نمایشگاه ها و کنفرانس های صنایع دستی در دنیا | ویزای نمایشگاهی | شمیران گشت

نمایشگاه ها و کنفرانس های صنایع دستی در دنیا

نمایشگاه صنایع دستی و وسائل چینی و سرامیکی و شیشه ای و هنر TRENDSET 2019 آلمان

با شمیران گشت همراه باشید در این مقاله قصد داریم برترین و معروفترین نمایشگاه های صنایع دستی در دنیا را معرفی نماییم .

 

 

۱ – نمایشگاه صنایع دستی CREATIVA ZÜRICH  سوئیس

 

نمایشگاه صنایع دستی CREATIVA ZÜRICH 2020 سوئیس

 

CREATIVA ZÜRICH نمایشگاه اختصاص داده شده به پروژه های صنایع دستی “کارهای دستی خود افراد”می باشد . Creativa برای برقراری ارتباط  شبکه و تبادل نظر بین متخصصان و زنان پرشور و با علاقه به صنایع دستی مانند گلدوزی ، فعالیت های دستی ، هنرهای زیبا ، گل آرایی ، فعالیت های کودکان است. نمایشگاه CREATIVA ZÜRICH سالانه در شهر زوریخ بزرگ‌ترین و پرجمعیت‌ترین شهر در کشور سوییس و مرکز کانتون زوریخ برگزار میشود .
Creativa Zurich یک نمایشگاه برای ایده های خلاقانه است. حدود ۷۵ غرفه دار با محصولات جذاب ، تکنیک ها و گرایش های جدید خود را برای سرگرمی ها و افراد در Creativa Messe Zürich معرفی می کنند. دامنه عرضه در نمایشگاه خلاق شامل زمینه های صنایع دستی و ابزارها ، نقاشی ، طراحی جواهرات و شیشه و همچنین کار نساجی و دکوراسیون منزل یا حتی گل فروشی و گیاهان است. یک برنامه پشتیبان خلاق با کارگاه های مختلف ، نمایش های زنده و نمایش های ویژه در نمایشگاه زوریخ منتظر شما هست .
متاسفانه به دلیل بیماری کرونا ، CRECIVATION CREATIVA ZURICH 2020 در ۱۲ تا ۱۵ نوامبر ۲۰۲۰ برگزار نمی شود. در شرایط فعلی ، عدم اطمینان برنامه ریزی برای ما به عنوان برگزار کننده و غرفه داران ما بسیار زیاد است. ما اکنون کاملاً روی Creative 2021 تمرکز کرده ایم و مطمئناً شما را راضی می کند.
۲– نمایشگاه جواهرات ، لوازم جانبی مد و صنایع دستی CHIBIMART – INVERNO  ایتالیا
نمایشگاه جواهرات ، لوازم جانبی مد و صنایع دستی CHIBIMART - INVERNO 2020 ایتالیا

نمایشگاه جواهرات، سنگهای نیمه قیمتی ، سنگهای قیمتی ، صنایع دستی نقره ، اقلام هدیه که با نام CHIBIMART – INVERNO سالانه برگزار می گردد و در سال ۲۰۲۰ در شهر میلان ایتالیا برگزار خواهد شد .hibimart یک نمایشگاه تجاری بین المللی است که به دنیای لوازم جانبی مد و bijoux اختصاص داده شده است و در یک مفهوم جدید ، جامع و منسجم ، با هدف ایجاد فرصت های شغلی جدید شکل می گیرد. Chibimart تغییر می کند و روند تکامل بازار را به روز می کند و فرمول آن را به روز می کند تا به یک نمایشگاه خلاقانه و اصلی تبدیل شود. در تاریخ ۱۷ تا ۲۰ مه برای عموم آزاد است ، مرسوم ترین پیشنهادات برای فصل تابستان دارای تمرکز بر طبیعت و صنایع دستی با کیفیت است.

