تور نمایشگاهی جواهرات PALAKISS 2020 ایتالیا

نمایشگاه جواهرات PALAKISS 2020 ایتالیا

نمایشگاه تخصصی جواهرات PALAKISS دو بار در سال در ایتالیا برگزار میشود . محل برگزاری این دوره شهر ویچنزا در شمال شرقی ایتالیا است . نمایشگاه Palakiss در منطقه Fairgrounds روبروی نمایشگاه ویکنزا واقع شده است و ویترینی مشهور و بین المللی است که به جواهرات و جواهر فروشی ها اختصاص داده شده است و سالانه ۴ رویداد را شامل ۳ نمایشگاه ملی با شرکت های ایتالیایی و بین المللی که اکثر آنها تولید کننده هستند  و رویداد چهارم ناتال را برگزار می کند. Palakiss مجهز به مدرن ترین و پیشرفته ترین فن آوری های امنیتی و نظارتی است و با استقبال بیش از ۱۸،۰۰۰ بازدید کننده از سراسر جهان با روند رشد مداوم همراه بوده است. فعالیت Palakiss در یک منطقه تجاری به مساحت بیش از ۵۰۰۰ متر مربع ، به ۵ سالن نمایشگاهی (فیروزه ای ، مروارید ، زمرد ، الماس و یاقوت) تقسیم می شود که در آن ۲۰۰ غرفه وجود دارد که بهترین جواهرات ، نقره و جواهرات مرسوم ، مد روز ، محصولات نیمه تمام ،سنگ و مروارید در آن ارائه میشوند .نمایشگاه جواهرات پالاکیس ایتالیا، از سال ۱۹۹۹ فعالیت می کند و یک مرکز جواهرات مشهور بین المللی است که به جواهرات و جواهرات فروشی ها اختصاص دارد، عمدتاً شرکت های تولید کننده ایتالیایی و بین المللیرا شامل میشود. قدرت Palakiss این امکان برای غرفه داران است که محصولات خود را نیز بصورت سهام بفروشند. چه آنها از جنس طلای ۱۸ عیار و یا نقره ای ۱۴ عیار با سنگ های طبیعی باشند؛ همچنین می توانید مجموعه وسیعی از زنجیرها ، دستبندها ، گردنبندها ، گوشواره ها ، بلکه ساعت و لوازم جانبی مد را در این نمایشگاه پیدا کنید. Palakiss بیشتر از یک نمایشگاه جواهرات است: این یک مرکز تجاری است که در تمام سال باز است و امکان سفارش گیری و استفاده از سایر فرصت های فروش و تبلیغاتی مانند جواهرات ویسنزا ، مجله جهان جواهرات با توزیع بین المللی در آن وجود دارد.

آژانس شميران گشت همراه و مشاور شما در زمينه تهيه اخذ ويزای شينگن ایتالیا و مقدمات ورود به اين نمايشگاه شامل تهيه کارت و بليط نمايشگاه و وقت سفارت ایتالیا ، ويزا نمايشگاهی ایتالیا ، تور نمايشگاه ایتالیا ، رزرو بليط هواپيما جهت سفر ، ویزای ایتالیا توریستی ، ویزای ایتالیا با دعوت نامه ، رزرو بهترين هتل ها در محل اقامت ، مشاوره در تکميل مدارک و سفارت و ارائه بيمه مسافرتي مي باشد . ۱۲ اکسپو برگزار کننده تور هاي نمايشگاهي و اطلاع رسان تخصصي درباره ي تقويم نمايشگاه هاي اروپايي و تقویم نمایشگاهی ایتالیا مي باشد .

 


 

پکیج ویزای نمایشگاه جواهرات PALAKISS 2020 ایتالیا
خرید بلیط

لطفا جهت اطلاعات بيشتر و اطلاع از هزينه ها و نحوه شرکت در نمايشگاه با شماره هاي آژانس شميران گشت تماس بگيريد :

021-26206357

021-26206479

021-26355204

021-26355701

يا روي گزينه خريد بليط کليک نماييد و در فرم مربوطه اطلاعات و شماره تماس خود را وارد کرده تا کارشناسان شميران گشت با شما تماس بگيرند

  • نمایشگاه جواهرات PALAKISS 2020 ایتالیا
  • نمایشگاه جواهرات PALAKISS 2020 ایتالیا
  • نمایشگاه جواهرات PALAKISS 2020 ایتالیا
  • نمایشگاه جواهرات PALAKISS 2020 ایتالیا