نمایشگاه ابزار آلات INTERNATIONAL HARDWARE FAIR / PRACTICAL WORD 2020 آلمان | ویزای نمایشگاهی | شمیران گشت

نمایشگاه ابزار آلات INTERNATIONAL HARDWARE FAIR / PRACTICAL WORD 2020 آلمان

نمایشگاه ابزار آلات INTERNATIONAL HARDWARE FAIR / PRACTICAL WORD 2020 آلمان
۰
(۰)

نمایشگاه INTERNATIONAL HARDWARE FAIR / PRACTICAL WORD ، رویدادی بین المللی است که فقط هر دو سال یکبار برگزار میشود . ، نمایشگاه با موضوع اختصاص داده شده به ابزار آلات ، این نمایشگاه در سال ۲۰۲۰ در شهر کُلن چهارمین شهر بزرگ آلمان برگزار خواهد شد . نمایشگاه بین المللی صنایع سخت رویداد صنعتی شماره یک در سراسر جهان با این موضوع می باشد . تصمیم گیرندگان از سراسر دنیا برای کشف محصولات جدید ، نوآوری ها و روندهای این صنعت به نمایشگاه INTERNATIONAL HARDWARE FAIR / PRACTICAL WORD می آیند . ابزارهایی مانند چکش ، آچار ، انبردست و .. در این نمایشگاه وجود دارد . با داشتن ۲۷۷۰ غرفه دار از ۵۸ کشور جهان ، EISENWARENMESSE نمایشگاهی بین المللی و بزرگترین و نمایشگاه در سراسر دنیا است. نمایشگاه بین المللی سخت افزار کلن یک رویداد جامع است که بر نوآوری ها و ابتکارات در صنعت سخت افزار متمرکز است. این رویداد محصولاتی مانند ابزارآلات دستی ، لوازم جانبی (دستی ، ثابت) ، ابزارآلات با انگیزه اصلی تحول دیجیتالی در صنعت سخت افزار را نشان می دهد. این رویداد نوید می دهد یک نمای کلی از صنعت سخت افزار مطابق با استانداردهای بین المللی را ارائه دهد.

آژانس شميران گشت همراه و مشاور شما در زمينه تهيه اخذ ويزای شينگن آلمان و مقدمات ورود به اين نمايشگاه شامل تهيه کارت و بليط نمايشگاه و وقت سفارت آلمان ، ويزای نمايشگاه آلمان ، تور نمايشگاه آلمان، رزرو بليط هواپيما جهت سفر ، اخذ ویزای تجاری آلمان ، رزرو بهترين هتل ها در محل اقامت ، مشاوره در تکميل مدارک و سفارت و ارائه بيمه مسافرتي مي باشد . ۱۲ اکسپو برگزار کننده تور هاي نمايشگاهي و اطلاع رسان تخصصي درباره ي تقويم نمايشگاه هاي اروپايي و تقویم نمایشگاه آلمان مي باشد .


 

این مطلب چقدر مفید بود؟

برای امتیاز دادن به آن روی ستاره ها کلیک کنید!

میانگین امتیاز ۰ / ۵. تعداد آرا: ۰

تاکنون رأی داده نشده ! اولین کسی باشید که این مطلب را ارزیابی می کنید

اگر این پست را مفید یافتید ...

ما را در اینستاگرام دنبال کنید!

پکیج نمایشگاه ابزار آلات INTERNATIONAL HARDWARE FAIR آلمان
خرید بلیط

لطفا جهت اطلاعات بيشتر و اطلاع از هزينه ها و نحوه شرکت در نمايشگاه با شماره هاي آژانس شميران گشت تماس بگيريد :

021-26206357

021-26206479

021-26355204

021-26355701

يا روي گزينه خريد بليط کليک نماييد و در فرم مربوطه اطلاعات و شماره تماس خود را وارد کرده تا کارشناسان شميران گشت با شما تماس بگيرند

    • نمایشگاه ابزار آلات INTERNATIONAL HARDWARE FAIR / PRACTICAL WORD 2020 آلمان
    • نمایشگاه ابزار آلات INTERNATIONAL HARDWARE FAIR / PRACTICAL WORD 2020 آلمان