تور نمایشگاه گردشگری FITUR 2020 اسپانیا

نمایشگاه گردشگری FITUR 2020 اسپانیا

نمایشگاه بین المللی گردشگری FITUR  در مادرید ، رویدادی در حوزه گردشگری که سالانه برگزار میشود . FITUR محل ملاقات متخصصان بین المللی گردشگری و نمایشگاهی برتر تجاری برای بازارهای داخلی و برون مرزی در اسپانیا است. در دوره قبلی نمایشگاه FITUR  بیش از ده هزار شرکت از ۱۶۵ کشور و منطقه ، ۱۴۲ هزار بازدید کننده تجاری و ۱۱۰ هزار بازدید کننده از عموم مردم را تجربه کرده است . صنعت گردشگری محرک اصلی اقتصاد جهانی و محلی است. علاوه بر این ، این پتانسیل را دارد که کیفیت زندگی جوامع را بهبود ببخشد. از طریق نمایشگاه FITUR ما به دنبال بهترین روش هایی هستیم که می تواند اثرات مثبتی بر جوامع ، گروه ها و جمعیت هایی داشته باشد که قبلاً از این فعالیت ها بهره ای نبرده اند. شما باید در FITUR باشید: یک تالار گفتگوی منحصر به فرد برای تبلیغ برند ها ، ارائه محصولات جدید ، کسب اطلاع از آخرین روندها و  و فرصت های جدید. در FITUR شما به طور غیر منتظره ای با طیف وسیع مردم ملاقات می کنید ، و این منجر به ایده ها و تجارب تجاری عالی می شود. حضور بیش از ۸۰۰۰ روزنامه نگار از ۶۸ کشور جهان نشانگر میزان انتظار این رویداد در صنعت گردشگری است.  FITUR شامل فناوری ، آینده و پایداری است. FITUR با مباحث بسیار مهم و برجسته ای از قبیل Big Data ، هوش مصنوعی ، مقصد گردشگری هوشمند و مبتدیان فعالیت می کند. علاوه بر این ، FITUR رصدخانه FITUR Next را راه اندازی کرده است تا به عنوان راهنمای شناسایی روندهای آینده گردشگری و انتشار راهنماهایی که می تواند منافع بازدید کنندگان ، ساکنان ، مقصد و محیط زیست ، از نظر اقتصادی ، اجتماعی ، فرهنگی و  زیست محیطی را داشته باشد ، راه اندازی کند.
آژانس شميران گشت همراه و مشاور شما در زمينه تهيه اخذ ويزا شينگن اسپانیا و مقدمات ورود به اين نمايشگاه شامل تهيه کارت و بليط نمايشگاه و وقت سفارت اسپانیا ، اخذ ويزای نمايشگاه اسپانیا ، تور نمايشگاه اسپانیا ، رزرو بليط هواپيما جهت سفر ، ویزای توریستی اسپانیا ، اخذ ویزای گردشگری اسپانیا ، رزرو بهترين هتل ها در محل اقامت ، مشاوره در تکميل مدارک و سفارت و ارائه بيمه مسافرتي مي باشد . ۱۲ اکسپو برگزار کننده تور هاي نمايشگاهي و اطلاع رسان تخصصي درباره ي تقويم نمايشگاه هاي اروپايي و تقویم نمایشگاهی اسپانیا مي باشد .

پکیج ویزای نمایشگاه گردشگری FITUR 2020 اسپانیا
خرید بلیط

لطفا جهت اطلاعات بيشتر و اطلاع از هزينه ها و نحوه شرکت در نمايشگاه با شماره هاي آژانس شميران گشت تماس بگيريد :

021-26206357

021-26206479

021-26355204

021-26355701

يا روي گزينه خريد بليط کليک نماييد و در فرم مربوطه اطلاعات و شماره تماس خود را وارد کرده تا کارشناسان شميران گشت با شما تماس بگيرند

  • نمایشگاه گردشگری FITUR 2020 اسپانیا
  • نمایشگاه گردشگری FITUR 2020 اسپانیا
  • نمایشگاه گردشگری FITUR 2020 اسپانیا
  • نمایشگاه گردشگری FITUR 2020 اسپانیا