تور نمایشگاه اسب CHEVAL PASSION 2020 فرانسه

نمایشگاه اسب CHEVAL PASSION 2020 فرانسه

نمایشگاه سالانه اسب CHEVAL PASSION در سال ۲۰۲۰ در اَوینیون که بخشی در ناحیه پروانس آلپ-کوت دازور فرانسه است برگزار میشود محل برگزاری با عنوان نمایشگاه کاملا مناسب است . از پانزدهم تا نوزدهم ژانویه سال ۲۰۲۰ ، سی و پنجمین دوره از Cheval Passion برای یک نمایشگاه ۱۰۰٪ اسب ۱۰۰٪ جشن و ۱۰۰ سوارکاری مهیا شده است . در برنامه نمایشگاه :  ۱۲۰۰ اسب ، ۲۵۰ غرفه ، مسابقات و ۹۰ ساعت نمایش ، سرگرمی و … و البته اجراهای gala Crinières d’Or ، یکی از زیباترین نمایش های سوارکاری در اروپا خواهد بود . یک بخش نوآورانه هم در سال ۲۰۲۰ خواهد داشت! به مناسبت نسخه ۲۰۲۰ از Cheval Passion ، نزدیک به ۲۵۰ غرفه دار محصولات و خدمات جدید خود را ارائه می دهند. مواد و تجهیزات ، مواد غذایی و بهداشت ، ورزش و تفریح ​​، وسایل نقلیه و غیره تمام دنیاهای جدید سوارکاری توسط غرفه داران حرفه ای از سراسر فرانسه و اروپا (آلمان ، اسپانیا ، ایتالیا ، سوئیس و غیره) در Cheval Passion ارائه می شوند. در شش ساختمان، ۲۵۰ غرفه در ۵۰۰۰ متر مربع که در شش ساختمان قرار دارد ، کلیه محصولات و خدمات مفید را برای سواران و اسبهای آنها ارائه می دهد.

بخش های بزرگ نمایشگاه اسب فرانسه :
> تجهیزات و لوازم جانبی سواری: وسایل نقلیه ، آموزش ، پیاده روی و غیره
> پوشاک ، چکمه ، کلاه ،جواهرات و لوازم جانبی 
> غذای اسب ها ، مکمل های غذایی ، مکمل های طبیعی
> مراقبت از اسب: محصولات دامپزشکی ، ماساژ
> ساخت ساختمان های اسب ، اصطبل ، انرژی های تجدید پذیر
> دستباف و اشیاء چرمی
> آموزش تجارت اسب
> اسب و تجهیزات 
> کتابفروشی
> نمایش سوارکاری (غرفه هنرمندان)
> جهانگردی سوارکاری
> وسایل نقلیه: ون ، ماشین کشنده اسب ، کامیون دام و لوازم جانبی
> هنر حیوانات: مجسمه ها ، نقاشی های هنری سوارکاری

آژانس شميران گشت همراه و مشاور شما در زمينه تهيه ويزای شينگن تضمینی از فرانسه و مقدمات ورود به اين نمايشگاه شامل تهيه کارت و بليط نمايشگاه و وقت سفارت فرانسه ، ويزای نمايشگاهی فرانسه ، تور نمايشگاهی فرانسه ، ویزای فرانسه بدون دعوتنامه ، ویزای توریستی فرانسه ، رزرو بليط هواپيما جهت سفر ، رزرو بهترين هتل ها در محل اقامت ، مشاوره در تکميل مدارک و سفارت و ارائه بيمه مسافرتي مي باشد . ۱۲ اکسپو برگزار کننده تور هاي نمايشگاهي و اطلاع رسان تخصصي درباره ي تقويم نمايشگاه هاي اروپايي و تقویم نمایشگاهی فرانسه مي باشد .

 


 

پکیج ویزای نمایشگاه اسب CHEVAL PASSION 2020 فرانسه
خرید بلیط

لطفا جهت اطلاعات بيشتر و اطلاع از هزينه ها و نحوه شرکت در نمايشگاه با شماره هاي آژانس شميران گشت تماس بگيريد :

021-26206357

021-26206479

021-26355204

021-26355701

يا روي گزينه خريد بليط کليک نماييد و در فرم مربوطه اطلاعات و شماره تماس خود را وارد کرده تا کارشناسان شميران گشت با شما تماس بگيرند

  • نمایشگاه اسب CHEVAL PASSION 2020 فرانسه
  • نمایشگاه اسب CHEVAL PASSION 2020 فرانسه
  • نمایشگاه اسب CHEVAL PASSION 2020 فرانسه
  • نمایشگاه اسب CHEVAL PASSION 2020 فرانسه
رویداد جزئیات
اسپانسر ها
  • Avignon Tourisme