تور نمایشگاهی بازار کریسمس MARCHÉ DE NOËL DE CLERMONT-FERRAND 2019 فرانسه | ویزای نمایشگاهی | شمیران گشت

تور نمایشگاهی بازار کریسمس MARCHÉ DE NOËL DE CLERMONT-FERRAND 2019 فرانسه

نمایشگاهی بازار کریسمس MARCHÉ DE NOËL DE CLERMONT-FERRAND 2019 فرانسه
۰
(۰)

بازار کریسمس CLERMONT-FERRAND یا نمایشگاه کریسمس کلرمونت-فرند که مشخصا سالانه در این شهر زمان فرا رسیدن کریسمس برگزار میشود . کلرمون فران شهری در مرکز فرانسه است اما از لحاظ جمعیتی شهری کوچک به حساب می آید . بازار کریسمس Clermont-Ferrand رویدادی است که توسط Centre France Evénements و شهر Clermont-Ferand برگزارمیشود. نزدیک به ۳۰ سال ، بازار کریسمس مکانی اختصاص داده شده به فصل تعطیلات است . بازار کریسمس Clermont-Ferrand در Place de la Victoire برگزار می شود که به مناسبت آن با رنگ های کریسمس تزئین شده است. می توانید برای هدایای کریسمس خود ایده بگیرید و با دوستان خود ملاقات کنید تا یک نوشیدنی یا وعده غذایی تهیه شده توسط غرفه داران ما را به امتحان کنید. همچنین مکان مناسبی برای آشنایی فرزندانتان برای دیدار با بابانوئل است! در طول مدت زمان برگزاری نمایشگاه ساخت انیمیشن های بازار کریسمس کلرمونت-فرند نیز برگزار می شود. عصر روز چهارشنبه کودکان می توانند در فعالیت ها و کارگاه های آموزشی شرکت کنند ، در حالی که جمعه ها سرگرمی موسیقی هست که در پایان روز به شما ارائه می دهیم. محصولاتی هم که در اینگونه نمایشگاه ها ارائه میشود شامل طیف خاص و یا محدودی نیست و انواع و اقسام خوراکی ها و وسائل و تفریحات را شامل میشود .

آژانس شميران گشت همراه و مشاور شما در زمينه تهيه  و مقدمات ورود به اين نمايشگاه شامل تهيه کارت و بليط نمايشگاه و وقت سفارت فرانسه ، ويزا نمايشگاهی فرانسه ، تور نمايشگاه فرانسه ، رزرو بليط هواپيما جهت سفر ، ويزای توریستی فرانسه ، رزرو بهترين هتل ها در محل اقامت ، مشاوره در تکميل مدارک و سفارت و ارائه بيمه مسافرتي مي باشد . ۱۲ اکسپو برگزار کننده تور هاي نمايشگاهي و اطلاع رسان تخصصي درباره ي تقويم نمايشگاه هاي اروپايي و تقويم نمايشگاهی فرانسه می باشد .

این مطلب چقدر مفید بود؟

برای امتیاز دادن به آن روی ستاره ها کلیک کنید!

میانگین امتیاز ۰ / ۵. تعداد آرا: ۰

تاکنون رأی داده نشده ! اولین کسی باشید که این مطلب را ارزیابی می کنید

اگر این پست را مفید یافتید ...

ما را در اینستاگرام دنبال کنید!

پکیج ویزای نمایشگاه بازار کریسمس MARCHÉ DE NOËL DE CLERMONT-FERRAND 2019 فرانسه
خرید بلیط

لطفا جهت اطلاعات بيشتر و اطلاع از هزينه ها و نحوه شرکت در نمايشگاه با شماره هاي آژانس شميران گشت تماس بگيريد :

021-26206357

021-26206479

021-26355204

021-26355701

يا روي گزينه خريد بليط کليک نماييد و در فرم مربوطه اطلاعات و شماره تماس خود را وارد کرده تا کارشناسان شميران گشت با شما تماس بگيرند

    • نمایشگاهی بازار کریسمس MARCHÉ DE NOËL DE CLERMONT-FERRAND 2019 فرانسه
    • نمایشگاهی بازار کریسمس MARCHÉ DE NOËL DE CLERMONT-FERRAND 2019 فرانسه
    • نمایشگاهی بازار کریسمس MARCHÉ DE NOËL DE CLERMONT-FERRAND 2019 فرانسه
    • نمایشگاهی بازار کریسمس MARCHÉ DE NOËL DE CLERMONT-FERRAND 2019 فرانسه