نمایشگاه ها و جشنواره های بازی و سرگرمی در دنیا | ویزای نمایشگاهی | شمیران گشت

نمایشگاه ها و جشنواره های بازی و سرگرمی در دنیا

نمایشگاه بازی و سرگرمی و گردشگری

همراه با شمیران گشت باشید در این مطلب قصد داریم به معرفی معروفترین و برترین نمایشگاه ها و جشنواره های بازی و سرگرمی در دنیا بپردازیم .

 

۱- نمایشگاه تجهیزات تفریحی و سرگرمی SIPAC ایتالیا

 

نمایشگاه تجهیزات تفریحی و سرگرمی SIPAC 2019 ایتالیا

 

عنوان یک رویداد سالانه در زمینه وسائل و لوازم تفریحی و سرگرمی می باشد ، نمایشگاه SIPAC در سال ۲۰۱۹ در شهر پادووا در شمال ایتالیا که مرکز استان پادوا و قطب اقتصادی و ارتباطی این ناحیه‌ است برگزار میشود . نمایشگاهی بین المللی تجاری مناسب فعالان عرصه های اقامتگاه های تفریحی و زمین های بازی می باشد . کنفرانس ملی Federcamping Faita و سمینارهای انجام شده توسط متخصصان واجد شرایط ، SIPAC را به تنها سکوی حرفه ای واقعی ایتالیایی با ابعاد اروپایی اختصاص داده شده به تسهیلات اسکان گردشگران در فضای باز و تأمین کنندگان آن اختصاص می دهد. SIPAC همچنین صاحبان کمپینگ و دهکده های گردشگری کشورهای همسایه (کرواسی ، اسلوونی ، سوئیس) را جمع کرده است و این یک فرصت بی نظیر برای کشف پیشنهادهای جهانی است که بازار سرگرمی و تفریحات در فضای باز را می تواند ارائه دهد! این رویداد تنها رویداد BtoB ایتالیایی است که کاملاً به دنیای حرفه ای در فضای باز اختصاص داده شده است. در ایتالیا در طول سال نمایشگاه های زیادی به منظور کمپینگ و زندگی در فضای باز وجود دارد. بخش عمومی SIPAC منحصراً از متخصصان بخش فضای باز تشکیل شده است. متفاوت از یک رویداد “گسترده” ، SIPAC برای مدت نه سال خود را به عنوان تنها رویداد ایتالیایی پیشنهاد مطرح کرده است که در مورد کمپینگ صحبت می کند.

 

۲-نمایشگاه بازی و سرگرمی HOBBY SHOW – PESCARA  ایتالیا

 

نمایشگاه بازی و سرگرمی HOBBY SHOW - PESCARA 2019 ایتالیا

 

نمایشگاه سرگرمی های خلاقانه HOBBY SHOW – PESCARA جز سری نمایشگاه های معروف HOBBY SHOW است که سالانه در شهرهای مختلف برگزار میشود . HOBBY SHOW – PESCARA نیز همان طور که از نام آن مشخص است در شهر پسکارا با جمعیت ۱۲۲٬۷۹۰ نفر در ناحیه آبروتزو در کشور ایتالیا برگزار میشود .

در این نمایشگاه سرگرمی رویدادهای زیر انجام میشود:

● شرکت های تخصصی می توانند محصولات، تکنیک ها و نوآوری های خود را در اختیار عموم قرار دهند و در طی سه روز از این رویداد به یک پایگاه کاربری بزرگ دست یابند.

● مغازه های ویژه می توانند تمام محصولات موجود در جهان خلاقیت را مستقیما به عموم مردم ارائه کنند و دوره های خود را در مکان های خود سازماندهی کنند.

● انجمن های علاقه مند می توانند فعالیت خود را ارتقاء دهند و اشتراک هایی را به بازدید کنندگان بدهند.

