سیستم های درایو PEMD 2020 انگلستان

نمایشگاه الکترونیک قدرت و سیستم های درایو PEMD '2020 انگلستان
۰
(۰)

نمایشگاه و کنفرانس بین المللی ماشین آلات الکترونیک قدرت دو سالی یکبار برگزار میشود . محل برگزاری نمایشگاه PEMD در سال ۲۰۲۰ شهر  ناتینگهام  در شمال انگلستان می باشد . رویداد PEMD محل گردهمایی صدها متخصص الکترونیک ، ماشین آلات و درایوهای متخصص از سراسر جهان است تا آخرین پیشرفت ها در فن آوری ها و کاربردهای درایوهای برقی ، ماشین ها و سیستم های الکترونیکی قدرت را ارائه دهد. PEMD جایی است که دانشگاه و صنعت برای حل بزرگترین چالش های PEMD از توسعه تا کاربرد با هم ملاقات می کنند. بیش از ۲۵۰ مقاله فنی از ۴۷ کشور را مشاهده خواهید کرد که یک فرصت واقعاً منحصر به فرد برای دستیابی به پیشرفت های جهانی و ایجاد ارتباطات جدید را دارند که می تواند به پیشبرد پروژه های کاری / پژوهشی شما کمک کند.

همایش PEMD یک انجمن جهانی پیشرو برای صنعت و دانشگاه برای انتشار نتایج تحقیقات و پیشرفت های فنی و به اشتراک گذاری دانش در جامعه الکترونیک قدرت ، ماشین آلات و درایو است.  PEMD دارای شهرت گذشته و حال بسیار معتبری است و یک سکوی اثبات شده برای گردهم آوردن صدها دستگاه الکترونیکی ، ماشین آلات و متخصصان درایو از سراسر جهان است و آخرین پیشرفت ها و برنامه های کاربردی را به نمایش می گذارد و بینشی در مورد نقشه های راهبردی فناوری قطعات ارائه می دهد. ، سیستم ها ، فرایندها و موادی که در این بخش به نوآوری منجر می شوند را می توان در نمایشگاه PEMD یافت.

آژانس شميران گشت همراه و مشاور شما در زمينه تهيه اخذ ويزا انگلستان  و مقدمات ورود به اين نمايشگاه شامل تهيه کارت و بليط نمايشگاه و وقت سفارت انگلستان ، ويزا نمايشگاه انگلستان ، تور نمايشگاه انگلستان ، رزرو بليط هواپيما جهت سفر ، دعوتنامه انگلستان ، ویزای انگلستان تضمینی ، رزرو بهترين هتل ها در محل اقامت ، مشاوره در تکميل مدارک و سفارت و ارائه بيمه مسافرتي مي باشد . ۱۲ اکسپو برگزار کننده تور هاي نمايشگاهي و اطلاع رسان تخصصي درباره ي تقويم نمايشگاه هاي اروپايي و تقویم نمایشگاه انگلستان مي باشد .


این مطلب چقدر مفید بود؟

برای امتیاز دادن به آن روی ستاره ها کلیک کنید!

میانگین امتیاز ۰ / ۵. تعداد آرا: ۰

تاکنون رأی داده نشده ! اولین کسی باشید که این مطلب را ارزیابی می کنید

اگر این پست را مفید یافتید ...

ما را در اینستاگرام دنبال کنید!

پکیج ویزای نمایشگاه الکترونیک قدرت و سیستم های درایو PEMD '2020 انگلستان
خرید بلیط

لطفا جهت اطلاعات بيشتر و اطلاع از هزينه ها و نحوه شرکت در نمايشگاه با شماره هاي آژانس شميران گشت تماس بگيريد :

021-26206357

021-26206479

021-26355204

021-26355701

يا روي گزينه خريد بليط کليک نماييد و در فرم مربوطه اطلاعات و شماره تماس خود را وارد کرده تا کارشناسان شميران گشت با شما تماس بگيرند

    • نمایشگاه الکترونیک قدرت و سیستم های درایو PEMD '2020 انگلستان
    • نمایشگاه الکترونیک قدرت و سیستم های درایو PEMD '2020 انگلستان
    • نمایشگاه الکترونیک قدرت و سیستم های درایو PEMD '2020 انگلستان
    • نمایشگاه الکترونیک قدرت و سیستم های درایو PEMD '2020 انگلستان