ویزای نمایشگاه بین المللی اختراعات INVENTIONS DE GENEVE 2020 سوئیس | ویزای نمایشگاهی | شمیران گشت

ویزای نمایشگاه بین المللی اختراعات INVENTIONS DE GENEVE 2020 سوئیس

نمایشگاه بین المللی اختراعات INVENTIONS DE GENEVE 2020 سوئیس
۰
(۰)

نمایشگاه بین المللی اختراعات ژنو رویدادی سالانه می باشد که با عنوان INVENTIONS DE GENEVE در ژِنِوْ دومین شهر پرجمعیت کشور سوئیس برگزار میشود . طبق اخرین خبر نمایشگاه INVENTIONS DE GENEVE ژنو به ماه سپتامبر موکول شده است . چهلمین نمایشگاه بین المللی اختراعات ژنو که قرار بود از ۲۵ تا ۲۹ مارس در پالکسپو برپا شود به ماه سپتامبر موکول می شود. با توجه به اپیدمی  Coronavirus و نقش یک بازیگر بسیار مهم در نمایشگاهی عنی اختراعات چین و هنگ کنگ این تعویق رخ داده است . شما می خواهید اختراعات خود را در یک بازار بین المللی تبلیغ کنید. برای این کار ، باید با شرکای مالی ، صنعتی و تجاری در تعامل باشید. برای رسیدن به آنها ، ما از شما دعوت می کنیم در نمایشگاه بین المللی اختراعات ژنو حضور پیدا کنید . این نمایشگاه از حمایت سازمان جهانی مالکیت معنوی WIPO ، دولت فدرال سوئیس ، ایالت ژنو بهره می برد. این نمایشگاه که به عنوان مهمترین نمایشگاه نوآوری ها و اختراعات دنیا شناخته شده است ، مکان مناسبی برای تبلیغ اختراعات شما است. نمایشگاه بین المللی اختراعات ژنو بزرگترین رویداد در جهان است که منحصراً به اختراعات اختصاص داده شده است. شرکت های صنعتی و بازرگانی ، دانشگاه ها ، مخترعین و محققان ، انجمن ها ، ارگان ها و موسسات خصوصی و دولتی ، اختراعات ، نتایج تحقیقات و محصولات جدید خود را ارائه می دهند. تولید کنندگان ، نمایندگان تجاری و سرمایه داران ۱۰۰۰ اختراع را برای بازار عرضه می کنند.

 

آژانس شميران گشت همراه و مشاور شما در زمينه تهيه ويزا سوئیس و مقدمات ورود به اين نمايشگاه شامل تهيه کارت و بليط نمايشگاه و وقت سفارت سوئیس ، ويزای نمايشگاه سوئیس ، تور نمايشگاهی سوئیس ، رزرو بليط هواپيما جهت سفر ، ویزای تحصیلی سوئیس ، ویزای کاری سوئیس ، رزرو بهترين هتل ها در محل اقامت ، مشاوره در تکميل مدارک و سفارت و ارائه بيمه مسافرتي مي باشد . ۱۲ اکسپو برگزار کننده تور هاي نمايشگاهي و اطلاع رسان تخصصي درباره ي تقويم نمايشگاه هاي اروپايي و تقویم نمایشگاه سوئیس مي باشد .

 


 

این مطلب چقدر مفید بود؟

برای امتیاز دادن به آن روی ستاره ها کلیک کنید!

میانگین امتیاز ۰ / ۵. تعداد آرا: ۰

تاکنون رأی داده نشده ! اولین کسی باشید که این مطلب را ارزیابی می کنید

اگر این پست را مفید یافتید ...

ما را در اینستاگرام دنبال کنید!

پکیج ویزای نمایشگاه بین المللی اختراعات INVENTIONS DE GENEVE 2020 سوئیس
خرید بلیط

لطفا جهت اطلاعات بيشتر و اطلاع از هزينه ها و نحوه شرکت در نمايشگاه با شماره هاي آژانس شميران گشت تماس بگيريد :

021-26206357

021-26206479

021-26355204

021-26355701

يا روي گزينه خريد بليط کليک نماييد و در فرم مربوطه اطلاعات و شماره تماس خود را وارد کرده تا کارشناسان شميران گشت با شما تماس بگيرند

    • نمایشگاه بین المللی اختراعات INVENTIONS DE GENEVE 2020 سوئیس
    • نمایشگاه بین المللی اختراعات INVENTIONS DE GENEVE 2020 سوئیس
    • نمایشگاه بین المللی اختراعات INVENTIONS DE GENEVE 2020 سوئیس
    • نمایشگاه بین المللی اختراعات INVENTIONS DE GENEVE 2020 سوئیس