نمایشگاه اسب CAVALIADA KRAKOW 2019 لهستان

نمایشگاه اسب CAVALIADA KRAKOW 2019 لهستان

نمایشگاه اسب کراکوف CAVALIADA KRAKOW 2019 ، کراکوف یکی از بزرگ‌ترین و قدیمی‌ترین شهرهای کشور لهستان است . کراکوف پس از ورشو دومین شهر بزرگ در لهستان است و یکی از مهم‌ترین شهرهای فرهنگی اروپای مرکزی به‌شمار می‌آید که در زمان های گذشته پایتخت نیز بوده است . مسابقات CSI در دو مرحله می باشد. نمایشگاه CAVALIADA در مرحله اول در لوبلین (۳۱ ژانویه تا ۳ فوریه – نمایشگاه لوبلین) و در مرحله بعدی در کراکوف (۲۸ فوریه تا ۳ مارس) برگزار خواهد شد.
پنجاه شرکت کننده رقابتی سخت را در  Grand Prix برای گرفتن  جایزه PKO BP خواهند داشت.این نمایشگاه ترکیبی از مسابقات اسب دوانی و نمایش نژادهای برتر اسب و حرکات نمایشی اسب سواران می باشد .

وبسايت ۱۲ اکسپو همراه و مشاور شما در زمينه تهيه ويزای لهستان و مقدمات ورود به اين نمايشگاه شامل تهيه کارت و بليط نمايشگاه و وقت سفارت لهستان ، ويزای نمايشگاهی لهستان ، تور نمايشگاهی لهستان ،ویزای تحصیلی لهستان، ویزای لهستان تضمینی، رزرو بليط هواپيما جهت سفر ، رزرو بهترين هتل ها در محل اقامت ، مشاوره در تکميل مدارک و سفارت و ارائه بيمه مسافرتی مي باشد . ۱۲ اکسپو برگزار کننده تور های نمايشگاهی و اطلاع رسان تخصصی درباره ی تقويم نمايشگاه های اروپایی و تقویم نمایشگاهی لهستان می باشد .

 


 

پکیج ویزای نمایشگاه اسب CAVALIADA KRAKOW 2019 لهستان
5,000,000 تومان
خرید بلیط

شامل ( ويزا ، وقت سفارت ،رزرو هواپيما ،بيمه مسافرتي ،پرکردن فرم ها و ...).

ملاحضات :

1- هزينه بليط نمايشگاه جدا حساب ميشود و بايد مطابق با شرايط ارزي روز محاسبه شود.

2- شميران گشت با توجه به ملاحضات خود امکان گرفتن ضمانت بازگشت از سفر را در هر مبلغي دارد.

3- شميران گشت در صدور يا عدم صدور ويزا هيچ دخل و تصرفي ندارد و در صورت عدم صدور ويزا توسط سفارت بعد از کسر هزينه هاي جاري مبلغ مورد نظر عودت داده ميشود.

4-هزينه ورودي سفارتها و ترجمه مدارک بر عهده مسافر مي باشد.

  • نمایشگاه اسب CAVALIADA KRAKOW 2019 لهستان
  • نمایشگاه اسب CAVALIADA KRAKOW 2019 لهستان
  • نمایشگاه اسب CAVALIADA KRAKOW 2019 لهستان
  • نمایشگاه اسب CAVALIADA KRAKOW 2019 لهستان
رویداد جزئیات
اسپانسر ها
  • Poznan International Fair