نمایشگاه ها و کنفرانس های صنایع دستی در ایتالیا | ویزای نمایشگاهی | شمیران گشت

نمایشگاه ها و کنفرانس های صنایع دستی در ایتالیا

نمایشگاه صنایع دستی و وسائل چینی و سرامیکی و شیشه ای و هنر TRENDSET 2019 آلمان

با شمیران گشت همراه باشید در این مقاله قصد داریم برترین و معروفترین نمایشگاه های صنایع دستی در ایتالیا را معرفی نماییم .

 

۱ – نمایشگاه جواهرات ، لوازم جانبی مد و صنایع دستی CHIBIMART – INVERNO ایتالیا

 

نمایشگاه جواهرات ، لوازم جانبی مد و صنایع دستی CHIBIMART - INVERNO 2020 ایتالیا

 

نمایشگاه جواهرات، سنگهای نیمه قیمتی ، سنگهای قیمتی ، صنایع دستی نقره ، اقلام هدیه که با نام CHIBIMART – INVERNO سالانه برگزار می گردد و در سال ۲۰۲۰ در شهر میلان کشور ایتالیا برگزار خواهد شد . hibimart یک نمایشگاه تجاری بین المللی است که به دنیای لوازم جانبی مد و bijoux اختصاص داده شده است و در یک مفهوم جدید ، جامع و منسجم ، با هدف ایجاد فرصت های شغلی جدید شکل می گیرد. Chibimart تغییر می کند و روند تکامل بازار را به روز می کند و فرمول آن را به روز می کند تا به یک نمایشگاه خلاقانه و اصلی تبدیل شود. در تاریخ ۱۷ تا ۲۰ مه برای عموم آزاد است ، مرسوم ترین پیشنهادات برای فصل تابستان دارای تمرکز بر طبیعت و صنایع دستی با کیفیت است.

 

 

 

۲ – نمایشگاه هنر و صنایع دستی ARTI & MESTIERI EXPO  ایتالیا

 

نمایشگاه هنر و صنایع دستی ARTI & MESTIERI EXPO 2020 ایتالیا

 

نمایشگاه هنر و صنایع دستی ARTI & MESTIERI EXPO سالانه در شهر رم برگزار میشود . Arti e Mestieri اتفاقی است که در رم فضای مهمی را برای ارتقا صنعت کار و محصولات کار آن ایجاد می کند. توجهی که سری چهاردهم این نمایشگاه به صنایع دستی اختصاص می دهد این امکان را فراهم می کند تا پیشنهادات خود را در راستای ایده های هدیه های کار خاص ، وسائل گرانبها ، معتبر و اصلی گسترش دهد و به مکانی برای اشیا ، غذا و هدایا تبدیل شود. این رویداد از ۱۲ تا ۱۵ دسامبر برای عموم آزاد است ، تا به ارائه راه حل و پاسخ به درخواست بازدیدکنندگانی که به دنبال ایده برای هدایای منحصر به فرد و مقرون به صرفه در ایتالیا هستند کمک کند .Arti e Mestieri یک ویترین و بازار است ، مکانی مناسب برای گردهم آوردن تولیدکنندگان و مصرف کنندگانو همچنین زمان ایده آل برای خرید ۱۰۰٪ هدایای کریسمس دست ساز. نمایشگاه Arti e Mestieri به عنوان فرصتی برای شرکت ها جهت دیدار با بازار برنامه ریزی شده است ، در این بازار محصولات خود را به مخاطبان گسترده ای متشکل از خریداران بالقوه ارائه خواهید داد و می فروشید.

 

 

 

 

۳ – نمایشگاه بین المللی صنایع دستی ART – THE HANDICRAFTS TRADE FAIR 2020 ایتالیا

 

نمایشگاه بین المللی صنایع دستی ART - THE HANDICRAFTS TRADE FAIR 2020 ایتالیا

 

نمایشگاه سالانه هنر و صنایع دستی ART – THE HANDICRAFTS TRADE FAIR نمایشگاه بین المللی صنایع دستی می باشد که در سال ۲۰۲۰ در شهر فلورانس، یکی از شهرهای تاریخی در ایتالیا و هم‌اکنون پایتخت ناحیه توسکانی ایتالیا است برگزار میشود . هر ساله ، نمایشگاه بین المللی صنایع دستی (MIDA) از صنعتگران و شرکتهای صنایع دستی با ابعاد و انواع مختلف برای شرکت در Fortezza da Basso در فلورانس استقبال می کند . به عنوان اولین نمایشگاه نمایش هنر و صنایع دستی در ایتالیا در سال ۱۹۳۱ افتتاح شده است . نمایشگاه ART – THE HANDICRAFTS TRADE FAIR جایی است که مهارت های صنایع دستی سنتی با ایجاد تعادل کامل بین آگاهی های محلی و بازارهای جهانی در حال پیشرفت است. در اینجا می توانید بهترین خلاقیت و الهامات بخش صنعتگران متخصص را که از هر کشوری در جهان آمده اند کشف کنید.

