نمایشگاه اختراعات و نوآوری ها IENA NÜRNBERG 2019 آلمان | ویزای نمایشگاهی | شمیران گشت

نمایشگاه اختراعات و نوآوری ها IENA NÜRNBERG 2019 آلمان

نمایشگاه اختراعات و نوآوری ها IENA NÜRNBERG 2019 آلمان
۰
(۰)
نمایشگاه بین المللی “ایده ها-اختراعات-نوآوری ها” نورنبرگ سالانه با نام IENA NÜRNBERG در این شهر در کشور آلمان برگزار می گردد . با راه حل های نوآورانه و محصولات جدید می توانید خود را در بازار متمایز و پر رنگ کنید! اما اگر کسی نمیداند بهترین اختراع چیست؟ شرکت در نمایشگاه تجاری بهترین فرصت برای ارائه موفقیت آمیز اختراعات یا محصولات جدید برای مخاطبان است ! iENA  نمایشگاهی بین المللی پیشرو در زمینه اختراعات و ایده ها با کیفیت بالا بین مخترعین و نمایندگان صنعت و تجارت را ارائه می دهد. انجمن ها و جمعی از مخترعین از سراسر جهان در iENA در نورنبرگ برای ارائه ابداعات ، شبکه ، برقراری ارتباط با یکدیگر و برقراری ارتباط با شرکا و سرمایه گذاران ، در iENA در نورنبرگ گردهم می آیند. همچنین کنگره نوآوری iENA 2019 به عنوان اصلی ترین عامل محرک موفقیت طولانی مدت شرکت ها و در نتیجه محرک رشد آینده محسوب می شود.
کنگره نوآوری روز پنجشنبه ، ۳۱ اکتبر ، با عنوان “مدیریت نوآوری ها با موفقیت” برگزار می شود.کنگره نوآوری با حمایت باشگاه کاربر IHK “مدیریت محصول و نوآوری” در چارچوب iENA برگزار می شود.
آژانس شميران گشت همراه و مشاور شما در زمينه تهيه ويزای شينگن آلمان و مقدمات ورود به اين نمايشگاه شامل تهيه کارت و بليط نمايشگاه و وقت سفارت آلمان ، ويزای نمايشگاهی آلمان ، تور نمايشگاهی آلمان ، رزرو بليط هواپيما جهت سفر ، ویزای کار آلمان ، رزرو بهترين هتل ها در محل اقامت ، مشاوره در تکميل مدارک و سفارت و ارائه بيمه مسافرتی می باشد . ۱۲ اکسپو برگزار کننده تور های نمايشگاهی و اطلاع رسان تخصصی درباره ی تقويم نمايشگاه های اروپایی و تقویم نمایشگاهی آلمان می باشد .

این مطلب چقدر مفید بود؟

برای امتیاز دادن به آن روی ستاره ها کلیک کنید!

میانگین امتیاز ۰ / ۵. تعداد آرا: ۰

تاکنون رأی داده نشده ! اولین کسی باشید که این مطلب را ارزیابی می کنید

اگر این پست را مفید یافتید ...

ما را در اینستاگرام دنبال کنید!

پکیج ویزای نمایشگاه اختراعات و نوآوری ها IENA NÜRNBERG 2019 آلمان
خرید بلیط

لطفا جهت اطلاعات بيشتر و اطلاع از هزينه ها و نحوه شرکت در نمايشگاه با شماره هاي آژانس شميران گشت تماس بگيريد :

021-26206357

021-26206479

021-26355204

021-26355701

يا روي گزينه خريد بليط کليک نماييد و در فرم مربوطه اطلاعات و شماره تماس خود را وارد کرده تا کارشناسان شميران گشت با شما تماس بگيرند

    • نمایشگاه اختراعات و نوآوری ها IENA NÜRNBERG 2019 آلمان
    • نمایشگاه اختراعات و نوآوری ها IENA NÜRNBERG 2019 آلمان
    • نمایشگاه اختراعات و نوآوری ها IENA NÜRNBERG 2019 آلمان
    • نمایشگاه اختراعات و نوآوری ها IENA NÜRNBERG 2019 آلمان