نمایشگاه و کنفرانس آموزش و تحصیل EDUCATEC - EDUCATRICE 2021 فرانسه | ویزای نمایشگاهی | شمیران گشت

نمایشگاه و کنفرانس آموزش و تحصیل EDUCATEC – EDUCATRICE 2021 فرانسه

نمایشگاه و کنفرانس آموزش و تحصیل EDUCATEC - EDUCATRICE 2021 فرانسه
۰
(۰)

EDUCATEC – EDUCATOR رویدادی است که منحصراً به متخصصان بخشهای آموزشی و شغلی اختصاص یافته است  . نمایشگاه EDUCATEC – EDUCATRICE سالانه برگزار می گردد و میزبان این دوره شهر زیبای پاریس می باشد .
با تداوم  به COVID-19 بیماری همه گیر  EDUCATEC EDUCATICE به نوامبر ۲۰۲۱ موکول می شود .
تحریریه نمایشگاه با مشارکت وزارت آموزش ملی و موسسات آموزشی ، نسخه ۲۰۲۱ با حضور معلمان ، دانش آموزان ، رهبران پروژه ها و سخنرانان از سراسر کشور فرانسه برگزار می شود ، همه بازیگرانآموزشی دور هم جمع میشوند تا آینده را با آموزش و پرورش بسازند. یک فرصت بی نظیر برای آموزش ، یادگیری و پیشرفت با هم در بخش های آموزش / پرورش. ۳ روز فرصت برای نوآوری در خدمات آموزشی ، EDUCATEC EDUCATICE پیشروترین نمایشگاه نوآوری های آموزشی در فرانسه است. اکنون دو دهه است که EDUCATEC EDUCATICE سرعت و کیفیت خود را افزایش داده که به طور مداوم در حال تجدید نظر است. با بیش از ۱۲۰۰۰ بازدید کننده در دوره گذشته ، Educatec-Educatice مکانی عالی برای مبادله اطلاعات با موضوعات اختصاصی برای یادگیری همه چیز در مورد نوآوری های آموزشی از جمله : up Village ، مناطق آکادمی پاریس ، ورسای و کرتیل ، Canopé یا صنعت و خدمات آموزش دیجیتال می باشد.
دهکده EDTECH که در سال ۲۰۱۷ ایجاد شد و از ۳۰ شرکت تازه تاسیس آموزشی در آن بهره وری شده است ، برای بیست و پنجمین دوره ، که Teacatec-Educaticeتوسط گروه Weyou سازمان یافته است برنامه ای را ارائه می دهد که باعث تبادل نظر ، بازخورد و جمع آوری تمام موارد لازم می شود.  
آژانس شميران گشت همراه و مشاور شما در زمينه تهيه اخذ ويزای شينگن فرانسه و مقدمات ورود به اين نمايشگاه شامل تهيه کارت و بليط نمايشگاه و وقت سفارت فرانسه ، ويزای نمايشگاهی فرانسه ، تور نمايشگاهی فرانسه ، ویزای تحصیلی فرانسه ، رزرو بليط هواپيما جهت سفر ، رزرو بهترين هتل ها در محل اقامت ، مشاوره در تکميل مدارک و سفارت و ارائه بيمه مسافرتي مي باشد . ۱۲ اکسپو برگزار کننده تور هاي نمايشگاهي و اطلاع رسان تخصصي درباره ي تقويم نمايشگاه هاي اروپايي و تقویم نمایشگاهی فرانسه مي باشد .

 

این مطلب چقدر مفید بود؟

برای امتیاز دادن به آن روی ستاره ها کلیک کنید!

میانگین امتیاز ۰ / ۵. تعداد آرا: ۰

تاکنون رأی داده نشده ! اولین کسی باشید که این مطلب را ارزیابی می کنید

اگر این پست را مفید یافتید ...

ما را در اینستاگرام دنبال کنید!

پکیج ویزای نمایشگاه و کنفرانس آموزش و تحصیل EDUCATEC - EDUCATRICE 2021 فرانسه
خرید بلیط

لطفا جهت اطلاعات بيشتر و اطلاع از هزينه ها و نحوه شرکت در نمايشگاه با شماره هاي آژانس شميران گشت تماس بگيريد :

021-26206357

021-26206479

021-26355204

021-26355701

يا روي گزينه خريد بليط کليک نماييد و در فرم مربوطه اطلاعات و شماره تماس خود را وارد کرده تا کارشناسان شميران گشت با شما تماس بگيرند

    • نمایشگاه و کنفرانس آموزش و تحصیل EDUCATEC - EDUCATRICE 2021 فرانسه
    • نمایشگاه و کنفرانس آموزش و تحصیل EDUCATEC - EDUCATRICE 2021 فرانسه
    • نمایشگاه و کنفرانس آموزش و تحصیل EDUCATEC - EDUCATRICE 2021 فرانسه
    • نمایشگاه و کنفرانس آموزش و تحصیل EDUCATEC - EDUCATRICE 2021 فرانسه