نمایشگاه های گردشگری و توریسم در فرانسه | ویزای نمایشگاهی | شمیران گشت

نمایشگاه های گردشگری و توریسم در فرانسه

نمایشگاه توریسم و گردشگری RESORTS AND TOURISM 2018 روسیه

با شمیران گشت همراه باشید در این مطلب قصد داریم به معرفی برترین و معروفترین نمایشگاه های گردشگری و توریسم در فرانسه بپردازیم .

 

۱-  نمایشگاه گردشگری TOURISSIMA LILLE  فرانسه

 

نمایشگاهی گردشگری TOURISSIMA LILLE 2020 فرانسه

 

TOURISSIMA LILLE نمایشگاه گردشگری و اوقات فراغت می باشد که سالانه برگزار می گردد و میزبانی نمایشگاه TOURISSIMA LILLE در سال ۲۰۲۰ با شهر لیل از شهرهای شمالی در ناحیه نور-پا-دو-کاله کشور فرانسه می باشد .علاقه مند به سفر هستید و یا فقط به دنبال یک آخر هفته طولانی شادی بخش ؟  رویداد مورد علاقه خود را در نمایشگاه TOURISSIMA LILLE فرانسه پبدا خواهید کرد .مقصد رویایی خود را پیدا کنید! زیر آفتاب گرمسیری برای اقامتی آرام ، در بالای کوههای آلپ برای تنفس ، اسکی یا در قلب کوهها ، یک مسافرت از طریق مزارع برنج و … این به عهده شماست! یک چیز مسلم است ، شما فقط یک میل خواهید داشت ، فوراً چمدان خود را برای یک مقصد رویایی آماده کنید! سفر به سلیقه شما! نمایشگاه گردشگری پیشنهاد کاملی از سفرهایی را ارائه می دهد که تمام خواسته های شما را برآورده می کند! در این برنامه ، مناطق موضوعی ما City Break، Children، Hauts-France-France، My World Tour، Camping و Village Belgian می باشند . تعطیلات خود را در Tourissima Lille برنامه ریزی کنید.  نمایشگاه گردشگری و فعالیت های طبیعت گردی ، Tourissima Lille ، از ۱۷ تا ۱۹ ژانویه سال ۲۰۲۰ شما را پذیرا خواهد بود! این نمایشگاه همچنین میزبان چندین مقصد در فرانسه و خارج از کشور ، آخرین روندهای گردشگری و فضای باز را برای ایده های تفریحی ​​برای دستیابی خانواده ها، دوستان یا انفرادی ارائه می دهد.

 

 

 

۲ – نمایشگاه گردشگری و صنایع وابسته SETT  فرانسه

 

نمایشگاه عکاسی PARIS PHOTO 2020 فرانسه

 

نمایشگاه تجهیزات و فنون و لوازم گردشگری SETT سالانه برگزار می گردد . محل برگزاری نمایشگاه SETT در سال ۲۰۲۰ مون‌پلیه یا مونپولیه مرکز استان هرو در ناحیه لانگ دوک -روسیون در جنوب کشور فرانسه است. SETT نمایشگاهی با رهبری این صنعت در اروپاست و جز نمایشگاه های تجاری در زمینه گردشگری ، هتل و فضای باز است .نمایشگاه SETT شناخته شده به عنوان یک نمایشگاه بین المللی است و در این نمایشگاه مدیران اردوها، کافه ها ، هتل ها ، رستوران ها ، مهمانخانه ها ، مراکز سواحل و همچنین جوامع محلی ، مدیران فنی و غیره حضور دارند. مجموعه خدمات تخصصی گردشگری بخشهای متنوعی را ارائه می دهد که نیازها و ضروریات حرفه شما را برآورده می کند. (کافه – هتل – تجهیزات رستوران (C.H.R) / خدمات ، ارتباطات و دیجیتال / بازی ها و اوقات فراغت / استخرها و مراکز رفاهی / اسکان اجاره ای / فضای سبز / تجهیزات).

نسخه ۲۰۱۹ در بیش از ۵۵،۰۰۰ مترمربع و ۹ سالن نمایشگاه ، ۱۶۶۴۳ بازدید کننده حرفه ای از جمله ۱۱٪ بازدید کنندگان بین المللی را به خود اختصاص داده و حاشیه رشد ۵٪ را نشان می دهد. با ۶۵۰ غرفه دار در ۷ بخش نمایشگاه  برگزار شده است .

 

 

 

۳ – نمایشگاه مسافرت لوکس ILTM فرانسه

 

نمایشگاهی مسافرت لوکس ILTM فرانسه

 

نمایشگاه ILTM – INTERNATIONAL LUXURY TRAVEL MARKET 2019 سالی یک مرتبه برگزار میشود . نمایشگاهی که موضوع اصلی آن در رابطه با بازار مسافرت است اما از نوع لوکس آن . نمایشگاه ILTM در سال ۲۰۱۹ در شهر کن فرانسه برگزار خواهد شد .ILTM  بازار بین المللی مسافرتی لوکس ، مطلوب ترین مقصد دنیا ، اسکان مجلل ، امکانات حمل و نقل مناسب و تجربه های منحصر به فرد سفر را ارائه می دهد. شرکت های نمایشگاه به صورت دستی انتخاب شده اند و باید به عنوان خواستار گردشگران بین المللی از شهرت خوبی برخوردار باشند. از طریق این اقدامات ، بازدیدکنندگان نگاهی انحصاری به آخرین روندها و پیشنهادات دارند. بازار مسافرتی بین المللی لوکس ILTM در ۴ روز از دوشنبه ۲ دسامبر تا پنجشنبه ۵ دسامبر ۲۰۱۹ در کن برگزار می شود.  رویداد بی نظیر که برند های مسافرتی لوکس را به شبکه گسترده مشاوران مسافرتی لوکس ILTM از طریق برنامه ها و قرار ملاقات و جلسات معرفی می کند. این نمایشگاه در گروه محصولات: اقامت ، مسافرت هوایی ، خدمات فرودگاهی ، سفرهای دریایی ، مدیریت رویداد ، هتل ، خدمات هتل ، هتل های لوکس ، مسافرت لوکس ، اسپا ، تور ، خدمات مسافرتی  است و در بخش های صنعت : تعطیلات ، گردشگری و صنعت گردشگری قرار می گیرد .

