نمايشگاه بين المللی صنعت شیشه VITRUM 2019 ایتالیا

نمايشگاه بين المللي صنعت شیشه VITRUM 2019 ایتالیا

نمايشگاه بين المللي صنعت شیشه دو سالی یکبار با نام VITRUM در ایتالیا برگزار میشود . در سال ۲۰۱۹ نمایشگاه VITRUM  در شهر میلان دومین شهر پرجمعیت ایتالیا برگزار خواهد شد . نمایشگاه بین المللی و تخصصی VITRUM  که در زمینه ماشین آلات، تجهیزات و سیستم های شیشه ای تخت و صیقلی و محصولات شیشه ای و فرآوری شده می باشد و در ۱-۴ اکتبر برگزار خواهد شد. میزبان رویداد یکی از مراکز نمایشگاهی مهم در نمایشگاه های ایتالیا و اروپا است، نمایشگاه VITRUM باعث جذب غرفه داران، متخصصان تجاری و خریداران از سراسر جهان شده است . همچنین در نمایشگاه VITRUM  انواع راه ها، جلسات، رویدادهای موازی و خدمات منحصر به فرد ارائه خواهد شد .

آژانس شميران گشت همراه و مشاور شما در زمينه تهيه ويزای ایتالیا و مقدمات ورود به اين نمايشگاه شامل تهيه کارت و بليط نمايشگاه و وقت سفارت ایتالیا ، ويزای نمايشگاهی ایتالیا ، تور نمايشگاهی ایتالیا ، رزرو بليط هواپيما جهت سفر ، ویزای تجاری ، ویزای ایتالیا فوری ، ویزای فرهنگی ایتالیا، رزرو بهترين هتل ها در محل اقامت ، مشاوره در تکميل مدارک و سفارت و ارائه بيمه مسافرتی می باشد . ۱۲ اکسپو برگزار کننده تور های نمايشگاهی و اطلاع رسان تخصصی درباره ی تقويم نمايشگاه های اروپایی و تقویم نمایشگاهی ایتالیا می باشد .

،


 

پکیج ویزای نمايشگاه بين المللي صنعت شیشه VITRUM 2019 ایتالیا
خرید بلیط

لطفا جهت اطلاعات بيشتر و اطلاع از هزينه ها و نحوه شرکت در نمايشگاه با شماره هاي آژانس شميران گشت تماس بگيريد :

021-26206357

021-26206479

يا روي گزينه خريد بليط کليک نماييد و در فرم مربوطه اطلاعات و شماره تماس خود را وارد کرده تا کارشناسان شميران گشت با شما تماس بگيرند

  • نمايشگاه بين المللي صنعت شیشه VITRUM 2019 ایتالیا
  • نمايشگاه بين المللي صنعت شیشه VITRUM 2019 ایتالیا
  • نمايشگاه بين المللي صنعت شیشه VITRUM 2019 ایتالیا
  • نمايشگاه بين المللي صنعت شیشه VITRUM 2019 ایتالیا
رویداد جزئیات
اسپانسر ها
  • Fiera Milano S.p.A