ویزای تجاری نمایشگاه اتوماسیون صنعتی AUTOMATICON 2020 لهستان | ویزای نمایشگاهی | شمیران گشت

ویزای تجاری نمایشگاه اتوماسیون صنعتی AUTOMATICON 2020 لهستان

نمایشگاه حمل و نقل جاده ای ROTRA 2020 لهستان
۰
(۰)

مهمترین نمایشگاه تجاری برای اتوماسیون ، کنترل ، اندازه گیری و رباتیک در کشور لهستان که سالانه  با نام AUTOMATICON در شهر ورشوو برگزار میشود .AUTOMATICON نمایشگاه اصلی در موضوعات اتوماسیون ، کنترل ، اندازه گیری و روباتیک در  اروپا است. نسخه اول AUTOMATICON در سال ۱۹۹۵ بود و به مرور به نمایشگاه صنعتی مهمی در لهستان و یکی از بزرگترین رویدادهای این صنعت در اروپا تبدیل شده است. این رویداد همیشه با سمینارها و کارگاههای آموزشی با هدایت برجسته ترین متخصصان این صنعت همراه بوده است. نمایشگاه بین المللی اتوماسیون صنعتی AUTOMATICON در تاریخ ۱۷ و ۱۹ مارس ۲۰۲۰ ، در نمایشگاه XXI ، واقع در مرکز شهر ورشو برگزار خواهد شد.  در سری نمایشگاه قبلی ۲۷۶ غرفه با ۴۸۰ برند و شرکت نمایندگی حضور داشتند از جمله: Murrelektronik، Kuka، Mitsubishi Electric، Stäubli، B&R، Lapp Kabel، Igus و بسیاری دیگر. سالانه بیش از ۱۰ هزار بازدید کننده در AUTOMATICON شرکت می کنند و همه آنها افرادی از طیف گسترده ای از صنایع هستند که در جستجوی راه حل های اتوماسیون هستند. دو سوم بازدید کنندگان ما مدیران و مدیران شرکت ها هستند و در مورد خرید اجزا و تجهیزات تصمیم گیری می کنند. ما انتظار داریم بیش از ۲۵ کشور در اتوماسیون ۲۰۲۰ شامل آلمان ، دانمارک ، هلند ، اتریش ، مجارستان ، جمهوری چک ، اسلواکی ، رومانی ، اوکراین ، روسیه ، چین و سایر کشورها حضور یابند. با توجه به موقعیت جغرافیایی لهستان و سابقه دیرینه AUTOMATICON حضور بیشتر متخصصین نیز پیش بینی میشود .
آژانس شميران گشت همراه و مشاور شما در زمينه تهيه ويزای لهستان و مقدمات ورود به اين نمايشگاه شامل تهيه کارت و بليط نمايشگاه و وقت سفارت لهستان ، ويزای نمايشگاهی لهستان ، تور نمايشگاهی لهستان، رزرو بليط هواپيما جهت سفر ، رزرو بهترين هتل ها در محل اقامت ، دعوتنامه ویزای تجاری لهستان ، مشاوره در تکميل مدارک و سفارت و ارائه بيمه مسافرتي مي باشد . ۱۲ اکسپو برگزار کننده تور هاي نمايشگاهي و اطلاع رسان تخصصي درباره ي تقويم نمايشگاه هاي اروپايي و تقویم نمایشگاهی لهستان مي باشد .

این مطلب چقدر مفید بود؟

برای امتیاز دادن به آن روی ستاره ها کلیک کنید!

میانگین امتیاز ۰ / ۵. تعداد آرا: ۰

تاکنون رأی داده نشده ! اولین کسی باشید که این مطلب را ارزیابی می کنید

اگر این پست را مفید یافتید ...

ما را در اینستاگرام دنبال کنید!

پکیج ویزای نمایشگاه اتوماسیون صنعتی AUTOMATICON 2020 لهستان
خرید بلیط

لطفا جهت اطلاعات بيشتر و اطلاع از هزينه ها و نحوه شرکت در نمايشگاه با شماره هاي آژانس شميران گشت تماس بگيريد :

021-26206357

021-26206479

021-26355204

021-26355701

يا روي گزينه خريد بليط کليک نماييد و در فرم مربوطه اطلاعات و شماره تماس خود را وارد کرده تا کارشناسان شميران گشت با شما تماس بگيرند

  • نمایشگاه اتوماسیون صنعتی AUTOMATICON 2020 لهستان
  • نمایشگاه اتوماسیون صنعتی AUTOMATICON 2020 لهستان
  • نمایشگاه اتوماسیون صنعتی AUTOMATICON 2020 لهستان
  • نمایشگاه اتوماسیون صنعتی AUTOMATICON 2020 لهستان
  رویداد جزئیات
  اسپانسر ها
  • PIAP - Industrial Research Institute for Automation and Measurements