نمایشگاه ها و کنفرانس های دندانپزشکی در دنیا | ویزای نمایشگاهی | شمیران گشت

نمایشگاه ها و کنفرانس های دندانپزشکی در دنیا

نمایشگاه و کنگره دندانپزشکی CEDE 2019 لهستان

با شمیران گشت همراه باشید در این مقاله قصد داریم به معرفی برترین و معروفترین نمایشگاه های دندانپزشکی در دنیا بپردازیم .

 

 

۱– نمایشگاه بین المللی دندانپزشکی WARSAW DENTAL MEDICA SHOW  لهستان

 

نمایشگاه بین المللی دندانپزشکی WARSAW DENTAL MEDICA SHOW 2020 لهستان

 

نمایش کلینیک های دندانپزشکی ورشو ، نمایشگاه و کنفرانس بین المللی دندانپزشکی و پزشکی و زیبایی سالانه شهر ورشو که با نام WARSAW DENTAL MEDICA SHOW در پایتخت کشور لهستان برگزار می گردد . سومین نمایشگاه بین المللی تجاری و کنگره دندانپزشکی و پزشکی زیبایی ورشو ، نمایشگاه بین المللی تجاری و کنگره دندانپزشکی و پزشکی زیبایی در مرکز نمایشگاهی Ptak Warsaw Expo برگزار میشود . این رویداد تنها رویداد در لهستان است که به دندانپزشکی و پزشکی زیبایی را تلفیق می کند و در فرمول یک نمایشگاه صنعتی بزرگ اجرا می شود. Warsaw DentalMedica Show یک نمایشگاه سه روزه بین المللی به همراه کنگره دندانپزشکی و زیبایی است که توسط PTAK Warsaw Expo برگزار می شود. در این رویداد ، پیشنهاداتی از تولیدکنندگان و توزیع کنندگان صنعت دندانپزشکی و زیبایی به طور گسترده ای ارائه می شود. این کنگره همچنین به هر دو صنعت اختصاص داده شده است. نمایشگاه DentalMedica در ورشو با یک مفهوم مختلط – یک بستر تجاری و همچنین فضایی برای دندانپزشکان و دستیاران دندانپزشکی که می خواهند دانش خود را بر اساس عمل زیبایی گسترش دهند ، مشخص می شود. نوآوری این پروژه ترکیبی از یک رویداد صنعتی است .

 

 

 

۲ – نمایشگاه و کنفرانس دندانپزشکی THE FINNISH DENTAL CONGRESS AND EXHIBITION  فنلاند

 

نمایشگاه و کنفرانس دندانپزشکی THE FINNISH DENTAL CONGRESS AND EXHIBITION 2020 فنلاند

 

کنگره و نمایشگاه دندانپزشکی نهایی THE FINNISH DENTAL CONGRESS AND EXHIBITION سالانه برگزار می گردد . هِلسینکی پایتخت و بزرگ‌ترین شهر در کشور فنلاند محل برگزاری نمایشگاه و کنفرانس THE FINNISH DENTAL CONGRESS AND EXHIBITION در سال ۲۰۲۰ می باشد . کنفرانس بین المللی و نمایشگاه تجهیزات دندانپزشکی ، کنوانسیون دندانپزشکی فنلاند برای دندانپزشکان ، دستیاران دندانپزشکی ، کارکنان بهداشت دهان و دندان ، تکنسین های دندانپزشکی و دانشجویان این رشته این رویداد را سازماندهی میکند. این رویداد یک عرصه عالی برای یادگیری در مورد محصولات جدید ، روابط  ، جستجوی اطلاعات و خرید است.

