نمایشگاه ها و کنفرانس های ساعت و جواهرات در ایتالیا | ویزای نمایشگاهی | شمیران گشت

نمایشگاه ها و کنفرانس های ساعت و جواهرات در ایتالیا

نمایشگاه ساعت و جواهرات WATCHES & JEWELLERY - HODINY A KLENOTY 2019 جمهوری چک

با شمیران گشت همراه باشید در این مطلب قصد داریم به معرفی بهترین و معروفترین نمایشگاه های ساعت و جواهرات در ایتالیا بپردازیم .

 

 

۱ – نمایشگاه بین المللی جواهرات OROAREZZO  ایتالیا

 

نمایشگاه بین المللی جواهرات OROAREZZO 2020 ایتالیا

 

OROAREZZO عنوان نمایشگاه بین المللی جواهرات در کشور ایتالیا است . OROAREZZO رویدادی است که از بهترین برند های تولیدی طلا و جواهرات ساخته شده در ایتالیا در سطح بین المللی بهره برداری می کند. نمایشگاه OROAREZZO سالانه برگزار می گردد و شهر برگزاری آن در سال ۲۰۲۰  ویچنزا در شمال شرقی ایتالیا و مرکز استان ویچنزا است . OROAREZZO رویدادی است که به طلا ساخته شده در ایتالیا اختصاص داده شده است که باعث تعالی تولید کلیه مناطق طلا فروشی ایتالیا ، متخصص در پردازش فلزات و عناصر گرانبها می شود که بیانگر بهترین کیفیت تولید طلا است . با تشکر از مشارکت مهمترین شرکتهای تولیدی در این بخش ، OROAREZZO یک بستر استراتژیک برای برنامه ریزی خرید و راه اندازی مجدد عمده فروشان ، زنجیره ها و فروشگاههای سنتی علاقه مند به جواهرات را نشان می دهد. OROAREZZO به لطف همکاری مثمر ثمر با MAECI و ICE ، که حضور خریداران برتر بین المللی در ایتالیا را تضمین می کنند ، از ۶۰ کشور خریداران را به خود جذب می کنند. OROAREZZO بهترین و واجد شرایط ترین پیشنهاد تولید طلا ایتالیایی ، محصولات نیمه تمام و قطعات را ارائه می دهد. در نمایشگاه OROAREZZO طراحی فوق العاده و خلاقیت عالی به همراه عناصر اساسی تشکیل دهنده این نمایشگاه جواهرات: محصولات نیمه تمام ، بسته و فریم در نظر گرفته شده برای کارگاه های و تولید کنندگان در بخش طلا است .

 

 

 

۲– نمایشگاه جواهرات ، لوازم جانبی مد و صنایع دستی CHIBIMART – INVERNO  ایتالیا

 

نمایشگاه جواهرات ، لوازم جانبی مد و صنایع دستی CHIBIMART - INVERNO 2020 ایتالیا

 

نمایشگاه جواهرات، سنگهای نیمه قیمتی ، سنگهای قیمتی ، صنایع دستی نقره ، اقلام هدیه که با نام CHIBIMART – INVERNO سالانه برگزار می گردد و در سال ۲۰۲۰ در شهر میلان ایتالیا برگزار خواهد شد .hibimart یک نمایشگاه تجاری بین المللی است که به دنیای لوازم جانبی مد و bijoux اختصاص داده شده است و در یک مفهوم جدید ، جامع و منسجم ، با هدف ایجاد فرصت های شغلی جدید شکل می گیرد. Chibimart تغییر می کند و روند تکامل بازار را به روز می کند و فرمول آن را به روز می کند تا به یک نمایشگاه خلاقانه و اصلی تبدیل شود. در تاریخ ۱۷ تا ۲۰ مه برای عموم آزاد است ، مرسوم ترین پیشنهادات برای فصل تابستان دارای تمرکز بر طبیعت و صنایع دستی با کیفیت است.

نسخه جدیدی از رویداد Chibimart ، رویداد Fiera Milano به لوازم جانبی مد و جواهرات لباس اختصاص داده شده است. این نمایشگاه با حدود صد شرکت شرکت کننده ، جواهرات مد ، سنگ های نیمه قیمتی ، محصولات نقره ، کالاهای چرمی و پوشاک را از سراسر جهان به نمایش می گذارد، نمایش گسترده ای از اصلی ترین و خلاق ترین عرضه های جدید بهار / تابستان در سال جدید . گرایش ها ، سبک ها و رنگ ها در این نمایشگاه ، همیشه جدید و هیجان انگیز به صحنه می روند که به دنبال تغییرات فصلی این صنعت است.

 

 

 

۳ – نمایشگاه تجهیزات تولید جواهرات و سنگهای قیمتی T-GOLD  ایتالیا

 

نمایشگاه تجهیزات تولید جواهرات و سنگهای قیمتی T-GOLD 2020 ایتالیا

 

نمایشگاه های مختلفی در زمینه طلا و جواهرات و سنگ های قیمتی در کشور ایتالیا برگزار می گردد اما اینبار در نمایشگاه T-GOLD ایتالیا ، ابزار و آلات ساخت و پردازش طلا و جواهرات و سنگ های قیمتی به نمایش گذاشته میشوند پس اگر شما هم جز فعالان در عرصه طلاسازی هستید می توانید شرکت در نمایشگاه سالانه T-GOLD را که نمایشگاه بین المللی تجهیزات تولید جواهرات و سنگهای قیمتی است در سال ۲۰۲۰ در شهر ویچنزا در در شمال شرقی کشور ایتالیا در برنامه کاری و تفریحی خود قرار دهید . T.Gold ، نمایشگاه بین المللی ماشین آلات و ابتکاری ترین فن آوری های اعمال شده در جواهرات و فرآوری فلزات گرانبها بار دیگر همزمان با ژانویه در VICENZAORO برگزار می شود. این نمایشگاه ، بطور ویژه برای اپراتورهای این بخش ، با تأکید بر پیوندی جدا نشدنی که مهارتهای خلاقانه را با فناوریها به هم پیوسته داده است برگزار میشود.گروه نمایشگاه های طلا و جواهر ایتالیایی ، The Jewellery Boutique Show یک مدل توسعه استراتژیک و برجسته است که برای پانورامای نمایشگاه های بین المللی سبکی جدید است .

