نمایشگاه ها و کنفرانس های املاک در دنیا | ویزای نمایشگاهی | شمیران گشت

نمایشگاه ها و کنفرانس های املاک در دنیا

نمایشگاه املاک HAUS + HOF 2019 آلمان

با شمیران گشت همراه باشید در این مطلب قصد داریم به معرفی بهترین و معروفترین نمایشگاه های املاک در دنیا بپردازیم . 

 

 

۱ – نمایشگاه املاک و مستغلات A PLACE IN THE SUN LIVE – BIRMINGHAM  انگلستان

 

نمایشگاه املاک و مستغلات A PLACE IN THE SUN LIVE - BIRMINGHAM 2020 انگلستان

 

نمایشگاه یک مکان زیبا در آفتاب ! یک نمایشگاه با موضوع املاک می باشد که سالانه در شهر بیرمنگام کشور انگلستان برگزار میشود . نمایشگاه املاک A PLACE IN THE SUN LIVE – BIRMINGHAM  نمایشگاهی برتر در اروپا در زمینه املاک و مستغلات می باشد . نمایشگاه املاک بیرمنگام A PLACE IN THE SUN LIVE – BIRMINGHAM در سال ۲۰۰۶ اولین رویداد آن در شهر بیرمنگام برگزار شد. از آن زمان تاکنون بیش از ۶۰،۰۰۰ بازدید کننده از مشاوره تخصصی در مورد املاک به صورت چهره به چهره و معرفی بسیاری از املاک خارج از کشور از سراسر جهان بهره مند شده اند. بسیاری از بازدیدکنندگان ما در ابتدای سفر خرید خود قرار دارند و عده ای فقط به دنبال ایده هایی درباره انواع املاک موجود و مکانهایی هستند که متناسب با سبک زندگی آنها باشد. برخی ملک رویایی خود را پیدا کرده اند و اکنون برای نحوه خرید آن ملک نیاز به کمک و مشاوره دارند. نمایشگاه املاک بیرمنگام در همه نقاط سفر خود خریداران را به خود جلب می کند. علاوه بر صدها عامل املاک در خارج از کشور و فروشندگان خصوصی ، این نمایشگاه میزبان شرکت های خدمات حرفه ای است. این شرکت ها خدمات گسترده ای از جمله مشاوره مالی ، انتقال ارز ، مشاوره حقوقی ، مالیاتی و جابجایی را ارائه می دهند.
۲ –  نمایشگاه املاک و مستغلات IMMEXPO TOULON  فرانسه
نمایشگاه املاک و مستغلات IMMEXPO TOULON 2020 فرانسه

نمایشگاه املاک و مستغلات IMMEXPO TOULON سالانه در شهر تولون در جنوب کشور فرانسه، واقع در ناحیه پروانس آلپ-کوت دازور برگزار میشود .
IMMEXPO TOULON 2020 در Palais Neptune / نقطه ملاقات قابل قبویل برای املاک فرانسه تبدیل میشود .
به مدت ۳ روز استثنایی ، از جمعه ۲  تا یکشنبه ۴ اکتبر ۲۰۲۰ ، Immexpo Toulon شما را برای مهمترین رویداد املاک و مستغلات در منطقه دعوت خواهد کرد.

چرا نمایشگاه IMMEXPO TOULON برای شما مناسب است؟

شما می خواهید یک آپارتمان جدید بخرید ، یا یک خانه جدید بسازید ؟
شما به دنبال یک آپارتمان در محله قدیمی هستید ، یا یک خانه دوم (منظره دریا ، کلبه ای و  …)
شما به مشاوره و در نتیجه دنیال دفاتر معماران و سایر کارشناسان هستید!
شما باید پروژه املاک خود را تأمین مالی کنید و بهترین نرخ را پیدا کنید
شما یک پروژه برای توسعه میراث املاک و مستغلات خود دارید یا به دنبال کاهش مالیات خود هستید
شما در حال برنامه ریزی برای نوسازی یا موارد افزودنی هستید.

 

 

 

۳ – نمایشگاه املاک و مستغلات MOSCOW INTERNATIONAL PROPERTY SHOW  روسیه

 

نمایشگاه املاک و مستغلات MOSCOW INTERNATIONAL PROPERTY SHOW 2020 روسیه

 

نمایشگاه بین المللی املاک روسیه ، نمایشگاه بین المللی املاک و مستغلات دو بار در سال در شهر موسکو روسیه برگزار میشود و فرصتی بی نظیر برای دیدار با خریداران و فروشندگان املاک روسی می باشد . مفهوم اصلی این نمایشگاه ارائه فرصت هایی برای خرید املاک و مستغلات و سرمایه گذاری است. بازدید کنندگان این نمایشگاه جدیدترین پیشنهادات بخش های مختلف را از توسعه دهندگان و آژانس های ۳۰ کشور دریافت می کنند. سمینارهای حرفه ای در این نمایشگاه مخاطبان مختلف را هدف قرار می دهد: هم برای خریداران خصوصی املاک و مستغلات در خارج از کشور و هم برای سرمایه گذاران با تجربه. نمایشگاه بین المللی املاک مسکو که در سال ۲۰۰۳ راه اندازی شد ، توسعه دهندگان و معاملات ملکی را از بیش از ۳۰ کشور جهان از جمله اسپانیا ، یونان ، بلغارستان ، تایلند ، آلمان ، قبرس ، فرانسه ، انگلستان ، مونته نگرو ، ترکیه و جمهوری چک جذب کرد. روسها بسیاری از بازارهای خارج از کشور را زنده نگه می دارند و هنوز هم در اروپا ، آمریکای شمالی و بخش هایی از آسیا به شدت خریداری می کنند. با این حال ، فروش به یک سرمایه گذار یا خریدار روسی نیاز به صبر دارد ، تا بیشتر غرفه داران چندین سفر را انجام دهند ، قبل از اینکه بتوانند اعتماد خریداران و البته سرمایه های خود را بدست آورند.چندین شرکت که چندین سال است که دارایی خود را بازاریابی می کنند ، اکنون شروع به بهره مندی از همه سخت کوشی های خود کرده اند.