نمایشگاه و کنفرانس THE FINNISH DENTAL CONGRESS AND EXHIBITION دندانپزشکی فنلاند بزرگترین رویداد دندانپزشکی در فنلاند است. این رویداد توسط انجمن دندانپزشکی فنلاندی آپولونیا سفارش داده شده است. این نمایشگاه توسط Mesukeskus و جلسات آموزشی و سخنرانی های Apollonia برگزار می شود. کنفرانس و نمایشگاه دندانپزشکی دانش ، آموزش ها و روابیط بین مخاطبین را ارائه می دهد. این نمایشگاه و برنامه رایگان برای بازدید کنندگان ثبت نام شده توسط Messukeskus است. جلسات آموزشی و سخنرانی توسط انجمن دندانپزشکی فنلاندی آپولونیا برگزار می شود. همزمان Messukeskus میزبان یک رویداد آموزشی برای بهداشت دندانپزشکان و پرستاران دندانپزشکی به نام بهداشت دهان و دندان است. این رویداد دارای برنامه ای هرساله به صورت جدا است. امسال این برنامه به عنوان مثال نقش مهد کودک ها در بهداشت دندانپزشکی و چالش های مراقبت از دندان برای افراد دارای معلولیت فکری را برجسته می کند.

 

 

 

۳ – نمایشگاه و کنفرانس ارتودنسی JOURNÉES DE L’ORTHODONTIE  فرانسه

 

نمایشگاهی و کنفرانس ارتودنسی JOURNÉES DE L'ORTHODONTIE 2019 فرانسه

 

کنگره ارتودنسی همراه با برنامه تعاملی ، JOURNÉES DE L’ORTHODONTIE نام کنفرانسی با موضوع تخصصی ارتودنسی برای دندنپزشکان می باشد . ارتودنسی، یک تخصص دندان پزشکی است که مداوم در حال تکامل است. موضوع بیست و دومین کنفرانس ارتودنسی توسط François Darqué ، رئیس کنفرانس با همکاری کمیته علمی انتخاب شده است .بنابراین می توانید در مورد موضوعات مشخص شده در سایت این رویداد مقالات خود را ارسال کنید. مشخصا این یک رویداد مهم برای متخصصین ارتودنسی می تواند باشد . لازم به ذکر است این کنفرانس در سال ۲۰۱۹ در کشور فرانسه برگزار خواهد شد .

 

 

 

۴ – نمایشگاه و کنفرانس فناوری های دندانپزشکی ADF CONGRES  فرانسه

 

نمایشگاهی و کنفرانس فناوری های دندانپزشکی ADF CONGRES 2019 فرانسه

 

کنفرانس بین المللی فناوری دندانپزشکی با نام ADF CONGRES که محصولات و تجهیزات مربوط به اپراتور و آزمایشگاه دندانپزشکی در آن معرفی میشود ، این رویداد سالانه در سال ۲۰۱۹ در شهر پاریس برگزار می گردد .انجمن دندانپزشکی فرانسه از همه اعضای حرفه دندانپزشکی دعوت می کند تا در کنفرانس و نمایشگاه بین المللی خود در Palais des Congrès de Paris از سه شنبه ۲۶ تا شنبه ۳۰ نوامبر شرکت کنند. جلسه adf 2019 مکانی برای بهترین بینش در مورد آخرین پیشرفت های حرفه دندانپزشکی است. در این کنفرانس به سخنان افراد مشهور این حرفه گوش فرا دهید .کنفرانس ADF 2019 با بیش از صد سخنران ، کارگاه آموزشی و نمایشگاه ارائه می شود و یک برنامه خاص برای انگلیسی زبانان ، با ۲۰ جلسه به زبان انگلیسی نیز دارد . کمیته علمی با نظارت رئیس علمی و دبیر علمی ، برنامه کنفرانس را با محوریت راههای جدید و نوآورانه برای ارائه آموزش مداوم به دندانپزشکان برنامه ریزی و سازمان دهی می کند. کمیته علمی تضمین می کند که جلسات علمی مطابق با توضیحات مندرج در برنامه کنفرانس باشد و در ارزیابی کیفیت این جلسات شرکت کند. les logos des 25 انجمن های عضو ، این غرفه که در قلب نمایشگاه قرار دارد ، مکانی است که می توانید در مورد انجمن دندانپزشکی فرانسه ، فعالیت های فراوان و سازمان های عضو آن اطلاعاتی کسب کنید. ADF در حال حاضر شامل ۲۶ سازمان و انجمن ملی است که کل حرفه دندانپزشکی را پوشش می دهد و حدود ۴۰۰۰ دندانپزشک فرانسوی معرفی می کنند.
۵ – نمایشگاه بین المللی بهداشت و سلامت PUBLIC HEALTH  اوکراین
نمایشگاه بین المللی بهداشت و سلامت PUBLIC HEALTH 2019 اوکراین