 

 

۴ – نمایشگاه اسب CHEVAL PASSION  فرانسه

 

نمایشگاه اسب CHEVAL PASSION 2020 فرانسه

 

نمایشگاه سالانه اسب CHEVAL PASSION در سال ۲۰۲۰ در اَوینیون که بخشی در ناحیه پروانس آلپ-کوت دازور فرانسه است برگزار میشود محل برگزاری با عنوان نمایشگاه کاملا مناسب است . از پانزدهم تا نوزدهم ژانویه سال ۲۰۲۰ ، سی و پنجمین دوره از Cheval Passion برای یک نمایشگاه ۱۰۰٪ اسب ۱۰۰٪ جشن و ۱۰۰ سوارکاری مهیا شده است . در برنامه نمایشگاه :  ۱۲۰۰ اسب ، ۲۵۰ غرفه ، مسابقات و ۹۰ ساعت نمایش ، سرگرمی و … و البته اجراهای gala Crinières d’Or ، یکی از زیباترین نمایش های سوارکاری در اروپا خواهد بود . یک بخش نوآورانه هم در سال ۲۰۲۰ خواهد داشت! به مناسبت نسخه ۲۰۲۰ از Cheval Passion ، نزدیک به ۲۵۰ غرفه دار محصولات و خدمات جدید خود را ارائه می دهند. مواد و تجهیزات ، مواد غذایی و بهداشت ، ورزش و تفریح ​​، وسایل نقلیه و غیره تمام دنیاهای جدید سوارکاری توسط غرفه داران حرفه ای از سراسر فرانسه و اروپا (آلمان ، اسپانیا ، ایتالیا ، سوئیس و غیره) در Cheval Passion ارائه می شوند. در شش ساختمان، ۲۵۰ غرفه در ۵۰۰۰ متر مربع که در شش ساختمان قرار دارد ، کلیه محصولات و خدمات مفید را برای سواران و اسبهای آنها ارائه می دهد.

 

 

 

۵ – نمایشگاه و کنفرانس صنعت سرگرمی EURO ATTRACTIONS SHOW  فرانسه

 

نمایشگاه و کنفرانس صنعت سرگرمی EURO ATTRACTIONS SHOW 2019 فرانسه

 

نمایشگاه بین المللی تجهیزات، محصولات و خدمات برای صنعت پارک و جاذبه ها و سرگرمی تحت عنوان EURO ATTRACTIONS SHOW در اروپا سالانه برگزار میشود . در سال ۲۰۱۹ نمایشگاه EURO ATTRACTIONS SHOW در پاریس
فرانسه برگزار خواهد شد .نمایشگاه جاذبه های یورو (EAS) اکنون IAAPA Expo Europe نام  دارد.
قدمی در دنیایی از فرصت های جدید که شما با هم سن و سال های خود ارتباط برقرار کنید و کشف راه های جدید برای بهبود و افزایش درآمد. آینده صنعت گردشگری در اینجا شروع می شود.  IAAPA Expo Europe 2019 یک مقصد همه جانبه برای متخصصان صنعت سرگرمی و تفریحی و گردشگری است، از جمله اپراتورها، تامین کنندگان، تولید کنندگان، سرمایه گذاران، توسعه دهندگان و هر کسی که مایل به همکاری با جامعه سرگرمی جهانی است. انتظار می رود بیش از ۱۵،۰۰۰ متخصص این صنعت در این رویداد حضور داشته باشند. برنامه ریزی برای شرکت در بزرگترین رویداد در اروپا، خاورمیانه و آفریقا برای صنعت سرگرمی، جاذبه و گردشگری!

 

آژانس شميران گشت همراه و مشاور شما در زمينه تهيه ويزای شينگن فرانسه و مقدمات ورود به اين نمايشگاه شامل تهيه کارت و بليط نمايشگاه و وقت سفارت فرانسه ، ويزای نمايشگاهی فرانسه ، تور نمايشگاهی فرانسه ، رزرو بليط هواپيما جهت سفر ، ویزای تجاری ، رزرو بهترين هتل ها در محل اقامت ، مشاوره در تکميل مدارک و سفارت و ارائه بيمه مسافرتی می باشد . ۱۲ اکسپو برگزار کننده تور های نمايشگاهی و اطلاع رسان تخصصی درباره ی تقويم نمايشگاه های اروپایی و تقویم نمایشگاهی فرانسه می باشد .

 

این مطلب چقدر مفید بود؟

برای امتیاز دادن به آن روی ستاره ها کلیک کنید!

میانگین امتیاز ۰ / ۵. تعداد آرا: ۰

تاکنون رأی داده نشده ! اولین کسی باشید که این مطلب را ارزیابی می کنید

اگر این پست را مفید یافتید ...

ما را در اینستاگرام دنبال کنید!

مطالب مرتبط
نظر خود را به اشتراک بگزارید

چهارده − 11 =