 

 

 

۴ – نمایشگاه طراحی داخلی و دکوراسیون HOMI MILANO  ایتالیا

 

نمایشگاه طراحی داخلی و دکوراسیون HOMI MILANO 2020 ایتالیا

 

نمایشگاه های HOMI با موضوع طراحی داخلی و دکوراسیون و لوازم منزل جز سری نمایشگاهی مشهور در دنیا هستند که کشورها و شهرهای مختلف برگزار میشوند . اینبار نمایشگاه HOMI MILANO در میلان ایتالیا ، نمایشگاه بین المللی با موضوعات متنوع لوازم خانگی و هدیه ، جواهرات ، لباس ، عطر و ادکلن و وسایل زیبایی که دوبار در سال در شهر میلان ایتالیا برگزار میشود . HOMI نمایشگاهی تجاری در سبک زندگی ، تا روند زندگی را از طریق رویدادی پر از فرصت های شغلی بازگو کند ، بلکه مواردی را برای درک چگونگی تغییر طراحی ارائهدهد. از کارد و چنگال و لوازم آشپزخانه تا دکوراسیون منزل ، منسوجات ، عطرها ، ایده های هدیه ، تزئینات جشن ، یک نمایشگاه بزرگ. HOMI Milano یک نمایشگاه تجاری بین المللی برای طراحی داخلی و دکوراسیون منزل مجلل است که سالی دو بار در نمایشگاه میلان برگزار می شود.این نمایشگاه به ۱۰ بخش تقسیم شده است: عادات زندگی ، عطرها و لوازم مراقبت شخصی ، هدیه ، سبک بچه ها ، سرگرمی و کار ، سلامتی  ، مد و جواهرات ، باغ و فضای باز ، منسوجات خانگی .این مناطق در تمام زمینه های زندگی فرد معاصر را در بر می گیرد.

 

 

 

۵ – نمایشگاه بین المللی طلا و جواهرات OROAREZZO  ایتالیا

 

نمایشگاه بین المللی طلا و جواهرات OROAREZZO 2019 ایتالیا

 

نمایشگاه بین المللی جواهرات OROAREZZO که در سطح بین المللی نیز دارای اعتبار می باشد در سال ۲۰۱۹  ویچنزا در شمال شرقی ایتالیا آنرا میزبانی خواهد کرد .خوب است بدانید این شهر تقریباً در ۶۰ کیلومتری باختر شهر ونیز قرار گرفته و خود شهر ویچنزا یک شهر پررونق و چندفرهنگی است. این شهر دارای پیشینه و فرهنگ غنی با موزه‌ها، گالریهای هنری،ویلاها و کلیساها است.OROAREZZO یک پلت فرم استراتژیک برای ترویج جواهرات ساخته شده در ایتالیا با مشارکت تولیدکنندگان بخش طلا ایتالیابرای برنامه ریزی خرید سالانه و عمده فروشی بهار است. این رویداد در سال ۲۰۱۸ خریداران بین المللی را از ۶۰ کشور خارجی جذب کرد. مشارکت با MISE و ICE علاوه بر مشارکت خرده فروشان ایتالیایی، ورود ۵۰۰ مشتری برتر بین المللی در ایتالیا را تضمین می کند. مسابقه Premiere که در حال حاضر در نسخه ۲۹ ام خود است رویداد را پر زرق و برق تر کرده است. هیئت منصفه جواهرات، کارشناسان مد و ارتباطات بهترین آثار غرفه داران را بر اساس موضوع سال انتخاب می کنند.

 

آژانس شميران گشت همراه و مشاور شما در زمينه تهيه ويزای ایتالیا و مقدمات ورود به اين نمايشگاه شامل تهيه کارت و بليط نمايشگاه و وقت سفارت ایتالیا ، ويزای نمايشگاهی ایتالیا ، تور نمايشگاهی ایتالیا ، اخذ ویزای نمایشگاهی ایتالیا، رزرو بليط هواپيما جهت سفر ، رزرو بهترين هتل ها در محل اقامت ، مشاوره در تکميل مدارک و سفارت و ارائه بيمه مسافرتی می باشد . ۱۲ اکسپو برگزار کننده تور های نمايشگاهی و اطلاع رسان تخصصی درباره ی تقويم نمايشگاه های اروپایی و تقویم نمایشگاهی ایتالیا می باشد .

 

 

این مطلب چقدر مفید بود؟

برای امتیاز دادن به آن روی ستاره ها کلیک کنید!

میانگین امتیاز ۰ / ۵. تعداد آرا: ۰

تاکنون رأی داده نشده ! اولین کسی باشید که این مطلب را ارزیابی می کنید

اگر این پست را مفید یافتید ...

ما را در اینستاگرام دنبال کنید!

مطالب مرتبط
نظر خود را به اشتراک بگزارید

دو × پنج =