 

 

 

 

۴ – نمایشگاه هنر و صنایع دستی KREATIV ایتالیا 

 

نمایشگاه هنر و صنایع دستی KREATIV 2020 ایتالیا

 

نمایشگاه صنایع دستی KREATIV یک نمایشگاه خلاق در زمینه دکوراسیون ، هنر و صنایع دستی می باشد که سالانه برگزار می گردد . محل برگزاری نمایشگاه KREATIV در سال ۲۰۲۰ شهر بولتسانو یا بولزانو در شمال ایتالیا است. در نمایشگاه KREATIV تکنیک های جدید را بیاموزید ، طیف گسترده ای از محصولات را کشف کنید و لذت ببرید! نمایشگاه KREATIV مخصوص افرادی است که عاشق خلاقیت های هنری ، دکوراسیون اند . مهم نیست که شرکت شما در نمایشگاه یک سرگرمی است یا یک حرفه واقعی ، نکته مهم این است که احساسات خود را آزمایش و رها کنید! از آنجا که این نمایشگاه فقط یک نمایشگاه نیست ، Kreativ تخیل شما را درگیر می کند ، فضایی برای دیدار و مقایسه ایجاد می دهد … اجازه دهید خودتان الهام بگیرید! مسابقه برای مدارس ابتدایی ، متوسطه و دبیرستان نیز وجود دارد . هدف از ایجاد رقابت ، کمک به برقراری ارتباط پایدار در زندگی روزمره است. هدف از این مسابقه کمک به دانش آموزان برای به دست آوردن مهارت های خاص خود و گذراندن آنها می باشد.
۵ –  نمایشگاه صنایع دستی و آشپزی ARTI & MESTIERI EXPO  ایتالیا
نمایشگاه صنایع دستی و آشپزی ARTI & MESTIERI EXPO 2018 ایتالیا
ARTI E MESTIERI EXPO  رویدادی سالانه هست که در Fiera Roma  شهر رم ایتالیا قرار است امسال از تاریخ ۲۳ تا ۲۵ نوامبر برگزار شود . یک نمایشگاه هنر و صنایع دستی که طعم غذاهای سنتی ایتالیایی را با خلاقیت صنایع دستی ایتالیایی با هم نشان می دهد. این بهترین مکان برای پیدا کردن یک هدیه منحصر به فرد و اصلی است. امروزه هدف ما این است که این رویداد بین المللی را با مشارکت غرفه داران ایتالیایی و خارج از کشور برگزار کنیم. هدف ما این است که زیبایی، اعتبار، لذت و فرصت های جهانی هنر و صنایع دستی را در ایتالیا و در سراسر جهان به اشتراک بگذاریم.
۶ –  نمایشگاه ARTISSIMA  ایتالیا
نمایشگاه ARTISSIMA 2018 ایتالیا

نمایشگاه بین المللی هنر معاصر ، این رویداد بین المللی در شهر تورینو ایتالیا در سال ۲۰۱۸ برگزار می شود . Artissima نمایشگاه هنر معاصر در ایتالیا است. از زمان تأسیس آن در سال ۱۹۹۴، حضورش در بازار بین المللی با تمرکز زیادی در زمینه های آزمایش و تحقیق همراه بوده است. تقریبا ۲۰۰ گالری از سراسر جهان در سالن نمایشگاه حضور دارند. علاوه بر این نمایشگاه، Artissima شامل چهار بخش هنری است. نمایشگاه Artissima srl را شرکتی که متعلق به موسسه Fondazione Torino Mouris است را سرپرستی می کند.

 

 

 

 

۷ – نمایشگاه بین المللی عتیقه جات GOTHA  ایتالیا

 

نمایشگاه بین المللی عتیقه جات GOTHA 2018 ایتالیا

 

نمایشگاه بین المللی عتیقه جات GOTHA 2018 ایتالیا . این نمایشگاه  هر دو سال یکبار برگزار می شود و میزبان این دوره شهر پارما ایتالیا است.وسائل خانواده های اشرافی ،اجناس عتیقه ، طرح های متعدد  . نمایشگاه Gotha با همراهی شرکت ها و سهامداران صنعت ، طرح همکاری بازاریابی را انجام داده است که این رویداد را با خدمات و فعالیت های مختلف غنی سازی می کند تا Gotha یک نقطه ملاقات حیاتی در بخش عتیقه جات لوکس باشد. چهاردمین دوره این رویداد دارای یک جهت مشخص است: توجه به اجناس معتبر دولتی ، نه تنها از دوره هایی که معمولا در این نمایشگاه ارائه می شود، بلکه از سال های نزدیک به زمان حال. عکاسی، مجسمه سازی، هنر عکاسی و نصب و راه اندازی همه عناصر توسط گالری های مشهور بین المللی ارائه شده است و Gotha قصد دارد به طوری که به عنوان جامع ترین نمایشگاه ایتالیایی در این بخش در نظر گرفته شود این فعالیت ها را انجام دهد .

 

وبسايت ۱۲ اکسپو همراه و مشاور شما در زمينه تهيه ويزای ایتالیا و مقدمات ورود به اين نمايشگاه شامل تهيه کارت و بليط نمايشگاه و وقت سفارت ایتالیا، ويزاي نمايشگاهي ایتالیا، تور نمايشگاهي ایتالیا ، رزرو بليط هواپيما جهت سفر ، رزرو بهترين هتل ها در محل اقامت ، مشاوره در تکميل مدارک و سفارت و ارائه بيمه مسافرتي مي باشد . ۱۲ اکسپو برگزار کننده تور هاي نمايشگاهي و اطلاع رسان تخصصي درباره ي تقويم نمايشگاه هاي اروپايي و تقویم نمایشگاهی ایتالیا مي باشد .

این مطلب چقدر مفید بود؟

برای امتیاز دادن به آن روی ستاره ها کلیک کنید!

میانگین امتیاز ۰ / ۵. تعداد آرا: ۰

تاکنون رأی داده نشده ! اولین کسی باشید که این مطلب را ارزیابی می کنید

اگر این پست را مفید یافتید ...

ما را در اینستاگرام دنبال کنید!

مطالب مرتبط
نظر خود را به اشتراک بگزارید

3 × 3 =