نمایشگاه اتوماسیون صنعتی ALL ABOUT AUTOMATION - HAMBURG 2022 آلمان | ویزای نمایشگاهی | شمیران گشت

نمایشگاه اتوماسیون صنعتی ALL ABOUT AUTOMATION – HAMBURG 2022 آلمان

نمایشگاه اتوماسیون صنعتی ALL ABOUT AUTOMATION - HAMBURG 2022 آلمان
۰
(۰)

نمایشگاه اتوماسیون هامبورگ ، رویداد ALL ABOUT AUTOMATION – HAMBURG برای تولیدکنندگان ، عرضه کنندگان و توزیع کنندگان فناوری های اتوماسیون صنعتی می باشد .  این نمایشگاه سالانه در شهر هامبورگ کشور آلمان برگزار می گردد .

در مورد اتوماسیون ها ، باید گفت با آنها می توانید سیستم ها ، قطعات ، نرم افزارها و مهندسی را برای اتوماسیون صنعتی و ارتباطات صنعتی تجربه کنید. با تولیدکنندگان ، توزیع کنندگان و ارائه دهندگان خدمات اتوماسیون در هامبورگ ارتباط برقرار می کنند.

بازدیدکنندگان و غرفه داران می توانند به سرعت و به آسانی در غرفه ها با یکدیگر صحبت کنند و با هم همکاری کنند تا راه حل اتوماسیون مناسب برای آنها ایجاد شود. مهم ترین مکان برای ملاقات همه چیز در مورد اتوماسیون است. 

نمایشگاه ALL ABOUT AUTOMATION – HAMBURG یک نمایشگاه تجاری برای اتوماسیون صنعتی در کلان شهر هامبورگ است. تمرکز نمایشگاه بر محصولات اثبات شده و موفق ، راه حل های آماده و مفاهیم قدرتمند فناوری اتوماسیون صنعتی است. این نمایشگاه توزیع منطقه ای را متراکم تر و سریعتر با خریداران آینده و مشتریان فعلی پیوند می دهد. مفهوم سازمان زمان بیشتری برای گفتگوها ، راههای کوتاه به داخل و خارج از نمایشگاه و همچنین کاهش تلاش سازمانی برای بسته های فراگیر برای غرفه داران و بازدیدکنندگان ارائه می دهد. بلیط ورودی شامل پارکینگ رایگان در محوطه نمایشگاه و همچنین کاتالوگ نمایشگاه ، تنقلات و نوشیدنی است. سخنرانی ها در سالن گفتگو به طور مستقیم می باشد.

آمار قبلی  نشان میدهد در مجموع برگزارکنندگان در ۲ روز نمایشگاه ، از ۱۶ ژانویه تا ۱۷ ژانویه ۲۰۱۹ ، از ۱۲۹ غرفه دار و ۱۴۳۷ بازدید کننده در زمینه اتوماسیون در هامبورگ استقبال کردند. 

 

آژانس شميران گشت همراه و مشاور شما در زمينه تهيه ويزای شينگن آلمان و مقدمات ورود به اين نمايشگاه شامل تهيه کارت و بليط نمايشگاه و وقت سفارت آلمان ، ويزای نمايشگاهی آلمان ، تور نمايشگاهی آلمان ، رزرو بليط هواپيما جهت سفر ، ویزای کاری آلمان ، رزرو بهترين هتل ها در محل اقامت ، مشاوره در تکميل مدارک و سفارت و ارائه بيمه مسافرتي مي باشد . ۱۲ اکسپو برگزار کننده تور هاي نمايشگاهي و اطلاع رسان تخصصي درباره ي تقويم نمايشگاه هاي اروپايي و تقویم نمایشگاه آلمان مي باشد .

 


 

این مطلب چقدر مفید بود؟

برای امتیاز دادن به آن روی ستاره ها کلیک کنید!

میانگین امتیاز ۰ / ۵. تعداد آرا: ۰

تاکنون رأی داده نشده ! اولین کسی باشید که این مطلب را ارزیابی می کنید

اگر این پست را مفید یافتید ...

ما را در اینستاگرام دنبال کنید!

پکیج ویزای نمایشگاه اتوماسیون صنعتی ALL ABOUT AUTOMATION - HAMBURG 2022 آلمان
خرید بلیط

لطفا جهت اطلاعات بيشتر و اطلاع از هزينه ها و نحوه شرکت در نمايشگاه با شماره هاي آژانس شميران گشت تماس بگيريد :

021-26206357

021-26206479

021-26355204

021-26355701

يا روي گزينه خريد بليط کليک نماييد و در فرم مربوطه اطلاعات و شماره تماس خود را وارد کرده تا کارشناسان شميران گشت با شما تماس بگيرند

    • نمایشگاه اتوماسیون صنعتی ALL ABOUT AUTOMATION - HAMBURG 2022 آلمان
    • نمایشگاه اتوماسیون صنعتی ALL ABOUT AUTOMATION - HAMBURG 2022 آلمان
    • نمایشگاه اتوماسیون صنعتی ALL ABOUT AUTOMATION - HAMBURG 2022 آلمان
    • نمایشگاه اتوماسیون صنعتی ALL ABOUT AUTOMATION - HAMBURG 2022 آلمان