نمایشگاه اتوماسیون و سیستم های تعبیه شده ADVANCED AUTOMATION TECHNOLOGIES. PTA NOVOSIBIRSK 2023 روسیه | ویزای نمایشگاهی | شمیران گشت

نمایشگاه اتوماسیون و سیستم های تعبیه شده ADVANCED AUTOMATION TECHNOLOGIES. PTA NOVOSIBIRSK 2023 روسیه

نمایشگاه اتوماسیون صنعتی ADVANCED AUTOMATION TECHNOLOGIES. PTA NOVOSIBIRSK 2023 روسیه
۰
(۰)

نمایشگاه فن آوری های اتوماسیون پیشرفته با عنوان PTA NOVOSIBIRSK سالانه در شهر نووسیبیرسک کشور روسیه برگزار میشود . نمایشگاه اتوماسیون صنعتی و سیستم های تعبیه شده PTA NOVOSIBIRSK محل ملاقات سنتی تولید کنندگان، توزیع کنندگان، ادغام کنندگان و کاربران نهایی تجهیزات و خدمات در حوزه اتوماسیون ها است.برای شرکت در نمایشگاه های روسیه با کارشناسان شمیران گشت تماس بگیرید
 EXPOTRONICA یک سازمان دهنده حرفه ای نمایشگاه ها و کنفرانس های اتوماسیون و سیستم های تعبیه شده “تکنولوژی های اتوماسیون پیشرفته” است. نمایشگاه PTA در مسکو، سنت پترزبورگ، یکاترینبورگ، پرم، تیومن، کازان، نیژنی نووگورود، نووسیبیرسک، کراسنویارسک، اوفا و چلیابینسک برگزار میشود .مزایای منحصر به فرد EXPOTRONIKA رویکرد نوآورانه، غوطه وری عمیق در موضوع و تجربه گسترده در این زمینه است.

ماموریت ما کمک به توسعه صنعت با جلب توجه به فن آوری های نوآورانه نشان داده شده توسط شرکت کنندگان در نمایشگاه ها و کنفرانس ها است. ما تلاش می کنیم تا اطمینان حاصل کنیم که از پیشرفت های امیدوارکننده ای که در رویدادهای ما ارائه می شود استفاده می شود و مزایای اجتماعی و تجاری برای جامعه به ارمغان می آورد.مشارکت در پروژه های PTA به توسعه تجارت و تقویت شهرت شرکت ها کمک می کند. توسعه راه حل های جدید را تحریک می کند و نیازهای همه صنایع را برآورده می کند. برای حفظ وضعیت، ما به طور مداوم مهارت های حرفه ای خود را بهبود می دهیم، نیازهای مشتریان را به دقت مطالعه می کنیم، راه حل مناسبی برای وظایف پیدا می کنیم، کیفیت را بهبود می بخشیم و دامنه خدمات ارائه شده را گسترش می دهیم.

بیش از ۱۵ سال است که EXPOTRONIKA متخصصان در زمینه اتوماسیون صنعتی را با برگزاری نمایشگاه ها و کنفرانس های “تکنولوژی های اتوماسیون پیشرفته” گرد هم آورده است.این رویداد با نام مخفف PTA در مسکو و سایر مناطق روسیه برگزار میشود.

نمایشگاه PTA 2023 فن آوری های اتوماسیون پیشرفته در اکتبر ۲۰۲۳ در مسکو، روسیه روی مدارهای مجتمع متمرکز است. چرخه نمایشگاه تجاری توسط ZAO Expocentr در نمایشگاه Expocentr’ Krasnaya Presnya برگزار می شود.

آژانس شميران گشت همراه و مشاور شما در زمينه تهيه ويزای کشور روسیه و مقدمات ورود به اين نمايشگاه شامل تهيه کارت و بليط نمايشگاه و وقت سفارت روسیه ، ويزای نمايشگاهی روسیه ، تور نمايشگاه روسیه ، رزرو بليط هواپيما جهت سفر ، ويزای تجاری روسیه ، رزرو بهترين هتل ها در محل اقامت ، مشاوره در تکميل مدارک و سفارت و ارائه بيمه مسافرتي مي باشد . ۱۲ اکسپو برگزار کننده تور هاي نمايشگاهي و اطلاع رسان تخصصي درباره ي تقويم نمايشگاه هاي اروپايي و تقويم نمايشگاهی روسیه مي باشد .

 

این مطلب چقدر مفید بود؟

برای امتیاز دادن به آن روی ستاره ها کلیک کنید!

میانگین امتیاز ۰ / ۵. تعداد آرا: ۰

تاکنون رأی داده نشده ! اولین کسی باشید که این مطلب را ارزیابی می کنید

اگر این پست را مفید یافتید ...

ما را در اینستاگرام دنبال کنید!

پکیج ویزای نمایشگاه اتوماسیون و سیستم های تعبیه شده ADVANCED AUTOMATION TECHNOLOGIES. PTA NOVOSIBIRSK 2023 روسیه
خرید بلیط

لطفا جهت اطلاعات بيشتر و اطلاع از هزينه ها و نحوه شرکت در نمايشگاه با شماره هاي آژانس شميران گشت تماس بگيريد :

021-26206357

021-26206479

021-26355204

021-26355701

يا روي گزينه خريد بليط کليک نماييد و در فرم مربوطه اطلاعات و شماره تماس خود را وارد کرده تا کارشناسان شميران گشت با شما تماس بگيرند

    • نمایشگاه اتوماسیون صنعتی و سیستم های تعبیه شدهADVANCED AUTOMATION TECHNOLOGIES. PTA NOVOSIBIRSK 2023 روسیه
    • نمایشگاه اتوماسیون صنعتی و سیستم های تعبیه شدهADVANCED AUTOMATION TECHNOLOGIES. PTA NOVOSIBIRSK 2023 روسیه
    • نمایشگاه اتوماسیون صنعتی و سیستم های تعبیه شدهADVANCED AUTOMATION TECHNOLOGIES. PTA NOVOSIBIRSK 2023 روسیه