نمایشگاه بین المللی تخصصی آتش نشانی و خدمات ایمنی INTERSCHUTZ هانوفر | ویزای نمایشگاهی | شمیران گشت

نمایشگاه بین المللی تخصصی آتش نشانی و خدمات ایمنی INTERSCHUTZ هانوفر

نمایشگاه بین المللی تخصصی آتش نشانی و خدمات ایمنی INTERSCHUTZ هانوفر
۰
(۰)

مهم ترین نمایشگاه تخصصی آلمان در زمینه آتش نشانی و امداد رسانی تحت عنوان INTERSCHUTZ  از تاریخ ۱۵ تا ۲۰ ژوئن ۲۰۲۰ برابر با ۲۶ تا ۳۱خرداد ۱۳۹۹ در محل دائمی نمایشگاههای هانوفر برگزار خواهد شد. نمایشگاه INTERSCHUTZ فقط هر پنج سال یکبار برگزار میشود . آخرین سابقه برگزاری نمایشگاه INTERSCHUTZ برمی گردد به سال ۲۰۱۵ میلادی با حضور ۱۲۲۰ غرفه دار و ۱۲۴۰۰۰ هزار بازدیدکننده متخصص در فضایی به وسعت ۹۰ هزار متر مربع در سالنهای سرپوشیده و همچنین فضای باز نمایشگاهی برپا شده است.
رویداد INTERSCHUTZ  در ۴ بخش اصلی به قرار زیر جدیدترین پیشرفت ها را به نمایش خواهد گذاشت:
پیشگیری از آتش سوزی: تکنیک های حفاظتی و امنیت حریق در ساختمان ها و ارائه دهندگان خدمات در زمینه های مذکور، انواع اتاق های کنترل، سیستم های لجستیک و فن آوری اطلاعات در زمینه های فوق.
امدادرسانی: ماشین آلات آتش نشانی، تجهیزات و سیستمهای وابسته، نمایش انواع عملیات نجات و امداد رسانی، اورژانس، کمک های اولیه و تجهیزات پزشکی.
نجات: ماشین آلات، لوازم مربوطه و سیستم های اطفای حریق، ایستگاههای آتش نشانی و تجهیزات کارگاه ها.
ایمنی و امنیت: سیستم های حفاظت از محیط زیست و پشتیبانی فنی، انواع ادوات و تجهیزات حفاظتی.
شرکت های بزرگ و سازمان های مختلف در ماه ژوئن ۲۰۲۰ در نمایشگاه بین المللی پیشرو در زمینه خدمات آتش نشانی و نجات، حفاظت از محیط زیست، ایمنی و امنیت نمایش داده می شوند تا نشان دهند که چگونه آنها با استفاده از فن آوری های جدید، آینده خود را در صنعت شکل می دهند. متخصصان خدمات آتش سوزی راه حل هایی را برای تمام چالش های آتش نشانی، از آتش سوزی خانه های مسکونی تا آتش سوزی هواپیماهای جت پیدا می کنند. و متخصصان امداد و نجات در بلایای طبیعی، نجات، ایمنی و امنیت نوآوری ها و ایده هایی را برای تمام حوزه های کار خود کشف می کنند، خواه کار آنها در مواقع روی دادن بلایای طبیعی مانند زلزله و سیل بوده، و خواه حفاظت از زیرساخت های مهم شهری، ارائه کمک های اولیه در جاده ها، کاهش زمان پاسخگویی برای نجات یا مدرنیزاسیون سیستم های ایمنی باشد. نمایشگاه آتش نشانی و ایمنی هانوفر بر فن آوری های آینده تمرکز دارد.

آژانس شميران گشت همراه و مشاور شما در زمينه تهيه اخذ ويزای آلمان و مقدمات ورود به اين نمايشگاه شامل تهيه کارت و بليط نمايشگاه و وقت سفارت آلمان ، ويزای نمايشگاهی آلمان ، تور نمايشگاهی آلمان ، رزرو بليط هواپيما جهت سفر ، اخذ ویزای تجاری آلمان ، اخذ ویزای فوری آلمان ، رزرو بهترين هتل ها در محل اقامت ، مشاوره در تکميل مدارک و سفارت و ارائه بيمه مسافرتي مي باشد . ۱۲ اکسپو برگزار کننده تور هاي نمايشگاهي و اطلاع رسان تخصصي درباره ي تقويم نمايشگاه هاي اروپايي و تقویم نمایشگاهی آلمان و هانوفر مي باشد .


 

این مطلب چقدر مفید بود؟

برای امتیاز دادن به آن روی ستاره ها کلیک کنید!

میانگین امتیاز ۰ / ۵. تعداد آرا: ۰

تاکنون رأی داده نشده ! اولین کسی باشید که این مطلب را ارزیابی می کنید

اگر این پست را مفید یافتید ...

ما را در اینستاگرام دنبال کنید!

پکیج ویزای نمایشگاه بین المللی تخصصی آتش نشانی و خدمات ایمنی INTERSCHUTZ هانوفر
خرید بلیط

لطفا جهت اطلاعات بيشتر و اطلاع از هزينه ها و نحوه شرکت در نمايشگاه با شماره هاي آژانس شميران گشت تماس بگيريد :

021-26206357

021-26206479

021-26355204

021-26355701

يا روي گزينه خريد بليط کليک نماييد و در فرم مربوطه اطلاعات و شماره تماس خود را وارد کرده تا کارشناسان شميران گشت با شما تماس بگيرند

  • نمایشگاه بین المللی تخصصی آتش نشانی و خدمات ایمنی INTERSCHUTZ هانوفر
  • نمایشگاه بین المللی تخصصی آتش نشانی و خدمات ایمنی INTERSCHUTZ هانوفر
  • نمایشگاه بین المللی تخصصی آتش نشانی و خدمات ایمنی INTERSCHUTZ هانوفر
  • نمایشگاه بین المللی تخصصی آتش نشانی و خدمات ایمنی INTERSCHUTZ هانوفر
  رویداد جزئیات
  اسپانسر ها