نمایشگاه ها و کنفرانس های دارویی و داروسازی در دنیا | ویزای نمایشگاهی | شمیران گشت

نمایشگاه ها و کنفرانس های دارویی و داروسازی در دنیا

نمایشگاه بین المللی دارو PHARMA PRO&PACK ASIA 2019 هند

با شمیران گشت همراه باشید در این مطلب قصد داریم به معرفی برترین و معروفترین نمایشگاه های دارویی و داروسازی در دنیا بپردازیم .

 

 

۱ – کنفرانس داروسازی PHARMACY U – VANCOUVER  کانادا

 

کنفرانس داروسازی PHARMACY U - VANCOUVER 2020 کانادا

 

۲– کنفرانس بین المللی جلبک ALGAEUROPE CONFERENCE  ایتالیا
کنفرانس بین المللی جلبک ALGAEUROPE CONFERENCE 2020 ایتالیا
کنگره بین المللی جلبک سالانه با عنوان ALGAEUROPE CONFERENCE برگزار می گردد . کنفرانس ALGAEUROPE CONFERENCE سالانه می باشد اما به دلیل بیماری کرونا معلوم نیست در سال ۲۰۲۰ در شهر رم کشور ایتالیا برگزار گردد .
جلبک ها در بیوتکنولوژی و کشاورزی در اروپا و در سراسر جهان بسیار مورد استفاده قرار می گیرند و اصطلاح جلبک در اسناد حقوقی متعدد ظاهر می شود . جلبک ها موجودات بسیار متنوعی هستند که تقریباً در همه جای کره زمین یافت می شوند. اصطلاح جلبک براساس کاربردهای رایج شامل نمایندگانی از پروکاریوتها (سیانوباکتری ها) و چندین پادشاهی یوکاریوت ها است .در حال حاضر هیچ توافق علمی در مورد طبقه بندی دقیق از آن چندگانه وجود ندارد
۳ –  نمایشگاه داروسازی PHARMATECH EXPO – CHANDIGARH  هند
expo@pharmatechnologyindex.com
نمایشگاه داروسازی هند ، نمایشگاه PHARMATECH EXPO – CHANDIGARH رویدادی دارویی است که به موضوع PharmaTech تخصص یافته است .  نمایشگاه بین المللی ماشین آلات دارویی ، فرمولاسیون ، مواد ضدآب ، آزمایشگاه ، تحلیلی و تجهیزات بسته بندی و … را می توان در نمایشگاه داروی هند پیدا کرد . محل برگزاری نمایشگاه PHARMATECH EXPO – CHANDIGARH شهر چندی‌گر یا ناحیه هم‌پیوسته چندی‌گر با جمعیت ۱٬۰۵۴٬۶۸۶ نفر مرکز دو ایالت پنجاب و هاریانا در کشور هند است. PHARMATECH EXPO – CHANDIGARH نمایشگاهی پیشرو در زمینه داروخانه و آزمایشگاه در کشور هندوستان است . PharmaTech Expo یکی از بزرگترین نمایشگاه های داروسازی در هند است و مکانی برای هزاران نفر از افراد مشاغل برای به اشتراک گذاشتن تجربیات خود در رابطه با محصولات ، مشتریان ، تجارت و فروش است. این نمایشگاه دارویی و آزمایشگاهی ، مردم را از سراسر جهان به یک مقصد زیر یک سقف در بمبئی جمع می کند. این یکی از بزرگترین نمایشگاههای تجاری B2B است که افراد از صنعت مراقبت های بهداشتی را برای مشارکت و به اشتراک گذاری نوآوری مربوط به فناوریهای پیشرفته در بخش مراقبت های بهداشتی درگیر می کند. این محصولات دارویی ، ماشین آلات و نوآوری های فناوری را به خریداران کشورهایی مانند هند ، چین ، ایالات متحده و آلمان نشان می دهد که بازار عمده ای برای این بخش است.
۴ – نمایشگاه داروسازی EXPOFARMA  پرتغال
نمایشگاه داروسازی EXPOFARMA 2020 پرتغال
نمایشگاه ملی داروسازی پرتغال فقط سه سالی یکبار با نام EXPOFARMA برگزار میشود . پس اگر شما هم داروساز هستید یا کسب و کار شما مرتبط با داروسازی می باشد و قصد شرکت در یک رویداد بین المللی در زمینه داروسازی را در کشور اروپایی پرتغال دارید می توانید شرکت در نمایشگاه EXPOFARMA را برای سال ۲۰۲۰ در نظر بگیرید . محل برگزاری نمایشگاه EXPOFARMA لیسبون پایتخت و بزرگ‌ترین شهر کشور پرتغال است. Expofarma به طور خاص ، نقطه ملاقات برای بازار داروسازی است که در آن روابط تقویت می شود و مشارکت ها ایجاد و تجدید می شوند.  Expofarma در حال حاضر بزرگترین رویداد در بخش داروسازی محسوب می شود.  در سال ۲۰۱۸ ، Expofarma در ۳ روز نمایشگاه ۲۳۰۰ بازدید کننده داشته است. در سال ۲۰۱۸ به کلیه بازدید کنندگان در کنگره  Street Food Corner ارائه شد تا از وعده های غذایی سالم  لذت ببرند .  در کانون توجه ، Beauty Hub همیشه حضور دارد ، فضایی که کاملاً به زیبایی اختصاص داده شده است ، با چند غرفه دار و چندین گفتگو در مورد زیبایی ، برای کسب اطلاعات در مورد روندهای آرایشی ، درمان مو ، نانوذرات ، تأثیر آلودگی بر پیری ، روند مصرف کننده ها در داروخانه ، اهمیت این دسته در تجارت داروخانه و موارد دیگر در مذاکرات ۲۰ دقیقه ای. در سال ۲۰۱۸ ، Expofarma رشد بی نظیری دارد ، جایی که ۸۱ غرفه دار را معرفی شدند.
۵– نمایشگاه دندانپزشکی DENTAL-UKRAINE  اوکراین
نمایشگاه دندانپزشکی DENTAL-UKRAINE 2020 اوکراین
نمایشگاه دندانپزشکی اوکراین ، رویدادی که با نام DENTAL-UKRAINE دوبار در سال در کشور اوکراین برگزار می گردد . تجهیزات و ابزارهای دندانپزشکی. مسکن های دندانپزشکی و داروها. فن آوری های نوین در دندانپزشکی در نمایشگاه DENTAL-UKRAINE اوکراین به نمایش در آورده میشوند . محل برگزاری نمایشگاه DENTAL-UKRAINE شهر لویو در غرب اوکراین است. لویو یکی از مراکز فرهنگی اوکراین است.

