نمایشگاه بین المللی اتوماسیون هوشمند و دیجیتال SPS / IPC / DRIVES 2021 آلمان | ویزای نمایشگاهی | شمیران گشت

نمایشگاه بین المللی اتوماسیون هوشمند و دیجیتال SPS / IPC / DRIVES 2021 آلمان

نمایشگاه بین المللی اتوماسیون هوشمند و دیجیتال SPS / IPC / DRIVES 2021 آلمان
۰
(۰)

رویداد بین المللی SPS / IPC / DRIVES نمایشگاهی بین المللی با موضوع اتوماسیون های هوشمند و دیجیتال می باشد که سالانه برگزار می گردد . SPS با مفهوم منحصر به فرد خود ، تمام طیف اتوماسیون هوشمند و دیجیتال را شامل می شود از سنسورهای ساده گرفته تا راه حل ها و سیستم های پیشرفته هوشمند ، از آنچه امروز امکان پذیر است تا چشم انداز یک جهان صنعتی کاملاً دیجیتالی.
نمایشگاه SPS / IPC / DRIVES آلمان تمرکز بر راه حل های عملی برای حوزه کسب و کار خاص شما است. پاسخ به نیازهای فعلی خود و همچنین راه حل های ممکن برای چالش های آینده در اینجا پیدا کنید. رویداد SPS / IPC / DRIVES با مشارکت غرفه داران و بازدید کنندگان بسیار حرفه ای شرایطی را برای تضمین کیفیت بازدید شما از نمایشگاه و با ارزش و موفقیت آمیز بودن آنرا خواهد کرد .
بیش از یک سال است که رویدادهای صنعت اتوماسیون بین المللی عمدتاً نشست های مجازی داشته است آن هم به دلیل ویروس کرونا ،اما بارها و بارها جامعه SPS نیاز خود را برای مشاوره و گفتگوهای عمیق با متخصصان به ما ابراز کرده اند. بر اساس تحولات مثبت در فعالیت های واکسیناسیون ملی و بین المللی ، ما در مورد پاییز ۲۰۲۱ برای برگزاری نمایشگاه SPS / IPC / DRIVES خوشبین هستیم و در حال حاضر با اشتیاق زیادی در مورد SPS حضوری در ماه نوامبر کار می کنیم. امسال این رویداد یک جز digital دیجیتال مکمل را نیز ارائه می دهد و برای اولین بار آن را به یک نمایشگاه ترکیبی تبدیل می کند. با اتصال دنیای دیجیتال و فیزیکی ، ما یک تجربه تجاری جامع ایجاد خواهیم کرد که به همه فرصت عضویت در SPS 2021 را می دهد. ما در حال نهایی کردن مفهوم دیجیتال رویداد خود هستیم که در ماه های آینده ارائه خواهیم داد. 
آژانس شميران گشت همراه و مشاور شما در زمينه تهيه اخذ ويزای شينگن آلمان و مقدمات ورود به اين نمايشگاه شامل تهيه کارت و بليط نمايشگاه و وقت سفارت آلمان ، ويزای نمايشگاهی آلمان ، تور نمايشگاه آلمان ، ویزای مهمان علمی آلمان ، رزرو بليط هواپيما جهت سفر ، ویزای رزرو بهترين هتل ها در محل اقامت ، مشاوره در تکميل مدارک و سفارت و ارائه بيمه مسافرتي مي باشد . ۱۲ اکسپو برگزار کننده تور هاي نمايشگاهي و اطلاع رسان تخصصي درباره ي تقويم نمايشگاه هاي اروپايي و تقویم نمایشگاهی آلمان مي باشد .

این مطلب چقدر مفید بود؟

برای امتیاز دادن به آن روی ستاره ها کلیک کنید!

میانگین امتیاز ۰ / ۵. تعداد آرا: ۰

تاکنون رأی داده نشده ! اولین کسی باشید که این مطلب را ارزیابی می کنید

اگر این پست را مفید یافتید ...

ما را در اینستاگرام دنبال کنید!

پکیج ویزای نمایشگاه بین المللی اتوماسیون هوشمند و دیجیتال SPS / IPC / DRIVES 2021 آلمان
خرید بلیط

لطفا جهت اطلاعات بيشتر و اطلاع از هزينه ها و نحوه شرکت در نمايشگاه با شماره هاي آژانس شميران گشت تماس بگيريد :

021-26206357

021-26206479

021-26355204

021-26355701

يا روي گزينه خريد بليط کليک نماييد و در فرم مربوطه اطلاعات و شماره تماس خود را وارد کرده تا کارشناسان شميران گشت با شما تماس بگيرند

    • نمایشگاه بین المللی اتوماسیون هوشمند و دیجیتال SPS / IPC / DRIVES 2021 آلمان
    • نمایشگاه بین المللی اتوماسیون هوشمند و دیجیتال SPS / IPC / DRIVES 2021 آلمان
    • نمایشگاه بین المللی اتوماسیون هوشمند و دیجیتال SPS / IPC / DRIVES 2021 آلمان
    • نمایشگاه بین المللی اتوماسیون هوشمند و دیجیتال SPS / IPC / DRIVES 2021 آلمان