نمایشگاه های گردشگری و توریسم در دنیا | ویزای نمایشگاهی | شمیران گشت

نمایشگاه های گردشگری و توریسم در دنیا

نمایشگاه توریسم و گردشگری INTUR 2018 اسپانیا

با شمیران گشت همراه باشید در این مطلب قصد داریم بهترین و مشهورترین نمایشگاه های گردشگری و توریسم در دنیا را معرفی نماییم .

 

 

۱ – نمایشگاه گردشگری UITT  اوکراین

 

نمایشگاه گردشگری UITT 2020 اوکراین

 

نمایشگاه بین المللی مسافرتی ، جهانگردی و گردشگری اوکراین که سالانه با عنوان UITT  در کشور اوکراین برگزار می گردد . . مخاطبان اصلی نمایشگاهUITT اوکراین متخصصان سفرها و تورهای بین المللی اند که به دنبال ارتقاء خدمات خود و افزایش حضورشان در بازار اوکراین اند . کی‌یف پایتخت کشور اوکراین و بزرگترین شهر آن میزبان رویداد UITT در سال ۲۰۲۰ خواهد بود . نمایشگاه بین المللی جهانگردی UITT اوکراین پیشروترین رویداد سفر و جهانگردی در کشور اوکراین است. در نمایشگاه سفر و گردشگری اوکراین ۲۰۱۹ ، این آمار دیده شده است :  ۳۶۱ شرکت نمایشگاهی از ۲۳ کشور و ۵۳ هزار متخصص گردشگری که از نمایشگاه بازدید کردند .  در این رویداد ۳۹ شهر و منطقه اوکراین معرفی شدند . ۲۳ کشور در UITT 2019 شرکت کردند از جمله شرکتهای جمهوری آذربایجان ، آلبانی ، بلغارستان ، یونان ، جمهوری دومینیکن ، مصر ، اسپانیا ، ایتالیا ، قبرس ، کوبا ، مراکش ، فلسطین ، اسلواکی ، اسلوونی ، ایالات متحده ، تونس ، ترکیه ، اوکراین ، مونته نگرو ، سری لانکا.

۲ – نمایشگاه گردشگری GERMANY TRAVEL MART  آلمان
نمایشگاه گردشگری GERMANY TRAVEL MART 2020 آلمان
نمایشگاه گردشگری آلمان ، نمایشگاه GERMANY TRAVEL MART سالانه در کشور آلمان برگزار میشود و به موضوع گردشگری و مسافرت اختصاص یافته است . محل برگزاری نمایشگاه گردشگری GERMANY TRAVEL MART در سال ۲۰۲۰ شهر ویسبادن در شمال شرقی ساحل رود راین و پایتخت ایالت هسن می‌باشد. GTM Germany Travel Mart  بزرگترین کارگاه ورودی آلمان به عنوان یک مقصد سفر است . از ۱۰ تا ۱۲ در ماه مه سال ۲۰۲۰ ، هیئت ملی گردشگری آلمان به همراه انجمن گردشگری مکلنبورگ-وورپومرن در آن فعالیت می کنند . از GTM 2020 به عنوان یک پلت فرم برتر فروش تور استفاده کنید. پیشنهادات خود را به عنوان بخشی از کارگاه های B2B در HanseMesse Rockock به خریداران بین المللی ارائه دهید و فقط در یک رویداد در سه روز با تمام بازارهای مرتبط بطور جدی آشنا شوید. پیش بینی می شود بیش از ۵۰۰ خریدار  واجد شرایط و نمایندگان رسانه از حدود ۴۵ کشور در مکلنبورگ-پومرانیا غربی حضور یابند.  GTM Germany Travel Mart forum یک کلاس برتر است که ارائه دهندگان آلمانی با خریداران اصلی صنعت سفر بین المللی ملاقات می کنند. شرکت کنندگان منتخب و واجد شرایط و همچنین سازمان حرفه ای ، GTM را به بهترین رویداد سال در زمینه سفر تبدیل می کنند.

