ویزای نمایشگاه و کنفرانس ارتباطات فیبر نوری THE ECOC EXHIBITION 2021 فرانسه | ویزای نمایشگاهی | شمیران گشت

ویزای نمایشگاه و کنفرانس ارتباطات فیبر نوری THE ECOC EXHIBITION 2021 فرانسه

نمایشگاه و کنفرانس ارتباطات فیبر نوری THE ECOC EXHIBITION 2021 فرانسه
۰
(۰)

نمایشگاه سالانه THE ECOC EXHIBITION اینبار در شهر بردو یا بوردو در کشور فرانسه برگزار خواهد شد . نمایشگاه THE ECOC EXHIBITION کنفرانس و نمایشگاهی اروپایی است که درباره ارتباطات فیبر نوری است. نمایشگاه ECOC ، بزرگترین رویداد ارتباطات نوری اروپا است که یک مکان مهم برای تصمیم گیری های مهم در سراسر صنعت فناوری ارتباطات فیبر نوری است. به نمایشگاه ECOC 2021 ، مکان اصلی دیدار همه افراد درگیر در صنعت و فناوری ارتباطات فیبر نوری THE ECOC EXHIBITION خوش آمدید. نمایشگاه THE ECOC EXHIBITION بار دیگر آخرین محصولات و خدمات و همچنین فرصتی بی نظیر را برای ملاقات و برقراری ارتباط با تامین کنندگان اصلی و رهبران صنعت به نمایش می گذارد.  سه روز فرصت شبکه سازی ، به اشتراک گذاری ایده ها ، یادگیری و ایجاد اهداف تجاری جدید ، به همراه بازدید از غرفه های بین المللی را نباید از دست داد .
ECOC Live تقریباً از ۷ تا ۱۰ دسامبر برگزار شد و دارای چندین سخنرانی جالب و آموزنده و همچنین امکان ملاقات ، برقراری ارتباط و تجارت با غرفه داران از سراسر جهان به راحتی از دفتر یا خانه شما بود در حالی که رویداد زنده اکنون به پایان رسیده است ، شما همچنان می توانید هر یک از جلسات رویداد درخواستی را در بخش موارد برجسته ما تماشا کنید. 
آژانس شميران گشت همراه و مشاور شما در زمينه تهيه ويزای شينگن فرانسه و مقدمات ورود به اين نمايشگاه شامل تهيه کارت و بليط نمايشگاه و وقت سفارت فرانسه ، ويزای نمايشگاهی فرانسه ، تور نمايشگاهی فرانسه ، رزرو بليط هواپيما جهت سفر ، ویزای تضمینی فرانسه ، رزرو بهترين هتل ها در محل اقامت ، مشاوره در تکميل مدارک و سفارت و ارائه بيمه مسافرتي مي باشد . ۱۲ اکسپو برگزار کننده تور هاي نمايشگاهي و اطلاع رسان تخصصي درباره ي تقويم نمايشگاه هاي اروپايي و تقویم نمایشگاه فرانسه مي باشد .

این مطلب چقدر مفید بود؟

برای امتیاز دادن به آن روی ستاره ها کلیک کنید!

میانگین امتیاز ۰ / ۵. تعداد آرا: ۰

تاکنون رأی داده نشده ! اولین کسی باشید که این مطلب را ارزیابی می کنید

اگر این پست را مفید یافتید ...

ما را در اینستاگرام دنبال کنید!

پکیج ویزای نمایشگاه و کنفرانس ارتباطات فیبر نوری THE ECOC EXHIBITION 2021 فرانسه
خرید بلیط

لطفا جهت اطلاعات بيشتر و اطلاع از هزينه ها و نحوه شرکت در نمايشگاه با شماره هاي آژانس شميران گشت تماس بگيريد :

021-26206357

021-26206479

021-26355204

021-26355701

يا روي گزينه خريد بليط کليک نماييد و در فرم مربوطه اطلاعات و شماره تماس خود را وارد کرده تا کارشناسان شميران گشت با شما تماس بگيرند

    • نمایشگاه و کنفرانس ارتباطات فیبر نوری THE ECOC EXHIBITION 2021 فرانسه
    • نمایشگاه و کنفرانس ارتباطات فیبر نوری THE ECOC EXHIBITION 2021 فرانسه
    • نمایشگاه و کنفرانس ارتباطات فیبر نوری THE ECOC EXHIBITION 2021 فرانسه
    • نمایشگاه و کنفرانس ارتباطات فیبر نوری THE ECOC EXHIBITION 2021 فرانسه