 

 

 

۴ – نمایشگاه املاک و مستغلات REALREIT  کانادا

 

نمایشگاه املاک و مستغلات REALREIT 2020 کانادا

 

REALREIT عنوان کنفرانس تجاری املاک و مستغلات است که روند برگزاری آن سالانه می باشد و در سال ۲۰۲۰ در شهر تورنتو کانادا برگزار میشود .  براساس اطلاعات به روز ، برای این رویداد به دلیل COVID-19 تأثیری وجود نداشته است. وضعیت فعلی ، عملکرد و سیر تحول صنعت املاک و آنچه آینده برای املاک و مستغلات کانادایی دارا می باشد از جمله مباحثی خواهد بود که در پانزدهمین کنفرانس سالانه RealREIT در روز پنجشنبه ، ۵ سپتامبر در مرکز همایش تورنتو مورد بحث قرار خواهد گرفت. این برنامه دیدگاه های ارزشمندی را از منظر سایر مدیران ارشد REIT ، مدیران نمونه و سرمایه گذاری ها ، تحلیلگران املاک و مستغلات و سایر واسطه ها ارائه می دهد. RealREIT مباحث و عناوین باکیفیت را در مورد موضوعات بسیار مهم ارائه خواهد کرد. فرصت های شبکه سازی نیز در طول روز در دسترس خواهد بود. این کنفرانس توسط انجمن املاک و مستغلات کانادا و شرکت Informa Canada Inc ( انجمن املاک و مستغلات) با همکاری گروه املاک و مستغلات سرمایه RBC حامی اصلی برگزار می شود.

 

 

 

۵ – نمایشگاه املاک و مستغلات IMMO MESSE SCHWEIZ  سوئیس

 

نمایشگاه املاک و مستغلات IMMO MESSE SCHWEIZ 2020 سوئیس

 

نمایشگاه املاک و مستغلات، محیط زیست ، انرژی ، ساخت و ساز و نوسازی که سالانه با عنوان IMMO FAIR SWITZERLAND در کشور سوئیس برگزار میشود . محل برگزاری نمایشگاه IMMO FAIR SWITZERLAND در سال ۲۰۲۰ شهر کوچک سنت گالن در  در کانتون سنت گالن در کشور سوئیس است . نمایشگاه املاک و مستغلات ، ساخت و ساز و نوسازی ایمو سوئیس تخصص و پیشنهادات بخش املاک و مستغلات و ساخت و سازها را ترکیب کرده است. حدود ۱۴۰۰۰ بازدید کننده و ۱۶۰ غرفه دار از نمایشگاه IMMO FAIR SWITZERLAND در سال ۲۰۱۹  دیدار کردند. بازدید کنندگان توانستند از نکات برجسته ای مانند “Tiny House Village” ، نمایش ویژه “Glas am Bau” ، نمایشگاه هایی مانند Woodvetia ، Prix Lignum 2018 یا Alps Constructive Alps بازدید کنند و در مورد محصولات و خدمات مختلف از غرفه داران اطلاعاتی کسب کنند. ترکیبی از دنیای تم های جدید ، انگیزه های فنی جذاب . برای بیست و دومین بار Immo Messe Schweiz در ۳ روز از جمعه تا یکشنبه در St. Gallen برگزار میشود . بهترین برندها و شرکت ها محصولات و خدمات با کیفیت خود را ارائه می دهند. سازندگان خانه های شخصی و علاقه مندان به املاک و مستغلات مسکونی و همچنین شرکت های بازسازی و ارائه دهندگان فناوری های سازگار با محیط زیست یا کارشناسان مالی از نمایشگاه بازدید می کنند ، زیرا این رویداد یک بستر مشهور اطلاعات و ارتباطات برای صنعت ساختمان و املاک است.

 

آژانس شميران گشت همراه و مشاور شما در زمينه تهيه مدارک ويزای شينگن کشورها و مقدمات ورود به اين نمايشگاه شامل تهيه کارت و بليط نمايشگاه و وقت سفارت کشورها ، اخذ ويزای نمايشگاه کشورها ، تور نمايشگاه کشورها ، رزرو بليط هواپيما جهت سفر ، دعوتنامه کشورها ، رزرو بهترين هتل ها در محل اقامت ، مشاوره در تکميل مدارک و سفارت و ارائه بيمه مسافرتي مي باشد . ۱۲ اکسپو برگزار کننده تور هاي نمايشگاهي و اطلاع رسان تخصصي درباره ي تقويم نمايشگاه هاي اروپايي و تقویم نمایشگاهی کشورها مي باشد .

این مطلب چقدر مفید بود؟

برای امتیاز دادن به آن روی ستاره ها کلیک کنید!

میانگین امتیاز ۰ / ۵. تعداد آرا: ۰

تاکنون رأی داده نشده ! اولین کسی باشید که این مطلب را ارزیابی می کنید

اگر این پست را مفید یافتید ...

ما را در اینستاگرام دنبال کنید!

مطالب مرتبط
نظر خود را به اشتراک بگزارید

4 × 4 =