نمایشگاه آموزش SALON STUDYRAMA DES ETUDES SUPÉRIEURES D’ANGERS 2022 فرانسه | ویزای نمایشگاهی | شمیران گشت

نمایشگاه آموزش SALON STUDYRAMA DES ETUDES SUPÉRIEURES D’ANGERS 2022 فرانسه

نمایشگاه آموزش SALON STUDYRAMA DES ETUDES SUPÉRIEURES D’ANGERS 2022 فرانسه
۰
(۰)

نمایشگاه STUDYRAMA STUDYRAMA STUDIES D’ANGERS نمایشگاهی با موضوعات دانش آموزی و آموزشی می باشد که در شهر آنژه (Angers) در پارک نمایشگاهی در تمام بخشهای فعالیت پیدا میکند و در تاریخ شنبه ۲۲ ژانویه ۲۰۲۲  اغاز میشود .

پانزدهمین دوره نمایشگاه مطالعات برتر – خشم : آیا شما دانش آموز دبیرستانی هستید؟ بیایید و ده ها غرفه دار را از منطقه آنژه و کل فرانسه پیدا کنید. آیا شما پدر و مادر هستید؟ از این نمایشگاه دیدن کنید و با موسساتی که در تمام زمینه های آموزشی فعالیت دارند آشنا شوید از جمله: هنر ، ورزش ، مدیریت ، مهندسی ، دیجیتال ، تجارت ، بازاریابی ، بهداشت ، علوم و  … ، با غرفه دارانی از منطقه و کل فرانسه آشنا شوید و آینده درسی فرزندان خود را تحقق ببخشید .

در نمایشگاه STUDYRAMA DES ETUDES SUPÉRIEURES D’ANGERS شما می توانید با دانشگاه ها ، مدارس ، پیش دبیرستان ها و سازمان های راهنمایی تعامل داشته باشید تا پروژه تحصیلی خود را به بهترین نحو بسازید. Salon des Etudes Supérieures d’Angers با جمع آوری بیش از ۴۰۰ دوره آموزشی از Bac تا Bac + 5 به شما کمک می کند تا انتخاب های خود را در بستر Parcoursup انجام دهید و شما را برای زندگی دانشجویی آماده می کند. در این نمایشگاه ، شما با متخصصان آموزش عالی ، اساتید و دانشجویان تعامل خواهید داشت. آنها در طول روز گوش می دهند و بهترین توصیه ها را در انتخاب مسیر به شما می دهند. PLATFORM PARCOURSUP را کشف کنید روش Parcoursup یکی از مسیرهای ورود برای ثبت نام در مراکز آموزش عالی است.

بازدید خود را با شرکت در کنفرانس ها کامل کنید  .شهر آنژه با نزدیک به ۵۰،۰۰۰ دانشجو ، شهر دانشجویی پیشرو در فرانسه در سال ۲۰۲۰ است و هر سال نامزدهای بیشتری را جذب می کند. برای شهری با اقامت ارزان تر نسبت به شهرهای بزرگ ، پیشنهاد آموزشی متنوع و محیط زندگی دلپذیر ، وجود دارد بیایید و در آنژه تحصیل کنید! 

آژانس شميران گشت همراه و مشاور شما در زمينه تهيه ويزای شينگن فرانسه و مقدمات ورود به اين نمايشگاه شامل تهيه کارت و بليط نمايشگاه و وقت سفارت فرانسه ، ويزای نمايشگاهی فرانسه ، تور نمايشگاهی فرانسه ، ویزای تحصیلی فرانسه ، رزرو بليط هواپيما جهت سفر ، رزرو بهترين هتل ها در محل اقامت ، مشاوره در تکميل مدارک و سفارت و ارائه بيمه مسافرتي مي باشد . ۱۲ اکسپو برگزار کننده تور هاي نمايشگاهي و اطلاع رسان تخصصي درباره ي تقويم نمايشگاه هاي اروپايي و تقویم نمایشگاه فرانسه مي باشد .

 


 

این مطلب چقدر مفید بود؟

برای امتیاز دادن به آن روی ستاره ها کلیک کنید!

میانگین امتیاز ۰ / ۵. تعداد آرا: ۰

تاکنون رأی داده نشده ! اولین کسی باشید که این مطلب را ارزیابی می کنید

اگر این پست را مفید یافتید ...

ما را در اینستاگرام دنبال کنید!

پکیج ویزای نمایشگاه آموزش SALON STUDYRAMA DES ETUDES SUPÉRIEURES D’ANGERS 2022 فرانسه
خرید بلیط

لطفا جهت اطلاعات بيشتر و اطلاع از هزينه ها و نحوه شرکت در نمايشگاه با شماره هاي آژانس شميران گشت تماس بگيريد :

021-26206357

021-26206479

021-26355204

021-26355701

يا روي گزينه خريد بليط کليک نماييد و در فرم مربوطه اطلاعات و شماره تماس خود را وارد کرده تا کارشناسان شميران گشت با شما تماس بگيرند

    • نمایشگاه آموزش SALON STUDYRAMA DES ETUDES SUPÉRIEURES D’ANGERS 2022 فرانسه
    • نمایشگاه آموزش SALON STUDYRAMA DES ETUDES SUPÉRIEURES D’ANGERS 2022 فرانسه