نمایشگاه ها و کنفرانس های دارو و داروسازی انگلستان | ویزای نمایشگاهی | شمیران گشت

نمایشگاه ها و کنفرانس های دارو و داروسازی انگلستان

کنفرانس و نمایشگاه داروسازی NATIONAL PHARMA & BIOPHARMA EXPO 2018 انگلستان

با شمیران گشت همراه باشید در این مطلب قصد داریم به معرفی بهترین و معروفترین نمایشگاه ها و کنفرانس های دارو و داروسازی در کشور انگلستان بپردازیم .

 

۱- کنفرانس و نمایشگاه داروسازی NATIONAL PHARMA & BIOPHARMA EXPO انگلستان

 

کنفرانس و نمایشگاه داروسازی NATIONAL PHARMA & BIOPHARMA EXPO 2018 انگلستان

 

نمایشگاه NATIONAL PHARMA & BIOPHARMA EXPO در اواخر نوامبر ۲۰۱۸ در میلتون کینز که یک شهرک و planned community در بریتانیا است و در Borough of Milton Keynes واقع شده‌است برگزار میشود . در این اجتماع بیش از ۱۰۰۰ مدیر ارشد از بخش داروسازی و بیوفارما آخرین نوآوری ها، بهترین روش ها و راه حل های جدید فناوری  را ارائه می دهد. بیش از ۳۰ سخنران و ۵۰ غرفه در نمایشگاه حضور خواهند داشت.

· سمینارهای آموزشی در مورد مسائل مربوط به صنعت داروسازی
· بینش های کلیدی از رهبران فکری صنعت داروسازی
· مطالعات تراز اول از شرکت های پیشرو در انگلستان و جهان در داروسازی و بیوفارمی
· آخرین راه حل ها در نمایشگاه فناوری
· فرصت های شبکه ای عالی با همتایان در طول روز
· دیدار از بیش از ۵۰ غرفه  که می توانند نیازهای شما را برآورده کنند.

 

۲ – کنفرانس بین المللی سرطان WAR ON CANCER CONFERENCE – MIDDLE EAST انگلستان

 

کنفرانس بین المللی سرطان WAR ON CANCER CONFERENCE - MIDDLE EAST 2018 انگلستان

 

کنفرانس و سمینار بین المللی سرطان WAR ON CANCER CONFERENCE – MIDDLE EAST 2018 با میزبانی شهر لندن انگلیس . همه موارد در مورد سرطان از جمله سخنرانی ها، برنامه ها و حامیان .بعد از دو سال از اولین برگزاری این کنفرانس ما بررسی کرده ایم که پیشرفت های تشخیصی، درمان و فن آوری اطلاعات، توانایی تغییر چشم انداز افراد مبتلا به سرطان را دارد. در عین حال، ما ساختارهای سیستم مراقبت های بهداشتی ما را مورد بازنگری قرار داده ایم و این که چگونه اقتصاد مراقبت های بهداشتی، انگیزه های آن و سیاست های آن می تواند مانع مراقبت مطلوب شود. پس اهداف این کنفرانس جهانی بر علیه سرطان چیست؟ هدف ما، صرفا صرفا مبارزه علیه سرطان نیست بلکه بهبود مراقبت از بیماران سرطانی است. چه چیزی مراقبت مطلوب را در دوران مراقبت پیچیده می کند، جایی که سرطان ممکن است درمان شود یا تبدیل به یک بیماری مزمن شود؟ سرطان یک میراث برای بیماران، مراقبین و جامعه گسترده است: بیماری، ناتوانی، کیفیت زندگی، کنترل علائم، انگیزه، آسیب روانشناختی، بهره وری و از دست رفتن اشتغال می تواند تاثیر زیادی داشته باشد. نیازهای بیماران چیست؟ چقدر این ها ملاحظه می شوند؟ چگونه می توان این را بهبود بخشید؟ و مهمتر از همه، چه چیزی باعث پیشرفت بیماری بیمار، در حال حاضر و در آینده خواهد بود؟ و به بسیاری از موضوعات دیگر در این کنفرانس با حضور متخصصان جواب داده خواهد شد .

