نمایشگاه اتوماسیون های کارخانه ای TEKNIIKKA 2018 فنلاند | ویزای نمایشگاهی | شمیران گشت

نمایشگاه اتوماسیون های کارخانه ای TEKNIIKKA 2018 فنلاند

نمایشگاه اتوماسیون های کارخانه ای TEKNIIKKA 2018 فنلاند
۰
(۰)

نمایشگاه بین المللی صنعت اتوماسیون از برنامه ریزی تا برنامه های کاربردی با نام Smart Factory علاوه بر نام TEKNIIKKA نیز نامیده میشود . این رویداد فقط هر دو سال یکبار برگزهر می گردد در نوامبر ۲۰۱۸ شهر ییواسکیلا در فنلاند مرکزی میزبان ریواد است . هدف این نمایشگاه افزایش بهره وری با استفاده از فرصت های ارائه شده توسط دیجیتالیزاسیون
می باشد . نمایشگاه کارخانه هوشمند ۲۰۱۸ با همکاری گروه های صنعتی با ارائه فن آوری، خدمات و تخصص مربوطه می باشد. این یک فرصت منحصر به فرد برای ایستادن در کنار سایر اپراتورها در یک محیط است که اولین بار با معیارهای یک رویداد بزرگ مطابقت دارد . نمایشگاه کارخانه هوشمند ۲۰۱۸ برای همه اپراتورهای است که درگیر تغییرات مرتبط با تحول دیجیتال در فعالیت های تولید و خدمات و مفاهیم مرتبط جدید اند. در این نمایشگاه موضوعات : شناخت آینده اتوماسیون ها ،ماشینها، روباتیک، اینترنت صنعتی و امنیت سایبری مورد تاکید قرار گرفته اند.

وبسايت ۱۲ اکسپو همراه و مشاور شما در زمينه تهيه ويزای فنلاند و مقدمات ورود به اين نمايشگاه شامل تهيه کارت و بليط نمايشگاه و وقت سفارت فنلاند ، ويزای نمايشگاهی فنلاند ، تور نمايشگاهی فنلاند ، رزرو بليط هواپيما جهت سفر ، رزرو بهترين هتل ها در محل اقامت ، مشاوره در تکميل مدارک و سفارت و ارائه بيمه مسافرتي مي باشد . ۱۲ اکسپو برگزار کننده تور هاي نمايشگاهي و اطلاع رسان تخصصي درباره ي تقويم نمايشگاه هاي اروپايي و تقویم نمایشگاهی فنلاند مي باشد .

 


 

این مطلب چقدر مفید بود؟

برای امتیاز دادن به آن روی ستاره ها کلیک کنید!

میانگین امتیاز ۰ / ۵. تعداد آرا: ۰

تاکنون رأی داده نشده ! اولین کسی باشید که این مطلب را ارزیابی می کنید

اگر این پست را مفید یافتید ...

ما را در اینستاگرام دنبال کنید!

کارت VIP نمایشگاه اتوماسیون های کارخانه ای TEKNIIKKA 2018 فنلاند
1,600,000 تومان
خرید بلیط

اين هزينه شامل وقت سفارت ، رزرو بليط هواپيما ، رزرو هتل ، بيمه مسافرتي ، پر کردن فرم سفارت ، مشاوره تکميل مدارک و سفارت مي باشد.
هزينه ورودي سفارتها و ترجمه مدارک بر عهده مسافر مي باشد و همچنين موسسه هيچ مسئوليتي در قبال دادن يا ندادن ويزا از طرف سفارت ندارد و در صورت نگرفتن ويزا هزينه اي عودت داده نميشود.

کارت نمایشگاه اتوماسیون های کارخانه ای TEKNIIKKA 2018 فنلاند
600,000 تومان
خرید بلیط

اين هزينه شامل هزينه صدور کارت نمايشگاه براي يک روز و حق الزحمه شرکت بابت صدور ميباشد.

    • نمایشگاه اتوماسیون های کارخانه ای TEKNIIKKA 2018 فنلاند
    • نمایشگاه اتوماسیون های کارخانه ای TEKNIIKKA 2018 فنلاند
    • نمایشگاه اتوماسیون های کارخانه ای TEKNIIKKA 2018 فنلاند
    • نمایشگاه اتوماسیون های کارخانه ای TEKNIIKKA 2018 فنلاند