نمایشگا های لوازم آشپزخانه و حمام در دنیا | ویزای نمایشگاهی | شمیران گشت

نمایشگا های لوازم آشپزخانه و حمام در دنیا

نمایشگاه طراحی و دکور داخلی OSLO DESIGN FAIR 2019 نروژ

با شمیران گشت همراه باشید در این مقاله قصد داریم بهترین و معروفترین نمایشگاه های لوازم آشپزخانه و حمام در دنیا را معرفی نماییم .

 

۱ – نمایشگاه حمام و مبلمان فضای باز BALNEARIA ایتالیا

 

نمایشگاه حمام و مبلمان فضای باز BALNEARIA 2020 ایتالیا

 

نمایشگاه حرفه ای تجهیزات حمام و مبلمان فضای باز BALNEARIA ، رویدادی که سالانه با موضوع اختصاص داده شده به حمام های ساحلی و تجهیزات آنها برگزار میشود . نمایشگاه BALNEARIA در سال ۲۰۲۰ در شهر کوچک کارارا در ناحیه توسکانی در کشور ایتالیا برگزار میشود . سری ۲۰ از نمایشگاه Balnearia ، نمایشگاه اختصاص داده شده به میهمان داری در سواحل ، که از ۱ تا ۴ مارس در غرفه های Caraara Fiere به نمایش در می آید. با حضور غرفه داران انواع تجهیزات ، محصولات و خدمات ساحلی به نمایش گذاشته میشوند. این نمایشگاه در سال قبل با بیش از ۶۲ هزار بازدید کننده و ۴۳۰ غرفه دار با داشتن بیش از ۹۰۰ برند برگزار شد. مباحث ایمنی در دریا و ساحل برای حمام ها از جمله مباحث اجتماعی نیز جز مباحث این رویداد است . همچنین انجمن های زیادی از این بخش وجود دارد: CNA Balneatori ، FIBA ​​Confesercenti ، OASI Confartigianato و SIB Confcommercio و اتحادیه ملی برای استراحتگاه ساحلی Donnedamare ، Assobalneari

 

 

۲– نمایشگاه تجهیزات حمام IDEO BAIN  فرانسه

 

نمایشگاه حمام IDEO BAIN 2019 فرانسه

 

نمایشگاه تجهیزات و وسائل حمام دو سالی یکبار با نام IDEO BAIN در شهر پاریس برگزار می گردد . راه حل های حمامی را Idéobain بیابید . نمایشگاه تجاری IDEO BAIN با موضوعاتحمام و طراحی داخلی آن، رویدادی فرانسوی است که به نصاب و طراحان اجازه می دهد محصولاتی را پیدا کنند که بتوانند پاسخگوی نیاز مشتریان آنها باشد و بتوانند پروژه های خود را آغاز کنند. در IDEO BAIN نوآوری ها و آخرین روندها را در زمسنه حمام ها کشف کنید . Idéobain نمایشگاه تجاری فرانسوی است که متخصص در مواد و تجهیزات حمام است. این نمایشگاه آخرین روندها در سبک یا چیدمان این بخش را نشان می دهد. برای این سری جدید ، Idéobain قصد دارد به مکان ملاقاتی مورد نیاز برای معماران و دکوراتورها و همچنین نصب کننده ها (بالابرها ، کاشی کارها ، مهندسان گرمایش ، وسایل جانبی) و توزیع کنندگان ویژه تبدیل شود.

 

 

۳  نمایشگاه لوازم خانگی و طراحی داخلی CALGARY HOME & INTERIOR DESIGN SHOW  کانادا
نمایشگاه لوازم خانگی و طراحی داخلی CALGARY HOME & INTERIOR DESIGN SHOW 2020 کانادا

نمایشگاه سالانه خانه و طراحی کَلگِری که شهری در جنوب استان آلبرتای کانادا است . نمایشگاه CALGARY HOME & INTERIOR DESIGN SHOW با موضوعات بازسازی خانه ، طراحی داخلی ، آخرین سبک های مبلمان و موارد مشابه است .نمایشگاه خانه Calgary Fall Home یک بازار پر جنب و جوش است که می توانید برای خرید محصولات و خدمات مرتبط با خانه با کارشناسان این صنعت ارتباط داشته باشید و  از ارائه های آموزنده از متخصصان مشهور داخلی و بین المللی تجربه کسب کنید . این که آیا شما با یک پروژه خاص در ذهن خود به نمایشگاه ما می ایید و یا فقط به دنبال برخی از الهامات هستید ، متخصصان خانه ما همه موارد را پوشش داده اند. با داشتن ۳۰۰ غرفه فرصتی مناسب برای کشف چندین ویژگی منحصر به فرد برای لذت بردن  از یک رویداد با ارزش برای همه صاحبان خانه ها در نمایشگاه کلگری است.

