تور نمایشگاهی فن آوری های دیجیتال صنعت ساختمان SMART BUILDING EXPO 2019 ایتالیا

نمایشگاهی فن آوری های دیجیتال صنعت ساختمان SMART BUILDING EXPO 2019 ایتالیا

نمایشگاه تجهیزات و فناوری های دیجیتال در صنعت ساختمان دوسالی یکبار با نام SMART BUILDING EXPO برگزار میشود و میزبانی این رویداد در سال ۲۰۱۹ با شهر میلان ایتالیا می باشد . مهمترین نمایشگاه تخصصی با موضوع فن آوری های دیجیتال در صنعت ساختمان. قابلیت همکاری ، اخبار و پیش نمایش های مربوط به تولید ، تجاری سازی و نصب دستگاه های دیجیتال  برای امنیت ، سرگرمی و تعامل. Smart Building Expo در سال ۲۰۱۹ همراه با بخش امنیت SECURITY برگزار میشود و این ترکیب را بر اساس مکمل بودن محصولات و پیوند هدف تأیید می کند. دو رویداد برای یک رویداد بزرگ با یک طرح جدید و مهمتر از همه با دامنه کالایی حتی کامل تر تا فناوری های شهر هوشمند ، با موضوع استراتژیک اتصال ۵G و سیستم های تولید انرژی تجدید پذیر بار دیگر با قدرت بیشتر برگزار خواهد شد. در چارچوب نمایشگاه Smart Building Expo 2019 کنفرانس شهر هوشمند میلان نیز برگزار می شود ، یک رویداد قابل قبول برای همه کسانی که درگیر نوآوری های شهری هستند. نمایشگاه هوشمند ساختمان فرصتی بی نظیر برای پیشرفت و آموزش حرفه ای در این زمینه است. در طول نمایشگاه ، کارگاه ها و سمینارهای بی شماری برگزار میشود که وضعیت اقتصادی و فناوری فعلی این صنعت را نشان می دهد و به دنبال تحولات در آینده نزدیک است. نمایشگاه ساختمان هوشمند با دانشگاه ها ، مراکز تحقیقاتی و همچنین انجمن های حرفه ای و زنجیره تامین همکاری می کند. این همکاری های مداوم به این معنی است که نمایشگاه هوشمند ساختمان می تواند به روزترین اخبار و اطلاعات را از نظر مقررات ، فناوری و بازاریابی به متخصصان ارائه دهد.

آژانس شميران گشت همراه و مشاور شما در زمينه تهيه ويزای ایتالیا و مقدمات ورود به اين نمايشگاه شامل تهيه کارت و بليط نمايشگاه و وقت سفارت ایتالیا ، ويزای نمايشگاهی ایتالیا ، تور نمايشگاهی ایتالیا ، رزرو بليط هواپيما جهت سفر ، ویزای کاری ایتالیا ، ویزای تجاری ، رزرو بهترين هتل ها در محل اقامت ، مشاوره در تکميل مدارک و سفارت و ارائه بيمه مسافرتی می باشد . ۱۲ اکسپو برگزار کننده تور های نمايشگاهی و اطلاع رسان تخصصی درباره ی تقويم نمايشگاه های اروپایی و تقویم نمایشگاهی ایتالیا می باشد .

 


 

پکیج ویزای نمایشگاه فن آوری های دیجیتال صنعت ساختمان SMART BUILDING EXPO 2019 ایتالیا
خرید بلیط

لطفا جهت اطلاعات بيشتر و اطلاع از هزينه ها و نحوه شرکت در نمايشگاه با شماره هاي آژانس شميران گشت تماس بگيريد :

021-26206357

021-26206479

021-26355204

021-26355701

يا روي گزينه خريد بليط کليک نماييد و در فرم مربوطه اطلاعات و شماره تماس خود را وارد کرده تا کارشناسان شميران گشت با شما تماس بگيرند

  • نمایشگاهی فن آوری های دیجیتال صنعت ساختمان SMART BUILDING EXPO 2019 ایتالیا
  • نمایشگاهی فن آوری های دیجیتال صنعت ساختمان SMART BUILDING EXPO 2019 ایتالیا
  • نمایشگاهی فن آوری های دیجیتال صنعت ساختمان SMART BUILDING EXPO 2019 ایتالیا
  • نمایشگاهی فن آوری های دیجیتال صنعت ساختمان SMART BUILDING EXPO 2019 ایتالیا
رویداد جزئیات
اسپانسر ها
  • Promospace S.r.l