نمایشگاه و کنفرانس شغل و تحصیل JOB & ORIENTA 2021 ایتالیا | ویزای نمایشگاهی | شمیران گشت

نمایشگاه و کنفرانس شغل و تحصیل JOB & ORIENTA 2021 ایتالیا

نمایشگاه و کنفرانس آموزش و تحصیل JOB & ORIENTA 2021 ایتالیا
۰
(۰)

نمایشگاه JOB & Orienta رویدادی سالانه که در این دوره در شهر ورونا ایتالیا برگزار میشود . این نمایشگاه مختص مقاطع راهنمایی ، مدرسه ، آموزشگاه ها و دانشگاه و مشاغل و کار است . نسخه ۲۰۲۱ در حالت ترکیبی برگزار می شود. اما برنامه و پیشنهادهای دیجیتال نیز غنی خواهند بود ، زیرا ما می خواهیم از تجربه فوق العاده مجازی این سری نیز استفاده كنیم که به ما اجازه می دهد به اهداف مختلفی برسیم و تعداد بیشتری از مخاطبان را با گسترش مرزهای جغرافیایی رویداد داشته باشیم . مثل همیشه ، JOB & Orienta یک نمایشگاه گسترده از موقعیت های واجد شرایط را با یک برنامه فرهنگی مفصلی ترکیب می کند که از نظر محتوا بسیار متنوع است (کنفرانس ها و بحث های نهادی ، کارگاه ها و سمینارها ، شبیه سازی ها و رویدادهای تعاملی ، لحظات آموزشی برای مدیران مدرسه و معلمان و ..) ، که بار دیگر مورد توجه مخاطبان مختلف این رویداد قرار خواهد گرفت از جمله : اپراتورهای سیستم های آموزشی و سیاست گذاران ، دانشجویان و خانواده ها ، جوانان جویای کار و بزرگسالانی که تحت آموزش مجدد حرفه ای قرار دارند.

بی تردید ۲۰۲۱ یک سال ویژه برای نمایشگاه جهت یابی ، مدرسه ، آموزش و کار ایتالیا است ، زیرا این جشن سی امین سالگرد رویداد JOB & Orienta است: بنابراین ، این نسخه پر از شگفتی ها و تازگی ها است و  جشن های بزرگی در انتظار شماست .

نمایشگاه JOB & Orienta مختص افرادی است که دنبال آموزش و تحصیل یا جویای شغل و کار در کشور اروپایی ایتالیا هستند .

آژانس شميران گشت همراه و مشاور شما در زمينه تهيه ويزای ایتالیا و مقدمات ورود به اين نمايشگاه شامل تهيه کارت و بليط نمايشگاه و وقت سفارت ایتالیا ، ويزای نمايشگاهی ایتالیا ، تور نمايشگاهی ایتالیا ، رزرو بليط هواپيما جهت سفر ، اخذ ویزای تحصیلی ایتالیا ،  رزرو بهترين هتل ها در محل اقامت ، مشاوره در تکميل مدارک و سفارت و ارائه بيمه مسافرتي مي باشد . ۱۲ اکسپو برگزار کننده تور هاي نمايشگاهي و اطلاع رسان تخصصي درباره ي تقويم نمايشگاه هاي اروپايي و تقویم نماتیشگاه ایتالیا مي باشد .


 

این مطلب چقدر مفید بود؟

برای امتیاز دادن به آن روی ستاره ها کلیک کنید!

میانگین امتیاز ۰ / ۵. تعداد آرا: ۰

تاکنون رأی داده نشده ! اولین کسی باشید که این مطلب را ارزیابی می کنید

اگر این پست را مفید یافتید ...

ما را در اینستاگرام دنبال کنید!

پکیج ویزای نمایشگاه و کنفرانس آموزش و تحصیل JOB & ORIENTA 2021 ایتالیا
خرید بلیط

لطفا جهت اطلاعات بيشتر و اطلاع از هزينه ها و نحوه شرکت در نمايشگاه با شماره هاي آژانس شميران گشت تماس بگيريد :

021-26206357

021-26206479

021-26355204

021-26355701

يا روي گزينه خريد بليط کليک نماييد و در فرم مربوطه اطلاعات و شماره تماس خود را وارد کرده تا کارشناسان شميران گشت با شما تماس بگيرند

    • نمایشگاه و کنفرانس آموزش و تحصیل JOB & ORIENTA 2021 ایتالیا
    • نمایشگاه و کنفرانس آموزش و تحصیل JOB & ORIENTA 2021 ایتالیا
    • نمایشگاه و کنفرانس آموزش و تحصیل JOB & ORIENTA 2021 ایتالیا
    • نمایشگاه و کنفرانس آموزش و تحصیل JOB & ORIENTA 2021 ایتالیا