 

 

 

۳ –  نمایشگاه بین المللی صنایع دستی ART – THE HANDICRAFTS TRADE FAIR  ایتالیا

 

نمایشگاه بین المللی صنایع دستی ART - THE HANDICRAFTS TRADE FAIR 2020 ایتالیا

 

نمایشگاه سالانه هنر و صنایع دستی ART – THE HANDICRAFTS TRADE FAIR نمایشگاه بین المللی صنایع دستی می باشد که در سال ۲۰۲۰ در شهر فلورانس، یکی از شهرهای تاریخی در ایتالیا و هم‌اکنون پایتخت ناحیه توسکانی ایتالیا است برگزار میشود . هر ساله ، نمایشگاه بین المللی صنایع دستی (MIDA) از صنعتگران و شرکتهای صنایع دستی با ابعاد و انواع مختلف برای شرکت در Fortezza da Basso در فلورانس استقبال می کند . به عنوان اولین نمایشگاه نمایش هنر و صنایع دستی در ایتالیا در سال ۱۹۳۱ افتتاح شده است . نمایشگاه ART – THE HANDICRAFTS TRADE FAIR جایی است که مهارت های صنایع دستی سنتی با ایجاد تعادل کامل بین آگاهی های محلی و بازارهای جهانی در حال پیشرفت است. در اینجا می توانید بهترین خلاقیت و الهامات بخش صنعتگران متخصص را که از هر کشوری در جهان آمده اند کشف کنید.

 

 

 

۴ – نمایشگاه هنر و صنایع دستی KREATIV  ایتالیا 

 

نمایشگاه هنر و صنایع دستی KREATIV 2020 ایتالیا

 

