سمینار تخصصی سیستم های امنیتی SECTECH DENMARK 2018 دانمارک | ویزای نمایشگاهی | شمیران گشت

سمینار تخصصی سیستم های امنیتی SECTECH DENMARK 2018 دانمارک

سمینار تخصصی سیستم های امنیتی SECTECH DENMARK 2018 دانمارک
۰
(۰)

SECTECH DENMARK 2018 نقطه ملاقاتی برای تامین کنندگان، نصابان، مشاوران و مدیران در حوزه امنیت و سیستم های امنیتی و حفاظتی است. SECTECH دانمارک و سمینارهایش به طور کامل بر روی فن آوری های امنیتی متمرکز هساتند.این رویداد و کنفرانس بین المللی هر دو سال یکبار برگزار می گردد.و شهر کپنهاگ دانمارک یکی از سه مکانی هست که این ریواد در سال ۲۰۱۸ در آن برگزار میشود. دو کشور نروژ و سئویس از دیگر برگزارکنندگان این رویداد می باشند . SECTECH
از زمان تأسیس آن در سال ۲۰۰۱ تا به امروز مکان مهمی برای هر کسی است که در حوزه فناوری های امنیتی در زمینه حفاظت فیزیکی کار می کند، مانند انواع مختلف سیستم های زنگ خطر، کنترل دسترسی ها و نظارت تصویری. نمایشگاه ها و سمینارها و بانک امنیتی باعث جذب حرفه ای های این صنعت از سراسر کشورهای شمال اروپا است. مخاطبان Sectech تولید کنندگان، توزیع کنندگان سازندگان و نصب کننده ها هستند. همچنین طی خبری شرکت
سونی توزیع دوربین های امنیتی را در دانمارک تقویت می کند.

وبسايت ۱۲ اکسپو همراه و مشاور شما در زمينه تهيه ويزای شينگن اروپا و مقدمات ورود به اين نمايشگاه شامل تهيه کارت و بليط نمايشگاه و وقت سفارت دانمارک ، ويزای نمايشگاهی دانمارک ، تور نمايشگاه دانمارک ، رزرو بليط هواپيما جهت سفر به کشور دانمارک ، رزرو بهترين هتل ها در محل اقامت ، مشاوره در تکميل مدارک و سفارت و ارائه بيمه مسافرتي مي باشد . ۱۲ اکسپو برگزار کننده تور هاي نمايشگاهي و اطلاع رسان تخصصي درباره ي تقويم نمايشگاه هاي اروپايي و تقویم نمایشگاهی دانمارک مي باشد .

 


 

این مطلب چقدر مفید بود؟

برای امتیاز دادن به آن روی ستاره ها کلیک کنید!

میانگین امتیاز ۰ / ۵. تعداد آرا: ۰

تاکنون رأی داده نشده ! اولین کسی باشید که این مطلب را ارزیابی می کنید

اگر این پست را مفید یافتید ...

ما را در اینستاگرام دنبال کنید!

کارت VIP سمینار تخصصی سیستم های امنیتی SECTECH DENMARK 2018 دانمارک
1,350,000 تومان
خرید بلیط

اين هزينه شامل وقت سفارت ، رزرو بليط هواپيما ، رزرو هتل ، بيمه مسافرتي ، پر کردن فرم سفارت ، مشاوره تکميل مدارک و سفارت مي باشد.
هزينه ورودي سفارتها و ترجمه مدارک بر عهده مسافر مي باشد و همچنين موسسه هيچ مسئوليتي در قبال دادن يا ندادن ويزا از طرف سفارت ندارد و در صورت نگرفتن ويزا هزينه اي عودت داده نميشود.

کارت سمینار تخصصی سیستم های امنیتی SECTECH DENMARK 2018 دانمارک
600,000 تومان
خرید بلیط

فقط شامل کارت می باشد.

    • سمینار تخصصی سیستم های امنیتی SECTECH DENMARK 2018 دانمارک
    • سمینار تخصصی سیستم های امنیتی SECTECH DENMARK 2018 دانمارک
    • سمینار تخصصی سیستم های امنیتی SECTECH DENMARK 2018 دانمارک