ویزای نمایشگاهی آلمان | ویزای نمایشگاهی | شمیران گشت

ویزای نمایشگاهی آلمان

ویزای نمایشگاهی آلمان

راهنمای اخذ ویزای نمایشگاهی آلمان

آلمان با داشتن دو سوم رویدادهای پیشرو در جهان در زمینه تجارت، مکان شماره یک جهان برای نمایشگاه های تجاری است.

این کشور سالانه میزبان بیش از ۱۰۰،۰۰۰ نفرخارجی است که تنها با هدف بازدید از نمایشگاه ها  وارد آلمان می شوند، در حالی که بیش از ۲۰،۰۰۰ نفر دیگر به عنوان غرفه دار در نمایشگاه وارد کشور می شوند.

متأسفانه، در حالی که تعداد قابل توجهی از این افراد برای حضور در یک نمایشگاه تجاری یا نمایشگاه، نیازی به اخذ هر نوع مجوز ندارند، شهروندان از بیش از دو سوم کشورهای جهان نیاز به اخذ ویزای نمایشگاهی دارند.

صنعت نمایشگاهی آلمان بخش مهمی از اقتصاد این کشور است که بر نیازهای بلند مدت این صنعت تمرکز کرده و اهمیت و قابلیت‌های جدید آن را بازتاب می‌دهد. علاقمندان به بازدید از نمایشگاه های کشور آلمان ملزم به اخذ ویزای شنگن نمایشگاهی می باشند. مدت زمان صدور ویزای نمایشگاهی آلمان یک روز قبل از نمایشگاه و ۴ روز بعد از نمایشگاه می باشد. کشور آلمان در زمینه میزبانی نمایشگاه‌های بین‌المللی دارای مقام اول در جهان است.

ویزای نمایشگاهیمدارک لازم برای ویزای نمایشگاه در آلمان

اصولا مدارک لازم برای دریافت ویزای بازدید نمایشگاه در سراسر دنیا با هم مشابه است اما در برخی از موارد هم بنا به کشوری که فرد در آن زندگی می‌کند، مدارکی متفاوت برای تسلیم به سفارت نیاز می‌شود. برای آگاهی از مدارک و ملزومات لازم باید با سفارت آلمان در هر کشوری صحبت کرده و ببینید که چه چیزهایی برای ورود به فرایند دریافت ویزای بازدید نمایشگاه لازم است.

فرم ‌های درخواست ویزا که دو نسخه امضا شده از آن باید تحویل سفارت بشود. اطلاعات هر دو فرم باید عینا شبیه هم باشد. ۲ قطعه عکس که از گرفتن آنها تنها ۳ ماه گذشته باشد. عکس‌ ها باید معیارهایی را دارا باشند. داشتن گذرنامه معتبر. فراموش نکنید که قدمت گذرنامه نباید بیشتر از ۱۰ سال باشد. حداقل۳ ماه از اعتبار گذرنامه بعد از تاریخ دریافت ویزا باید مانده باشد. رونوشتی از تصویر گذرنامه در کاغذ A4داشتن بیمه سلامت که حضور شما در آلمان و تمام کشورهای منطقه شینگن را پوشش می‌دهد. مدارکی که نشان از محل اقامت (هتل، منزل آشنایان و…) در مدت ماندن در آلمان داشته باشد و بلیط هواپیما و… .

 

ویزای نمایشگاهی آلمان

ملزومات دیگر دریافت ویزای نمایشگاهی چیست؟

برای حضور تخصصی در نمایشگاه‌های مختلف حرفه‌ای که در آلمان برگزار می‌شود هم باید مدارکی را ارئه کرد:

  • مدارکی که هدف فرد از حضور در آلمان را نشان می‌دهند. مثل: مدارکی مبتنی بر ارتباط کسب‌وکار فرد با موضوع نمایشگاه،
  •  دعوتنامه حضور در نمایشگاه،
  •  هزینه پرداختی برای شرکت در نمایشگاه.
  • توصیه ‌نامه‌ای از سوی شرکتی که فرد در آن کار می‌کند و نمایندگی فرد از سوی شرکت برای حضور در نمایشگاه آلمان را اثبات و همچنین مدارک معتبر فعالیت شرکت را شامل می‌شود .
  • مدارکی دال بر توانایی مالی برای پرداخت هزینه خود که بنا به نوع شغل و حرفه می‌تواند مدرکی از حساب مالیاتی، حقوق دریافتی و حساب بانکی یا مالکیت شرکت و کسب ‌و کار باشد.

مایل به دریافت وقت سفارت توسط ما هستید؟

لطفا جهت بررسی امکان تعیین وقت سفارت در تاریخ مورد نظر و کشور مدنظر با ما تماس بگیرید.

شمیران گشت مجری تخصصی اخذ ویزای نمایشگاهی 

با ما تماس بگیرید ، مشاوره رایگان:   ۰۲۱۲۶۲۰۶۳۵۷    – ۰۲۱۲۶۲۰۶۴۷۹

وب سایت شمیران گشت کارگزار رسمی اخذ ویزا ، رزرو ، خرید بلیط ، هتل و تور می باشد شما می توانید جهت دریافت اطلاعات بیشتر در مورد نحوه دریافت ویزا و رزرو و خرید بلیط و هتل از طریق راه های ارتباطی سایت با ما در تماس باشید.

 

 

این مطلب چقدر مفید بود؟

برای امتیاز دادن به آن روی ستاره ها کلیک کنید!

میانگین امتیاز ۴.۳ / ۵. تعداد آرا: ۱۲

تاکنون رأی داده نشده ! اولین کسی باشید که این مطلب را ارزیابی می کنید

اگر این پست را مفید یافتید ...

ما را در اینستاگرام دنبال کنید!

مطالب مرتبط
نظر خود را به اشتراک بگزارید

15 − 3 =