اهداف اصلی نمایشگاه و انجمن دندانپزشکی DENTAL-UKRAINE :

  • پشتیبانی از بازار رقابتی؛
  • ارتقاء روابط بهتر بین کشورها و مناطق.
  • نمایش روش های نوین درمان ، تجهیزات دندانپزشکی ، فناوری ها و مواد.
  • ارائه فرضیه های تحقیق و تحولات ، اجرای ایده های جدید ، حفظ فن آوری های موجود؛
  • به اشتراک گذاشتن بهترین روشها

مخاطبان هدفمند در نمایشگاه DENTAL-UKRAINE : دندانپزشکان ، تکنسین های دندانپزشکی ، روسای کلینیک های دندانپزشکی خصوصی و دولتی ، بخش های سرپایی ، نمایندگان بازرگانان شرکتی در زمینه تجهیزات و مواد دندانپزشکی ، دانشجویان رشته های تخصصی مربوطه ، متخصصان مراقبت های بهداشت عمومی.

 

 

 

۶ – نمایشگاه تجهیزات پزشکی و آزمایشگاهی BELARUSIAN MEDICAL FORUM  بلاروس

 

نمایشگاه تجهیزات پزشکی و آزمایشگاهی BELARUSIAN MEDICAL FORUM 2020 بلاروس

 

انجمن و نمایشگاه تجهیزات کلینیک پزشکی و آزمایشگاهی بلاروس ، رویدادی که سالانه با عنوان BELARUSIAN MEDICAL FORUM در شهر مینسْک پایتخت کشور بلاروس برگزار میشود .  رویداد BELARUSIAN MEDICAL FORUM درباره تکنیک های پزشکی ، تجهیزات ، کالاها و خدمات ، محصولات دارویی. تجهیزات آزمایشگاهی و تشخیصی ، اپتیک پزشکی و … می باشد . Belarus Medica بزرگترین نمایشگاه پزشکی در بلاروس است که تمام شاخه های اصلی پزشکی و دارو را در خود جای داده است. اهداف اصلی این نمایشگاه نشان دادن آخرین دستاوردهای تولید کنندگان برجسته خارجی و داخلی از آماده سازی های پزشکی ، آرایشی و بهداشتی ، اپتیک ، آزمایشگاه و تجهیزات تشخیصی ، سخت افزار دندانپزشکی ، مواد یکبار مصرف و محصولات است. نمایه این نمایشگاه شامل داروها ، داروهای بدون نسخه ، تجهیزات و مواد اولیه برای صنایع داروسازی ، مواد افزودنی بیولوژیکی فعال ، رژیم غذایی و غذاهای خاص ، فیتوتراپی ، بسته بندی دارویی و پزشکی ، دامپزشکی ، تجهیزات پزشکی ، ساخت و تجهیزات پزشکی ، تجهیزات و فناوری های آزمایشگاهی و تشخیصی ، جراحی و تجهیزات می باشد . BELARUS MEDICA از سال ۱۹۹۴ شروع به کار کرد و امروزه هر ساله تکرار می شود. ساختار برنامه این رویداد شامل فناوری پزشکی ، فناوری دندانپزشکی ، تجهیزات درمانی ، پزشکی و فناوری آزمایشگاهی است. 

 

آژانس شميران گشت همراه و مشاور شما در زمينه تهيه اخذ ويزای کشورها و مقدمات ورود به اين نمايشگاه شامل تهيه کارت و بليط نمايشگاه و وقت سفارت کشورها، ويزای نمايشگاهی کشورها ، تور نمايشگاهی کشورها ، ویزای نمایشگاهی ، رزرو بليط هواپيما جهت سفر ، رزرو بهترين هتل ها در محل اقامت ، مشاوره در تکميل مدارک و سفارت و ارائه بيمه مسافرتي مي باشد . ۱۲ اکسپو برگزار کننده تور هاي نمايشگاهي و اطلاع رسان تخصصي درباره ي تقويم نمايشگاه هاي اروپايي و تقویم نمایشگاهی کشورها مي باشد .

این مطلب چقدر مفید بود؟

برای امتیاز دادن به آن روی ستاره ها کلیک کنید!

میانگین امتیاز ۰ / ۵. تعداد آرا: ۰

تاکنون رأی داده نشده ! اولین کسی باشید که این مطلب را ارزیابی می کنید

اگر این پست را مفید یافتید ...

ما را در اینستاگرام دنبال کنید!

مطالب مرتبط
نظر خود را به اشتراک بگزارید

پنج × 1 =