نمایشگاه صنایع دستی KREATIV یک نمایشگاه خلاق در زمینه دکوراسیون ، هنر و صنایع دستی می باشد که سالانه برگزار می گردد . محل برگزاری نمایشگاه KREATIV در سال ۲۰۲۰ شهر بولتسانو یا بولزانو در شمال ایتالیا است. در نمایشگاه KREATIV تکنیک های جدید را بیاموزید ، طیف گسترده ای از محصولات را کشف کنید و لذت ببرید! نمایشگاه KREATIV مخصوص افرادی است که عاشق خلاقیت های هنری ، دکوراسیون اند . مهم نیست که شرکت شما در نمایشگاه یک سرگرمی است یا یک حرفه واقعی ، نکته مهم این است که احساسات خود را آزمایش و رها کنید! از آنجا که این نمایشگاه فقط یک نمایشگاه نیست ، Kreativ تخیل شما را درگیر می کند ، فضایی برای دیدار و مقایسه ایجاد می دهد … اجازه دهید خودتان الهام بگیرید! مسابقه برای مدارس ابتدایی ، متوسطه و دبیرستان نیز وجود دارد . هدف از ایجاد رقابت ، کمک به برقراری ارتباط پایدار در زندگی روزمره است. هدف از این مسابقه کمک به دانش آموزان برای به دست آوردن مهارت های خاص خود و گذراندن آنها می باشد.
۵– نمایشگاه شیشه ، چینی ، سرامیک TRENDSET  آلمان
نمایشگاه شیشه ، چینی ، سرامیک TRENDSET 2020 آلمان
TRENDSET رویدادی سالانه که به موضوعات شیشه ، چینی ، سرامیک ، هنر و صنایع دستی اختصاص یافته است .TrendSet نمایشگاه بین المللی تجاری است که با الهام از سبک زندگی در شهر مونیخ برگزار میشود. TrendSet به عنوان بزرگترین نمایشگاه تجاری در نوع خود در منطقه جنوب آلمان با حدود ۳۵۰۰۰ بازدید کننده تجاری در سال در ژانویه و ژوئیه از خریداران و تصمیم گیران برتر در همه اشکال خرده فروشی است. در TRENDSET مشاغل بزرگ و کوچک ، رهبران صنعت ، تأمین کنندگان و تازه واردان ، تنوع محصولات و روند دنیای داخلی و سبک زندگی را نشان می دهند. حدود ۲۵۰۰ برند و مجموعه از حدود ۴۰ کشور جهان در TrendSet به عنوان یک سکوی پرش و گرفتن سفارش برای ارائه محصولات جدید خود استفاده می کنند. در اینجا بازدید کنندگان تجاری این فرصت را دارند که در مراحل اولیه از بسیاری از بخش های داخلی و سبک زندگی مطلع شوند و مستقیماً آنها را برای فصل آینده و در بعضی موارد نیز برای فصل بعد سفارش دهند. به عنوان روند و بستر سفارش برای بخش بین المللی و داخلی و سبک زندگی ، TrendSet ساختار نمایشگاه تجاری خود را به ۱۵ منطقه نمایشگاه داخلی و سبک زندگی و چهار حوزه موضوعی تقسیم می کند: TrendSet Country & Style با موفقیت از مجموعه های Heimat خلاق و لباس های سنتی و Tracht استفاده می کند.
۶ – نمایشگاه صنایع دستی SALON DES ARTISANS DE QUÉBEC  کانادا
نمایشگاهی صنایع دستی SALON DES ARTISANS DE QUÉBEC 2019 کانادا
نمایشگاه صنایع دستی کبک سالانه در این شهر تحت عنوان SALON DES ARTISANS DE QUÉBEC در کشور کانادا برگزار می گردد . شهر کِبِک مرکز ایالت کبک کانادا و بزرگ‌ترین شهر شرق کبک است و یکی از قدیمی‌ترین شهرهای کانادا است. نمایشگاه صنایع دستی شهر کبک مفتخر است شما را به پانزدهمین دوره نمایشگاه Salon des artisans de Québec که از جمعه ۲۹ نوامبر تا یکشنبه ۸ دسامبر ۲۰۱۹ در مرکز نمایشگاه های شهر کبک برگزار می شود ، دعوت کند. در دسامبر ۲۰۰۵ ، اولین نمایشگاه  Salon des artisans de Québec برگزار شد. در پاسخ به تقاضای شدید برای رویدادی از این سبک در کبک ، این نمایشگاه از زمان آغاز به کار ، در همه سطوح به رشد خود ادامه داد و با گذشت سالها ، این رویداد هم برای بازدید کنندگان و هم برای غرفه داران به یک رویداد قابل قبول تبدیل شده است. در Salon des artisans در کبک ، انواع صنایع دستی و آثار هنری منحصر به فرد و همچنین بسیاری از محصولات غذایی از منطقه کبک ارائه میشود. توجه ویژه ای به کیفیت ، تنوع و اصالت محصولات شده است.
آژانس شميران گشت همراه و مشاور شما در زمينه تهيه ويزای کشورها و مقدمات ورود به اين نمايشگاه شامل تهيه کارت و بليط نمايشگاه و وقت سفارت کشورها، ويزا نمايشگاه کشورها، تور نمايشگاه کشورها، ویزای فوری کشورها ، رزرو بليط هواپيما جهت سفر ، رزرو بهترين هتل ها در محل اقامت ، مشاوره در تکميل مدارک و سفارت و ارائه بيمه مسافرتي مي باشد . ۱۲ اکسپو برگزار کننده تور هاي نمايشگاهي و اطلاع رسان تخصصي درباره ي تقويم نمايشگاه هاي اروپايي و تقویم نمایشگاهی کشورها می باشد .

این مطلب چقدر مفید بود؟

برای امتیاز دادن به آن روی ستاره ها کلیک کنید!

میانگین امتیاز ۲ / ۵. تعداد آرا: ۱

تاکنون رأی داده نشده ! اولین کسی باشید که این مطلب را ارزیابی می کنید

اگر این پست را مفید یافتید ...

ما را در اینستاگرام دنبال کنید!

مطالب مرتبط
نظر خود را به اشتراک بگزارید

2 + دوازده =