 

نمایشگاه بین المللی بهداشت PUBLIC HEALTH سالانه برگزار میشود . رویدادی با موضوع بهداشت و سلامتی عمومی که امسال در سال ۲۰۱۹ در شهر کی‌یف پایتخت کشور اوکراین و بزرگترین شهر آن برگزار خواهد شد. جالب است بدانید رودخانه دنیپر از بین این شهر عبور می‌کند و شهر به دو بخش شرقی و غربی تقسیم می‌کند. از نظر تقسیمات کشوری این شهر دارای ادارات جدا و مستقل از استان کیف بوده و در واقع می‌توان گفت به صورت مستقل و جداگانه اداره می‌شود . نمایشگاه بین المللی پزشکی “بهداشت عمومی” در تاریخ ۱ تا ۳ اکتبر سال ۲۰۱۹ در کیف برگزار می شود. محل برگزاری ، مرکز نمایشگاهی بین المللی کیف در خیابان برووارسکی است . برگزارکنندگان این نمایشگاه عبارتند از: شرکت برتر نمایشگاه (اوکراین)، ITE Group Plc (انگلستان). نمایشگاه PUBLIC HEALTH اولین دوره این رویداد بین المللی در اوکراین و چهارمین در اروپا است و عضو کامل UFI (انجمن جهانی صنعت نمایشگاهی) است.سالانه در PUBLIC HEALTH بیش از ۳۰۰ تولید کننده و توزیع کننده تجهیزات، خدمات، داروها، محصولات پزشکی از اوکراین و دیگر کشورها حضور خواهند داشت. بیش از دو دهه این نمایشگاه به گسترش بازار و تقویت مشارکت با شرکت های آلمانی، جمهوری چک، لتونی، لیتوانی، ایتالیا، چین، هند، سنگاپور، انگلستان، هلند، ایالات متحده آمریکا، بلاروس، لهستان، ترکیه، اتریش، مولداوی و اوکراین پرداخته است .

 

آژانس شميران گشت همراه و مشاور شما در زمينه تهيه ويزای کشورها و مقدمات ورود به اين نمايشگاه شامل تهيه کارت و بليط نمايشگاه و وقت سفارت کشورها ، ويزای نمايشگاهی کشورها ، تور نمايشگاهی کشورها، رزرو بليط هواپيما جهت سفر ، ویزای تجاری  ، رزرو بهترين هتل ها در محل اقامت ، مشاوره در تکميل مدارک و سفارت و ارائه بيمه مسافرتی می باشد . ۱۲ اکسپو برگزار کننده تور های نمايشگاهی و اطلاع رسان تخصصی درباره ی تقويم نمايشگاه های اروپایی و تقویم نمایشگاهی کشورها می باشد.

این مطلب چقدر مفید بود؟

برای امتیاز دادن به آن روی ستاره ها کلیک کنید!

میانگین امتیاز ۰ / ۵. تعداد آرا: ۰

تاکنون رأی داده نشده ! اولین کسی باشید که این مطلب را ارزیابی می کنید

اگر این پست را مفید یافتید ...

ما را در اینستاگرام دنبال کنید!

مطالب مرتبط
نظر خود را به اشتراک بگزارید

5 × دو =