 

۳ – نمایشگاه بهداشت و درمان NATIONAL HEALTHCARE EXPO  انگلستان

 

نمایشگاه ملی بهداشت و درمان NATIONAL HEALTHCARE EXPO 2018 انگلستان

 

نمایشگاه و کنفرانس ملی دارو ، بهداشت و درمان یک محل تجمع اصلی برای مقامات اداری، مدیران ارشد از بیمارستان های عمومی و خصوصی، مدیران بهداشت، مدیران داروسازی، شرکت های فن آوری پزشکی، پزشکان عمومی، دندانپزشکان، مدیران بهداشت روان، محققان، متخصصان پزشکی، سرپرست ها و غیره می باشد . ایجاد یک صنعت مراقبت های بهداشتی نوآورانه، کارآمد و پایدار از طریق به اشتراک گذاری دانش و همکاری. ۱۰۰+سخنران از مدیران ارشد و کارشناسان سراسر صنعت مراقبت های بهداشتی که مرزها را در بهبود راندمان و نوآوری در انگلستان و صنعت مراقبت های بهداشت جهانی به پیش می برند. علاوه بر یک کنفرانس برنامه ریزی شده بیش از ۶۰ غرفه در دست خواهد بود تا نمایندگان محصولات و خدمات خود را در زمینه تجهیزات پزشکی، فن آوری، دارو و خدمات معرفی کنند .

 

۴ – ویزای نمایشگاهی و کنفرانس سرطان WAR ON CANCER – MIDDLE EAST انگلستان

 

کنفرانس سرطان WAR ON CANCER - MIDDLE EAST 2019 انگلستان

 

مبارزه با سرطان در کنفرانس سالانه WAR ON CANCER – MIDDLE EAST ،کنفرانس بین المللی سرطان متخصصان دارویی ، بهداشتی و درمانی ، علمی و دولتی جهان را به خود دعوت می کند و تأثیرگذارترین رهبران انکولوژی از سراسر اروپا را به منظور کشف و شکل دادن به گفتگو در مورد سرطان در یکجا جمع می کند. War on Cancer Europe 2019 در تاریخ ۲۶ نوامبر ۲۰۱۹ در لندن برگزار می شود. در طی دو سال از شروع کنفرانس «جنگ علیه سرطان» ، بحث های ما را به جایی خوش بینی و محتاطانه درباره آینده سوق داده است. ما چگونگی پیشرفت ها در تشخیصها را بررسی کرده ایم که درمان و فناوری اطلاعات پتانسیل را برای تغییر چشم انداز افراد مبتلا به سرطان را دارد. در همین زمان ، ما از ساختار سیستم های مراقبت های بهداشتی خود بازجویی کرده ایم و اینکه چگونه اقتصاد مراقبت های بهداشتی ، مشوق ها و سیاست های آن می تواند به عنوان مانعی برای مراقبت بهینه عمل کند.در طی چهار سال گذشته ، مجموعه های اجلاس سرطانی اکونومیست در اروپا ، چالش ها و فرصت های مربوط به بهبود کنترل سرطان را بیان کرده است. هنوز هم نیاز بیمار و جامعه ای برآورده نشده قابل ملاحظه ای وجود دارد. کنترل و آمادگی سرطان در بین کشورها متفاوت است و سیستم های سرمایه گذاری و بهداشتی به طور کلی از پیشرفت های فناوری و خدمات در دسترس برای مقابله با سرطان عقب مانده اند. راه پیش رو می تواند بسیار پیچیده به نظر برسد.

آژانس شميران گشت همراه و مشاور شما در زمينه تهيه ويزای انگلستان و مقدمات ورود به اين نمايشگاه شامل تهيه کارت و بليط نمايشگاه و وقت سفارت انگلستان ، ويزای نمايشگاهی انگلستان ، تور نمايشگاهی انگلستان ، رزرو بليط هواپيما جهت سفر ، ویزای تحصیلی انگلستان ، رزرو بهترين هتل ها در محل اقامت ، مشاوره در تکميل مدارک و سفارت و ارائه بيمه مسافرتی می باشد . ۱۲ اکسپو برگزار کننده تور های نمايشگاهی و اطلاع رسان تخصصی درباره ی تقويم نمايشگاه های اروپایی و تقویم نمایشگاهی می باشد.

این مطلب چقدر مفید بود؟

برای امتیاز دادن به آن روی ستاره ها کلیک کنید!

میانگین امتیاز ۴.۸ / ۵. تعداد آرا: ۴

تاکنون رأی داده نشده ! اولین کسی باشید که این مطلب را ارزیابی می کنید

اگر این پست را مفید یافتید ...

ما را در اینستاگرام دنبال کنید!

مطالب مرتبط
نظر خود را به اشتراک بگزارید

هفده − 3 =