انجمن بین المللی صنعت هسته ای ATOMEX 2018 روسیه | ویزای نمایشگاهی | شمیران گشت

انجمن بین المللی صنعت هسته ای ATOMEX 2018 روسیه

انجمن بین المللی صنعت هسته ای ATOMEX 2018 روسیه
۰
(۰)

انجمن بین المللی صنعت هسته ای ATOMEX 2018 با میزبانی شهر مسکو روسیه . انجمن ATOMEX بزرگترین محل تجمع تولیدکنندگان و تامین کنندگان صنعت هسته ای است که مایل به گفتگو مستقیم و باز با مشتریان خود هستند. در این نمایشگاه محصولات نوآورانه و خدماتی که چشم انداز نوآورانه در ارتباطات تجاری را ارائه می دهد وجود دارد . کنفرانس بین المللی و نمایشگاه تجهیزات و خدمات صنعت هسته ای، همانطور مثل قبل در چارچوب این انجمن برگزار خواهد شد.در طی کنفرانس، شرکت کنندگان قادر خواهند بود که تجربات خود را به اشتراک بگذارند و در مورد مسائل مربوط به بهبود و افزایش شیوه های تدارکات بحث و تبادل نظر و پیشنهاد راه حل های مشترک برای توسعه موارد را بدهند .در این انجمن، نمایندگی هایی از تامین کنندگان مختلف صنعت هسته ای و همچنین شرکت دولتی Rosatom، شرکت سوخت TVEL، JSC Concern Rosenergoatom، ASE، بخش انرژی مهندسی نیروگاه Rosatom – Atomenergomash OJSC، Atomproekt OJSC، و … حضور دارند .

وبسايت ۱۲ اکسپو همراه و مشاور شما در زمينه تهيه ويزای روسیه و مقدمات ورود به اين نمايشگاه شامل تهيه کارت و بليط نمايشگاه و وقت سفارت روسیه، ويزای نمايشگاهی روسیه، تور نمايشگاهی روسیه ، رزرو بليط هواپيما جهت سفر به کشور روسیه ، رزرو بهترين هتل ها در محل اقامت ، مشاوره در تکميل مدارک و سفارت و ارائه بيمه مسافرتی مي باشد . ۱۲ اکسپو برگزار کننده  تورهای نمايشگاهی و اطلاع رسان تخصصی درباره ی تقويم نمايشگاه های اروپايی و تقویم نمایشگاهی روسیه مي باشد.

 


 

این مطلب چقدر مفید بود؟

برای امتیاز دادن به آن روی ستاره ها کلیک کنید!

میانگین امتیاز ۰ / ۵. تعداد آرا: ۰

تاکنون رأی داده نشده ! اولین کسی باشید که این مطلب را ارزیابی می کنید

اگر این پست را مفید یافتید ...

ما را در اینستاگرام دنبال کنید!

کارت VIP انجمن بین المللی صنعت هسته ای ATOMEX 2018 روسیه
1,400,000 تومان
خرید بلیط

اين هزينه شامل وقت سفارت ، رزرو بليط هواپيما ، رزرو هتل ، بيمه مسافرتی ، پر کردن فرم سفارت ، مشاوره تکميل مدارک و سفارت مي باشد.
هزينه ورودی سفارتها و ترجمه مدارک بر عهده مسافر می باشد و همچنين موسسه هيچ مسئوليتی در قبال دادن يا ندادن ويزا از طرف سفارت ندارد و در صورت نگرفتن ويزا هزينه ای عودت داده نميشود.

کارت انجمن بین المللی صنعت هسته ای ATOMEX 2018 روسیه
500,000 تومان
خرید بلیط

این هزینه شامل هزینه صدور کارت نمایشگاه برای یک روز و حق الزحمه شرکت بابت صدور می باشد.

    • انجمن بین المللی صنعت هسته ای ATOMEX 2018 روسیه
    • انجمن بین المللی صنعت هسته ای ATOMEX 2018 روسیه
    • انجمن بین المللی صنعت هسته ای ATOMEX 2018 روسیه
    • انجمن بین المللی صنعت هسته ای ATOMEX 2018 روسیه