تور نمایشگاهی مسافرت لوکس ILTM فرانسه

نمایشگاهی مسافرت لوکس ILTM فرانسه

 

نمایشگاه ILTM – INTERNATIONAL LUXURY TRAVEL MARKET 2019 سالی یک مرتبه برگزار میشود . نمایشگاهی که موضوع اصلی آن در رابطه با بازار مسافرت است اما از نوع لوکس آن . نمایشگاه ILTM در سال ۲۰۱۹ در شهر کن فرانسه برگزار خواهد شد .ILTM  بازار بین المللی مسافرتی لوکس ، مطلوب ترین مقصد دنیا ، اسکان مجلل ، امکانات حمل و نقل مناسب و تجربه های منحصر به فرد سفر را ارائه می دهد. شرکت های نمایشگاه به صورت دستی انتخاب شده اند و باید به عنوان خواستار گردشگران بین المللی از شهرت خوبی برخوردار باشند. از طریق این اقدامات ، بازدیدکنندگان نگاهی انحصاری به آخرین روندها و پیشنهادات دارند. بازار مسافرتی بین المللی لوکس ILTM در ۴ روز از دوشنبه ۲ دسامبر تا پنجشنبه ۵ دسامبر ۲۰۱۹ در کن برگزار می شود.  رویداد بی نظیر که برند های مسافرتی لوکس را به شبکه گسترده مشاوران مسافرتی لوکس ILTM از طریق برنامه ها و قرار ملاقات و جلسات معرفی می کند. این نمایشگاه در گروه محصولات: اقامت ، مسافرت هوایی ، خدمات فرودگاهی ، سفرهای دریایی ، مدیریت رویداد ، هتل ، خدمات هتل ، هتل های لوکس ، مسافرت لوکس ، اسپا ، تور ، خدمات مسافرتی  است و در بخش های صنعت : تعطیلات ، گردشگری و صنعت گردشگری قرار می گیرد .

آژانس شميران گشت همراه و مشاور شما در زمينه تهيه ويزاي شينگن فرانسه و مقدمات ورود به اين نمايشگاه شامل تهيه کارت و بليط نمايشگاه و وقت سفارت فرانسه ، ويزای نمايشگاه فرانسه ، تور نمايشگاه فرانسه ، ویزای توریستی فرانسه ، رزرو بليط هواپيما جهت سفر ، رزرو بهترين هتل ها در محل اقامت ، مشاوره در تکميل مدارک و سفارت و ارائه بيمه مسافرتي مي باشد . ۱۲ اکسپو برگزار کننده تور هاي نمايشگاهي و اطلاع رسان تخصصي درباره ي تقويم نمايشگاه هاي اروپايي و تقویم نمایشگاهی فرانسه مي باشد .

 


 

پکیج ویزای نمایشگاه مسافرت لوکس ILTM فرانسه
خرید بلیط

لطفا جهت اطلاعات بيشتر و اطلاع از هزينه ها و نحوه شرکت در نمايشگاه با شماره هاي آژانس شميران گشت تماس بگيريد :

021-26206357

021-26206479

021-26355204

021-26355701

يا روي گزينه خريد بليط کليک نماييد و در فرم مربوطه اطلاعات و شماره تماس خود را وارد کرده تا کارشناسان شميران گشت با شما تماس بگيرند

  • نمایشگاهی مسافرت لوکس ILTM فرانسه
  • نمایشگاهی مسافرت لوکس ILTM فرانسه
  • نمایشگاهی مسافرت لوکس ILTM فرانسه
  • نمایشگاهی مسافرت لوکس ILTM فرانسه
رویداد جزئیات
اسپانسر ها
  • RELX Group plc
  • Reed Travel Exhibitions