ویزای نمایشگاه آموزش حرفه ای EDUCATION & CAREER MINSK 2020 بلاروس | ویزای نمایشگاهی | شمیران گشت

ویزای نمایشگاه آموزش حرفه ای EDUCATION & CAREER MINSK 2020 بلاروس

نمایشگاه آموزش حرفه ای EDUCATION & CAREER MINSK 2020 بلاروس
۰
(۰)

نمایشگاه آموزش و حرفه شهر مینسک پایتخت کشور اروپایی بلاروس ،اگر قصد تحصیل در کشور بلاروس را دارید بازدید از نمایشگاه EDUCATION & CAREER MINSK می تواند کمک موثری باشد . نمایشگاه بین المللی تخصصی موسسات آموزش حرفه ای و عالی و خدمات آموزشی EDUCATION & CAREER MINSK که سالانه برگزار میشود .برگزار کننده این رویداد شرکت نمایشگاه های EXPOFORUM است که در سال ۱۹۹۴ تاسیس شد یکی از قدیمی ترین و بزرگترین برگزار کننده نمایشگاه های بلاروس و بنیانگذار اتحادیه نمایشگاه های بین المللی CIS است. از ۱۴ تا ۱۶ فوریه ۲۰۲۰ در کاخ هنر در شهر مینسک بلاروس نمایشگاه  EDUCATION & CAREER که تنها نمایشگاه بین المللی تخصصی آموزش حرفه ای است برگزار خواهد شد . در این نمایشگاه دانشگاه ها ، دانشکده ها ، آموزشگاه ها، انستیتوها ، مراکز ، آموزشگاه های زبان و مؤسسات آموزشی خارجی شرکت می کنند. نمایشگاه EDUCATION & CAREER MINSK به شما کمک می کند تا موارد زیر را انجام دهید:

برای انتخاب مؤسسه آموزش عالی و حرفه ای نمایندگان دانشگاه ها ، کالج ها در انتخاب حرفه و دانشگاه به شما کمک می کنند.
برای شروع توسط دانشکده ها و کالج ها ، زمینه های تخصصی را که مستقیماً می توانند به شما ارائه دهند ، نشان می دهند و این امکان را برای شما فراهم می کند.
برای ارزیابی حرفه ای در حوزه فناوری اطلاعات برای کسانی که آرزوی موفقیت در صنعت دیجیتال را دارند ، مراکز آموزشی بسیاری وجود خواهد داشت که نکات جالب توجه در مورد هر حرفه در بخش IT را برای شما بازگو خواهد کرد.
برای آموزش در خارج از کشور کارشناسان آژانس های آموزشی و نمایندگان مستقیم دانشگاه های خارجی به شما مشورت می دهند و جزئیات بسیاری در مورد آموزش در خارج از کشور را توضیح می دهند.
برای ادامه آموزش می توانید اطلاعات بسیار مفیدی در مورد دریافت دومین دوره آموزش عالی و آموزش های پیشرفته کسب کنید.
برای به دست آوردن اطلاعات بیشتر درباره زندگی دانش آموزان در غرفه های نمایشگاهی از دانشجویان دوره های می توانید اطلاعات لازم را کسب نمایید .
برای یادگیری زبان خارجی شما می توانید آموزشگاه زبان و برنامه آموزشی را با برنامه مشخص برای یادگیری زبان مورد علاقه خود انتخاب کنید.

آژانس شميران گشت همراه و مشاور شما در زمينه تهيه اخذ ويزا بلاروس و مقدمات ورود به اين نمايشگاه شامل تهيه کارت و بليط نمايشگاه و وقت سفارت بلاروس ، ويزای نمايشگاه بلاروس ، تور نمايشگاه بلاروس ، رزرو بليط هواپيما جهت سفر ، ویزا تحصیلی بلاروس ، رزرو بهترين هتل ها در محل اقامت ، مشاوره در تکميل مدارک و سفارت و ارائه بيمه مسافرتي مي باشد . ۱۲ اکسپو برگزار کننده تور هاي نمايشگاهي و اطلاع رسان تخصصي درباره ي تقويم نمايشگاه هاي اروپايي و تقویم نمایشگاهی بلاروس مي باشد .

 


این مطلب چقدر مفید بود؟

برای امتیاز دادن به آن روی ستاره ها کلیک کنید!

میانگین امتیاز ۰ / ۵. تعداد آرا: ۰

تاکنون رأی داده نشده ! اولین کسی باشید که این مطلب را ارزیابی می کنید

اگر این پست را مفید یافتید ...

ما را در اینستاگرام دنبال کنید!

پکیج ویزای نمایشگاه آموزش حرفه ای EDUCATION & CAREER MINSK 2020 بلاروس
خرید بلیط

لطفا جهت اطلاعات بيشتر و اطلاع از هزينه ها و نحوه شرکت در نمايشگاه با شماره هاي آژانس شميران گشت تماس بگيريد :

021-26206357

021-26206479

021-26355204

021-26355701

يا روي گزينه خريد بليط کليک نماييد و در فرم مربوطه اطلاعات و شماره تماس خود را وارد کرده تا کارشناسان شميران گشت با شما تماس بگيرند

    • نمایشگاه آموزش حرفه ای EDUCATION & CAREER MINSK 2020 بلاروس
    • نمایشگاه آموزش حرفه ای EDUCATION & CAREER MINSK 2020 بلاروس
    • نمایشگاه آموزش حرفه ای EDUCATION & CAREER MINSK 2020 بلاروس
    • نمایشگاه آموزش حرفه ای EDUCATION & CAREER MINSK 2020 بلاروس