 

 

۴ – نمایشگاه بین المللی لوازم خانگی ZUCHEX  ترکیه

 

نمایشگاه بین المللی لوازم خانگی ZUCHEX 2019 ترکیه

 

اگر قرار است مسافرتی به ترکیه داشته باشید می توانید تاریخ آنرا با نمایشگاه بین المللی لوازم خانگی و هدایای ZUCHEX ترکیه در نظر بگیرید . نمایشگاه ZUCHEX استانبول رویدادی است که سالانه برگزار میشود  . Zuchex نمایشگاهی بین المللی با عرضه کالاهای خانگی، لوازم الکتریکی و اقلام هدیه است. مخاطبین نمایشگاه عموم بازدید کنندگان و غرفه داران خرده فروش، عمده فروشان، تامین کنندگان، تولید کنندگان و طراحان هستند و از ترکیه و مناطق اطراف آن مانند کشورهای حوزه بالکان، خاورمیانه و شمال آفریقا خواهد امد. در نمایشگاه ZUCHEX، بازدید کننده ها یک فرصت منحصر به فرد برای مشاهده طرح های جدید و نوآوری در محصول ها در صنعت و همچنین مقایسه آنها راپیدا خواهند کرد. این نمایشگاه با بیش از ۳۰۰ غرفه دار، طیف گسترده ای از محصولات خانگی و هدایا را ارائه خواهد کرد. 

 

 

۵ – نمایشگاه بین المللی سرامیک CERSAIE  ایتالیا

 

 

نمایشگاه بین المللی صنعت سرامیک برای صنعت ساختمان و حمام و سایر اماکن تحت عنوان CERSAIE سالانه برگزار میشود . نمایشگاه CERSAIE در سال ۲۰۱۹ در شهر بولونیا در شمال ایتالیا برگزار خواهد شد جالب است بدانید قدیمی‌ترین دانشگاه جهان، دانشگاه بولونیا در این شهر قرار دارد. شرکت کنندگان از ۴۰ کشور، بازدیدکنندگان از ۵ قاره، هزاران فرصت جدید همه در رویداد CERSAIE. شرکت های بزرگ دنیا، طراحان، معماران، پیمانکاران و خرده فروشاندر این نمایشگاه حضور دارند. Cersaie مهمترین رویداد بین المللی برای سرامیک و دیگر پوشش ها می باشد  حضور بیش از ۱۱۱،۰۰۰ نفر خود دلیل بر اهمیت نمایشگاه است که نیمی از آنها از سراسر جهان هستند. در Cersaie شما سطوح سرامیکی، کفپوش های چوبی، کاغذ دیواری، پوشش های سطوحی از مواد دیگر و وسایل حمام را خواهید یافت. شما همچنین فرصتی برای کشف ایده های طراحی، کنفرانس های معماری، رویدادهای آموزشی و جلسات با شرکت های تولید کننده خواهید داشت.

 

 

۶ – نمایشگاه استخر شنا و سونا BAZÉNY, SAUNY & SOLÁRIA  جمهوری چک

 

نمایشگاه استخرشنا ، سونا BAZÉNY, SAUNY & SOLÁRIA 2019 جمهوری چک

 

نمایشگاه سالانه BAZÉNY, SAUNY & SOLÁRIA با موضوعات استخر ، سونا و موارد مشابه در سال ۲۰۱۹ در شهر پراگ پایتخت و بزرگ‌ترین شهر کشور جمهوری چک برگزار خواهد شد . Bazeny Sauny & Spa یکی از بزرگترین و معتبرترین نمایشگاه های استخر شنا در جمهوری چک با مشارکت نمایشگاه های خارجی است. این شرکت بزرگترین شرکت های استخر شنا است که آکوپارک ها و استخرهای عمومی و خصوصی و نیز شرکت هایی از سونا، سالن های سونا، سالن های ورزشی و امکانات ورزشی را در اختیار دارد. نمایشگاه BAZÉNY, SAUNY & SOLÁRIA شامل برنامه حرفه ای همراه با کنفرانس های بین المللی، سمینارها و کارگاه های آموزشی نیز است. Bazeny به طور همزمان با Sport Tech برگزار می شود ، نمایشگاهی بین المللی با موضوع ساختمان های ورزشی، فن آوری ها و تجهیزات. Bazeny Sauny & Spa از روز پنج شنبه ۱۷ سپتامبر تا شنبه ۲۱ سپتامبر ۲۰۱۹ در پراگ برگزار خواهد شد .

 

آژانس شميران گشت همراه و مشاور شما در زمينه تهيه ويزای کشور ها و مقدمات ورود به اين نمايشگاه ها شامل تهيه کارت و بليط نمايشگاه ، ويزای نمايشگاهی کشور ها ، رزرو بليط هواپيما جهت سفر ،ویزای تجاری ،  رزرو بهترين هتل ها در محل اقامت ، مشاوره در تکميل مدارک و سفارت و ارائه بيمه مسافرتی می باشد . ۱۲ اکسپو برگزار کننده تور های نمايشگاهی و اطلاع رسان تخصصی درباره ی تقويم نمايشگاه های اروپایی و تقویم نمایشگاهی کشور ها می باشد .

این مطلب چقدر مفید بود؟

برای امتیاز دادن به آن روی ستاره ها کلیک کنید!

میانگین امتیاز ۱ / ۵. تعداد آرا: ۱

تاکنون رأی داده نشده ! اولین کسی باشید که این مطلب را ارزیابی می کنید

اگر این پست را مفید یافتید ...

ما را در اینستاگرام دنبال کنید!

مطالب مرتبط
نظر خود را به اشتراک بگزارید

19 − 14 =