نمایشگاه آموزش و تحصیل STUDENT & KNOWLEDGE FAIR 2021 سوئد | ویزای نمایشگاهی | شمیران گشت

نمایشگاه آموزش و تحصیل STUDENT & KNOWLEDGE FAIR 2021 سوئد

نمایشگاه آموزش و تحصیل STUDENT & KNOWLEDGE FAIR 2021 سوئد
۰
(۰)

نمایشگاه دانش آموزان سوئد ، رویداد STUDENT & KNOWLEDGE رویدادی سالانه در شهر گوتِنبُرگ یا یوتِبُریْ، دومین شهر بزرگ سوئد و پنجمین شهر بزرگ کشورهای ناحیه نوردیک است. نمایشگاه دانشجویان و دانش آموزان STUDENT & KNOWLEDGE بزرگترین نمایشگاه شغل و آموزش در کشور سوئد در منطقه غربی  است که در تاریخ ۲۵ تا ۲۷ نوامبر با موضوعات دانش ( مدرک تحصیلی ) و آینده شغلی ، دانشگاه ها و کالج ها ، برنامه های آموزش عالی ، واسطه های تحصیل در خارج از کشور ، کارفرمایان ، مقامات و سازمان ها می باشد و شما با شرکت در نمایشگاه STUDENT & KNOWLEDGE سوئد می توانید با کارشناسان و مقامات مختلف ملاقات کنید. بازدید از این نمایشگاه می تواند شما را به روش های کاملاً جدید فکری وصل کند و شما را به انتخاب های جدید هیجان انگیز تحصیلی و شغلی هدایت کند.
کدام شغل مناسب شماست؟ اگر نمی دانید در کدام مسیر شغلی سرمایه گذاری کنید ، آزمون های حرفه ای و شخصیتی می تواند به شما کمک کند مسیر درست را پیدا کنید. به سوالات مربوط به خود ، علایق و شخصیت خود پاسخ دهید و نکاتی را در مورد مشاغل مناسب خود دریافت کنید. شاید پیشنهادات شغلی هم داشته باشید که حتی نمی دانید وجود دارند. آیا نمی دانید می خواهید چه شود یا چه راهی را باید طی کنید تا به اهداف خود برسید؟ ما نکات و توصیه هایی را برای شما جمع آوری کرده ایم که مرحله دبیرستان را به پایان رسانده اید و به مرحله بعدی فکر می کنید.
اطلاعات مربوط به covid-19 و سلامتی و ایمنی بازدید کنندگان و کارمندان ما بالاترین اولویت ما است. به منظور ارائه بهترین شرایط ممکن برای بازدید از ما ، ما امکانات و کارهای روزمره خود را با شرایط موجود سازگار کرده ایم. در مرکز نمایشگاه ها و همایش های سوئد ، مناطق وسیعی داریم که حفظ فاصله را آسان می کند.
آیا می خواهید آینده خود را انتخاب کنید؟ اینجا بزرگترین منبع الهام اینده شغلی در سوئد است! بیش از ۱۰ هزار نفر با نگاه به آینده شغلی در این مکان جمع میشوند. هدف آن برجسته کردن تمام فرصت های موجود برای تحصیلات پس از متوسطه و پیوند بین آموزش و زندگی حرفه ای است. نمایشگاه دانش و شغل برای همه افراد ۱۶ ساله و بالاتر است.
غرفه داران نمایشگاه STUDENT & KNOWLEDGE شامل :  دانشگاه ها / دانشکده ها / دبیرستان های مردمی / آموزش بزرگسالان / برگزار کنندگان آموزش خصوصی / آموزش حرفه ای پیشرفته / مدارس خارج از کشور/آژانس های تحصیل در خارج از کشور / کارفرمایان / سازمانهای حرفه ای و تجاری / مقامات و انجمن ها می باشند .
نمایشگاه STUDENT & KNOWLEDGE سوئد به سواالات شما در مورد شغل ، بازار کار ، تحصیل ، تأمین مالی دانشجویی ، تحصیلات بزرگسالان ، تحصیل در خارج از کشور ، اعتبار سنجی و برنامه ریزی شغلی پاسخ خواهد داد.
آژانس شميران گشت همراه و مشاور شما در زمينه تهيه ويزای سوئد و مقدمات ورود به اين نمايشگاه شامل تهيه کارت و بليط نمايشگاه و وقت سفارت سوئد ، ويزای نمايشگاهی سوئد ، تور نمايشگاهی سوئد ، رزرو بليط هواپيما جهت سفر ، اخذ ویزای تحصیلی سوئد ، رزرو بهترين هتل ها در محل اقامت ، مشاوره در تکميل مدارک و سفارت و ارائه بيمه مسافرتي مي باشد . ۱۲ اکسپو برگزار کننده تور هاي نمايشگاهي و اطلاع رسان تخصصي درباره ي تقويم نمايشگاه هاي اروپايي و تقویم نمایشگاه سوئد مي باشد .

این مطلب چقدر مفید بود؟

برای امتیاز دادن به آن روی ستاره ها کلیک کنید!

میانگین امتیاز ۰ / ۵. تعداد آرا: ۰

تاکنون رأی داده نشده ! اولین کسی باشید که این مطلب را ارزیابی می کنید

اگر این پست را مفید یافتید ...

ما را در اینستاگرام دنبال کنید!

پکیج ویزای نمایشگاه آموزش و تحصیل STUDENT & KNOWLEDGE FAIR 2021 سوئد
خرید بلیط

لطفا جهت اطلاعات بيشتر و اطلاع از هزينه ها و نحوه شرکت در نمايشگاه با شماره هاي آژانس شميران گشت تماس بگيريد :

021-26206357

021-26206479

021-26355204

021-26355701

يا روي گزينه خريد بليط کليک نماييد و در فرم مربوطه اطلاعات و شماره تماس خود را وارد کرده تا کارشناسان شميران گشت با شما تماس بگيرند

    • نمایشگاه آموزش و تحصیل STUDENT & KNOWLEDGE FAIR 2021 سوئد
    • نمایشگاه آموزش و تحصیل STUDENT & KNOWLEDGE FAIR 2021 سوئد
    رویداد جزئیات
    اسپانسر ها
    • Svenska Mässan