تور نمایشگاهی فن آوری های دیجیتال صنعت ساختمان SMART BUILDING EXPO 2019 ایتالیا | ویزای نمایشگاهی | شمیران گشت

تور نمایشگاهی فن آوری های دیجیتال صنعت ساختمان SMART BUILDING EXPO 2019 ایتالیا

نمایشگاهی فن آوری های دیجیتال صنعت ساختمان SMART BUILDING EXPO 2019 ایتالیا
۰
(۰)

نمایشگاه تجهیزات و فناوری های دیجیتال در صنعت ساختمان دوسالی یکبار با نام SMART BUILDING EXPO برگزار میشود و میزبانی این رویداد در سال ۲۰۱۹ با شهر میلان ایتالیا می باشد . مهمترین نمایشگاه تخصصی با موضوع فن آوری های دیجیتال در صنعت ساختمان. قابلیت همکاری ، اخبار و پیش نمایش های مربوط به تولید ، تجاری سازی و نصب دستگاه های دیجیتال  برای امنیت ، سرگرمی و تعامل. Smart Building Expo در سال ۲۰۱۹ همراه با بخش امنیت SECURITY برگزار میشود و این ترکیب را بر اساس مکمل بودن محصولات و پیوند هدف تأیید می کند. دو رویداد برای یک رویداد بزرگ با یک طرح جدید و مهمتر از همه با دامنه کالایی حتی کامل تر تا فناوری های شهر هوشمند ، با موضوع استراتژیک اتصال ۵G و سیستم های تولید انرژی تجدید پذیر بار دیگر با قدرت بیشتر برگزار خواهد شد. در چارچوب نمایشگاه Smart Building Expo 2019 کنفرانس شهر هوشمند میلان نیز برگزار می شود ، یک رویداد قابل قبول برای همه کسانی که درگیر نوآوری های شهری هستند. نمایشگاه هوشمند ساختمان فرصتی بی نظیر برای پیشرفت و آموزش حرفه ای در این زمینه است. در طول نمایشگاه ، کارگاه ها و سمینارهای بی شماری برگزار میشود که وضعیت اقتصادی و فناوری فعلی این صنعت را نشان می دهد و به دنبال تحولات در آینده نزدیک است. نمایشگاه ساختمان هوشمند با دانشگاه ها ، مراکز تحقیقاتی و همچنین انجمن های حرفه ای و زنجیره تامین همکاری می کند. این همکاری های مداوم به این معنی است که نمایشگاه هوشمند ساختمان می تواند به روزترین اخبار و اطلاعات را از نظر مقررات ، فناوری و بازاریابی به متخصصان ارائه دهد.

آژانس شميران گشت همراه و مشاور شما در زمينه تهيه ويزای ایتالیا و مقدمات ورود به اين نمايشگاه شامل تهيه کارت و بليط نمايشگاه و وقت سفارت ایتالیا ، ويزای نمايشگاهی ایتالیا ، تور نمايشگاهی ایتالیا ، رزرو بليط هواپيما جهت سفر ، ویزای کاری ایتالیا ، ویزای تجاری ، رزرو بهترين هتل ها در محل اقامت ، مشاوره در تکميل مدارک و سفارت و ارائه بيمه مسافرتی می باشد . ۱۲ اکسپو برگزار کننده تور های نمايشگاهی و اطلاع رسان تخصصی درباره ی تقويم نمايشگاه های اروپایی و تقویم نمایشگاهی ایتالیا می باشد .

 


 

این مطلب چقدر مفید بود؟

برای امتیاز دادن به آن روی ستاره ها کلیک کنید!

میانگین امتیاز ۰ / ۵. تعداد آرا: ۰

تاکنون رأی داده نشده ! اولین کسی باشید که این مطلب را ارزیابی می کنید

اگر این پست را مفید یافتید ...

ما را در اینستاگرام دنبال کنید!

پکیج ویزای نمایشگاه فن آوری های دیجیتال صنعت ساختمان SMART BUILDING EXPO 2019 ایتالیا
خرید بلیط

لطفا جهت اطلاعات بيشتر و اطلاع از هزينه ها و نحوه شرکت در نمايشگاه با شماره هاي آژانس شميران گشت تماس بگيريد :

021-26206357

021-26206479

021-26355204

021-26355701

يا روي گزينه خريد بليط کليک نماييد و در فرم مربوطه اطلاعات و شماره تماس خود را وارد کرده تا کارشناسان شميران گشت با شما تماس بگيرند

    • نمایشگاهی فن آوری های دیجیتال صنعت ساختمان SMART BUILDING EXPO 2019 ایتالیا
    • نمایشگاهی فن آوری های دیجیتال صنعت ساختمان SMART BUILDING EXPO 2019 ایتالیا
    • نمایشگاهی فن آوری های دیجیتال صنعت ساختمان SMART BUILDING EXPO 2019 ایتالیا
    • نمایشگاهی فن آوری های دیجیتال صنعت ساختمان SMART BUILDING EXPO 2019 ایتالیا