نمایشگاه اتومبیل های کاروان CARAVAN 2019 فنلاند

نمایشگاه کاروان CARAVAN 2019 فنلاند

نمایشگاه سالانه خودروهای کاروان CARAVAN در سال ۲۰۱۹ نیز در کشور فنلاند در شهر لاختی برگزار خواهد شد .  نمایشگاه CARAVAN رویدادی بزرگ در صنعت خودرو های مسافرتی و کمپر می باشد .CARAVAN بزرگترین رویداد خودرو های سواری کاروان فنلاند با معرفی مدل های جدید تا دوره ۲۰۲۰ و تجهیزات گردشگری کاروان، لوازم و خدمات مربوطه می باشد. این نمایشگاه که توسط نمایشگاه لاختی و انجمن وسایل نقلیه مسافرتی فنلاند برگزار می شود، بزرگترین رویداد در این زمینه در فنلاند است. در چهار سالن نمایشگاهی صدها نوع از خودروهای سواری کمپر و برنامه های جالب گردشگری و توریستی با محوریت وسایل نقلیه ارائه کرده میشود . هر ساله حدودا ۱۸،۰۰۰ بازدید کننده از کاروان بازدید می کنند.

آژانس شميران گشت همراه و مشاور شما در زمينه تهيه ويزای فنلاند و مقدمات ورود به اين نمايشگاه شامل تهيه کارت و بليط نمايشگاه و وقت سفارت فنلاند ، ويزای نمايشگاهی فنلاند ، تور نمايشگاهی فنلاند ، رزرو بليط هواپيما جهت سفر ، ویزای تجاری ، ویزای فنلاند تضمینی ،رزرو بهترين هتل ها در محل اقامت ، مشاوره در تکميل مدارک و سفارت و ارائه بيمه مسافرتی می باشد . ۱۲ اکسپو برگزار کننده تور های نمايشگاهی و اطلاع رسان تخصصی درباره ی تقويم نمايشگاه های اروپایی و تقویم نمایشگاهی فنلاند می باشد .

 


 

پکیج ویزای نمایشگاه کاروان CARAVAN 2019 فنلاند
5,000,000 تومان
خرید بلیط

شامل ( ويزا ، وقت سفارت ،رزرو هواپيما ،بيمه مسافرتي ،پرکردن فرم ها و ...).

ملاحضات :

1- هزينه بليط نمايشگاه جدا حساب ميشود و بايد مطابق با شرايط ارزي روز محاسبه شود.

2- شميران گشت با توجه به ملاحضات خود امکان گرفتن ضمانت بازگشت از سفر را در هر مبلغي دارد.

3- شميران گشت در صدور يا عدم صدور ويزا هيچ دخل و تصرفي ندارد و در صورت عدم صدور ويزا توسط سفارت بعد از کسر هزينه هاي جاري مبلغ مورد نظر عودت داده ميشود.

4-هزينه ورودي سفارتها و ترجمه مدارک بر عهده مسافر مي باشد.

  • نمایشگاه کاروان CARAVAN 2019 فنلاند
  • نمایشگاه کاروان CARAVAN 2019 فنلاند
  • نمایشگاه کاروان CARAVAN 2019 فنلاند
  • نمایشگاه کاروان CARAVAN 2019 فنلاند
رویداد جزئیات
اسپانسر ها
  • Lahden Messut Oy