نمایشگاه آموزش و تحصیل GAUDEAMUS PRAHA 2022 جمهوری چک | ویزای نمایشگاهی | شمیران گشت

نمایشگاه آموزش و تحصیل GAUDEAMUS PRAHA 2022 جمهوری چک

نمایشگاه آموزش و تحصیل GAUDEAMUS PRAHA 2022 جمهوری چک
۰
(۰)

GAUDEAMUS پراگ نمایشگاه بین المللی آموزش برای دانش آموزان است . در نمایشگاه GAUDEAMUS کشور جمهوری چک بیش از ۱۹۰ دانشگاه ، کالج و سایر موسسات آموزشی از شهر پراگ و در سراسر جمهوری چک و خارج از آن به عنوان غرفه دار حضور دارند .چنانچه قصد تحصیل در کشور جمهوری چک را دارید می توانید روی نمایشگاه GAUDEAMUS حساب ویژه ای باز کنید . در بزرگترین نمایشگاه آموزش های پس از متوسطه شرکت کنید در پراگ بیش از ۱۲۰۰۰ بازدیدکننده که به طور جدی به دنبال مطالعات بیشتر پس از فارغ التحصیلی هستند حضور خواهند یافت و از این نمایشگاه دیدن خواهند کرد. هر یک از آنها می تواند شاگرد آینده شما باشد! اساس ارائه شما یک غرفه نمایشگاهی است که به شما امکان می دهد با بازدیدکنندگان ارتباط موثر برقرار کنید. همچنین با شرکت در برنامه های همراه مانند سخنرانی ها یا مباحث علوم ، از ارائه خدمات خود پشتیبانی کنید .

رویداد آموزشی gaudeamus praha برای دانش آموزان ؟  Gaudeamus در پراگ به شما یک نمای کلی می دهد. نه تنها مدارس پراگ منتظر شما هستند ، بلکه اکثر دانشگاه ها ، کالج ها ، دبیرستان ها  و سایر موسسات آموزشی چک نیز منتظر شما هستند. بیش از ۷۰ دانشگاه از خارج کشور چک نیز حضور دارند .

می توانید بیشترین اطلاعات را در مورد مدارس در سخنرانی ها بدست آورید ، جایی که همه چیز را در مورد مطالعات ، دانشکده ها ، برنامه های آموزشی ، تجهیزات مدرسه و فعالیت هایی که به شما ارائه می دهند ، خواهید آموخت.نمی توانید تصمیم بگیرید کدام مدرسه را انتخاب کنید؟ نمی دانید برای چه برنامه هایی پیش نیاز دارید؟ می توانید مستقیماً خود را در نمایشگاه امتحان کنید و دریابید که برای کدام برنامه مناسب تر هستید. مشاوران ما همچنین به شما در انتخاب مدرسه یا دانشکده مناسب که برنامه شما را ارائه می دهد ، کمک خواهند کرد.

همچنین اگر علاقه مند هستید که بعد از مدرسه کجا می توانید درخواست کار دهید ، می توانید از مشاوره شغلی نیز استفاده کنید. این به شما در انتخاب شغل کمک می کند یا به شما توصیه می کند که در کدام زمینه بیشترین شانس برای کار وجود دارد.
به نمایشگاه تحصیل و آموزش گودیماموس در شهر پراگ بیایید! در یک روز ، همه اطلاعات را برای تصمیم گیری درست در مورد آینده خود دریافت خواهید کرد .
آژانس شميران گشت همراه و مشاور شما در زمينه تهيه ويزای جمهوری چک و مقدمات ورود به اين نمايشگاه شامل تهيه کارت و بليط نمايشگاه و وقت سفارت جمهوری چک ، ويزای نمايشگاهی جمهوری چک ، تور نمايشگاهی جمهوری چک ، رزرو بليط هواپيما جهت سفر ، ویزای تحصیلی جمهوری چک ، رزرو بهترين هتل ها در محل اقامت ، مشاوره در تکميل مدارک و سفارت و ارائه بيمه مسافرتي مي باشد . ۱۲ اکسپو برگزار کننده تور هاي نمايشگاهي و اطلاع رسان تخصصي درباره ي تقويم نمايشگاه هاي اروپايي و تقویم نمایشگاه جمهوری چک مي باشد .

این مطلب چقدر مفید بود؟

برای امتیاز دادن به آن روی ستاره ها کلیک کنید!

میانگین امتیاز ۰ / ۵. تعداد آرا: ۰

تاکنون رأی داده نشده ! اولین کسی باشید که این مطلب را ارزیابی می کنید

اگر این پست را مفید یافتید ...

ما را در اینستاگرام دنبال کنید!

پکیج ویزای نمایشگاه آموزش و تحصیل GAUDEAMUS PRAHA 2022 جمهوری چک
خرید بلیط

لطفا جهت اطلاعات بيشتر و اطلاع از هزينه ها و نحوه شرکت در نمايشگاه با شماره هاي آژانس شميران گشت تماس بگيريد :

021-26206357

021-26206479

021-26355204

021-26355701

يا روي گزينه خريد بليط کليک نماييد و در فرم مربوطه اطلاعات و شماره تماس خود را وارد کرده تا کارشناسان شميران گشت با شما تماس بگيرند

  • نمایشگاه آموزش و تحصیل GAUDEAMUS PRAHA 2022 جمهوری چک
  • نمایشگاه آموزش و تحصیل GAUDEAMUS PRAHA 2022 جمهوری چک
  • نمایشگاه آموزش و تحصیل GAUDEAMUS PRAHA 2022 جمهوری چک
  • نمایشگاه آموزش و تحصیل GAUDEAMUS PRAHA 2022 جمهوری چک
  رویداد جزئیات
  اسپانسر ها
  • Gaudeamus
  • Incheba Praha, s.r.o