● موسسات و انجمن های علاقه مند به توسعه و حمایت از کارآفرینی زنان، در ارزیابی صنایع دستی و تجاری، در آموزش صنایع دستی برای معلمان و جوانان می توانند با مردم و با همکاری در سازمان رویدادها با هدف برای تشویق خلاقیت در تمام اشکال آن اقدام کنند؛

● بازدید کنندگان نمایشگاه علاوه بر یافتن طیف وسیعی از محصولات برای سرگرمی، این فرصت را دارند تا با موارد جدید و تکنیک های تزئینی جدید آشنا شوند، همچنین به لطف ارائه غنی از آزمایشگاه ها، دوره ها و کارگاه های آموزشی که توسط غرفه داران و کارگاه های سرگرمی ارائه میشود اوقات فراغت خوبی را برای خود رقم بزنند .

 

 

۳-نمایشگاه ساخت مدل و الکترونیک MODELL SÜD  آلمان

 

نمایشگاه ساخت مدل و الکترونیک MODELL SÜD 2019 آلمان

 

نمایشگاه سالانه MODELL SÜD پیرامون ساخت مدل و الکترونیک در اشتوتگارت پایتخت ایالت بادن-وورتمبرگ در جنوب غربی کشور آلمان در سال ۲۰۱۹ برگزار خواهد شد . اینجاست که شور و شوق فنی در زندگی پیدا می شود: Modell + Technik جایی است که مدل سازان و هرکسی که عاشق نوآوری ها باشد ، تکنیک ها، طیف وسیعی از محصولات را مشاهده می کنند. خود را در یک منظره منحصر به فرد از راه آهن و مدل ساختمان در نظر بگیرید . در زمینه های رایانه ، الکترونیک ، بازی ها و عکاسی از جدیدترین موارد فنی و روندهای فعلی محصولات اطلاع پیدا کنید سازمان دهنده رویداد Landesmesse Stuttgart GmbH می باشد . غرفه داران یک منطقه بزرگ سرگرمی با Modell + Technik ارائه می دهند . می توانید از تماشای مدل ها لذت ببرید یا آنها را نیز بخرید.

 

۴- نمایشگاه بازی های تعاملی و سرگرمی GAMESCOM  آلمان

 

نمایشگاه بازی های تعاملی و سرگرمی GAMESCOM 2019 آلمان

 

اگر از علاقه مندان به تفریح و سرگرمی با بازیهای کامپیوتری هستید GAMESCOM بزرگترین نمایشگاه تجاری و رویداد در جهان برای بازی های تعاملی و سرگرمی را که سالانه برگزار می گردد را باید در نظر بگیرید ، این دوره نمایشگاه در شهر کُلن چهارمین شهر بزرگ آلمان برگزار میشود. مسافرت به کلن که رود راین از وسط آن می‌گذرد و به آن جلوه‌ای ویژه می‌بخشد و بیش از دوهزار سال پیشینه، یکی از کهنترین شهرهای آلمان به‌شمار می‌رود نیز خالی از لطف نخواهد بود .شرکت کنندگان از بیش از ۵۶ کشور جهان در سال ۲۰۱۸ در آن شرکت کردند و یک رویداد وسیع و برنامه کنگره در سراسر جهان بود. ۱۰ سالگی این رویداد اختصاصی بازی ها – دلیلی برای جشن گرفتن بود!

 

آژانس شميران گشت همراه و مشاور شما در زمينه تهيه ويزای کشورها و مقدمات ورود به اين نمايشگاه ها شامل تهيه کارت و بليط نمايشگاه ها ، ويزای نمايشگاهی کشورها ، تور نمايشگاهی کشور ها ،ویزای تجاری،  رزرو بليط هواپيما جهت سفر ، رزرو بهترين هتل ها در محل اقامت ، مشاوره در تکميل مدارک و سفارت و ارائه بيمه مسافرتی می باشد . ۱۲ اکسپو برگزار کننده تور های نمايشگاهی و اطلاع رسان تخصصی درباره ی تقويم نمايشگاه های اروپایی و تقویم نمایشگاهی کشور ها می باشد .

 

این مطلب چقدر مفید بود؟

برای امتیاز دادن به آن روی ستاره ها کلیک کنید!

میانگین امتیاز ۴.۲ / ۵. تعداد آرا: ۶

تاکنون رأی داده نشده ! اولین کسی باشید که این مطلب را ارزیابی می کنید

اگر این پست را مفید یافتید ...

ما را در اینستاگرام دنبال کنید!

مطالب مرتبط
نظر خود را به اشتراک بگزارید

1 × دو =