۳ – تور نمایشگاهی وسایل نقلیه تفریحی HALIFAX RV SHOW  کانادا

نمایشگاهی وسایل نقلیه تفریحی HALIFAX RV SHOW 2020 کانادا
نمایشگاه وسایل نقلیه تفریحی که با نام HALIFAX RV SHOW سالانه در کشور کانادا برگزار می گردد . آنچه در نمایشگاه RV Halifax وجود دارد: نمایندگی های RV ، اردوگاه ها و مقاصد ، قطعات و لوازم جانبی RV ، بیمه RV ، تأمین مالی و خدمات مرتبط با RV. همه چیز برای علاقه مندان به RV در نمایشگاه HALIFAX RV SHOW آماده شده است . ۲۳ ژانویه تا ۲۶ ژانویه  ۲۰۲۰  نمایشگاه HALIFAX RV SHOW در هَلیفَکس در کانادا و مرکز استان نووا اسکوشیا برگزار میشود . هالیفاکس از شلوغ‌ترین بندرهای کانادا به شمار می‌رود. از جمله ویژگی های نمایشگاه Halifax RV Show در نمایشگاه امسال برنامه ای از جلسات مفید فناوری است که به میزبانی متخصصان فنی RV محلی برگزار می شود. بازدید کنندگان در مورد نکات تعمیر و نگهداری ، خرید RV برای اولین بار ، پخت و پز برای اردوگاه ها و بکسل آگاهی کسب می کنند . نمایشگاه Halifax RV Show تعداد زیادی از غرفه داران را دارد که در صنعت RV نام های بزرگی را به دوش می کشند.
 
۴ – تور نمایشگاه گردشگری FITUR  اسپانیا
نمایشگاه گردشگری FITUR 2020 اسپانیا

نمایشگاه بین المللی گردشگری FITUR  در مادرید ، رویدادی در حوزه گردشگری که سالانه برگزار میشود . FITUR محل ملاقات متخصصان بین المللی گردشگری و نمایشگاهی برتر تجاری برای بازارهای داخلی و برون مرزی در اسپانیا است. در دوره قبلی نمایشگاه FITUR  بیش از ده هزار شرکت از ۱۶۵ کشور و منطقه ، ۱۴۲ هزار بازدید کننده تجاری و ۱۱۰ هزار بازدید کننده از عموم مردم را تجربه کرده است . صنعت گردشگری محرک اصلی اقتصاد جهانی و محلی است. علاوه بر این ، این پتانسیل را دارد که کیفیت زندگی جوامع را بهبود ببخشد. از طریق نمایشگاه FITUR ما به دنبال بهترین روش هایی هستیم که می تواند اثرات مثبتی بر جوامع ، گروه ها و جمعیت هایی داشته باشد که قبلاً از این فعالیت ها بهره ای نبرده اند. شما باید در FITUR باشید: یک تالار گفتگوی منحصر به فرد برای تبلیغ برند ها ، ارائه محصولات جدید ، کسب اطلاع از آخرین روندها و  و فرصت های جدید. در FITUR شما به طور غیر منتظره ای با طیف وسیع مردم ملاقات می کنید ، و این منجر به ایده ها و تجارب تجاری عالی می شود. حضور بیش از ۸۰۰۰ روزنامه نگار از ۶۸ کشور جهان نشانگر میزان انتظار این رویداد در صنعت گردشگری است.  FITUR شامل فناوری ، آینده و پایداری است .

 

۵ – تور نمایشگاهی گردشگری TOURISSIMA LILLE  فرانسه
نمایشگاهی گردشگری TOURISSIMA LILLE 2020 فرانسه
TOURISSIMA LILLE نمایشگاه گردشگری و اوقات فراغت می باشد که سالانه برگزار می گردد و میزبانی نمایشگاه TOURISSIMA LILLE در سال ۲۰۲۰ با شهر لیل از شهرهای شمالی در ناحیه نور-پا-دو-کاله کشور فرانسه می باشد .علاقه مند به سفر هستید و یا فقط به دنبال یک آخر هفته طولانی شادی بخش ؟  رویداد مورد علاقه خود را در نمایشگاه TOURISSIMA LILLE فرانسه پبدا خواهید کرد .مقصد رویایی خود را پیدا کنید! زیر آفتاب گرمسیری برای اقامتی آرام ، در بالای کوههای آلپ برای تنفس ، اسکی یا در قلب کوهها ، یک مسافرت از طریق مزارع برنج و … این به عهده شماست! یک چیز مسلم است ، شما فقط یک میل خواهید داشت ، فوراً چمدان خود را برای یک مقصد رویایی آماده کنید! سفر به سلیقه شما! نمایشگاه گردشگری پیشنهاد کاملی از سفرهایی را ارائه می دهد که تمام خواسته های شما را برآورده می کند! در این برنامه ، مناطق موضوعی ما City Break، Children، Hauts-France-France، My World Tour، Camping و Village Belgian می باشند . تعطیلات خود را در Tourissima Lille برنامه ریزی کنید.
۶ – نمایشگاه بین المللی گردشگری SALON INTERNATIONAL TOURISME VOYAGE  کانادا
نمایشگاه بین المللی گردشگری SALON INTERNATIONAL TOURISME VOYAGE 2019 کانادا

نمایشگاه بین المللی گردشگری و مسافرتی SALON INTERNATIONAL TOURISME VOYAGE ، این نمایشگاه توسط بیش از صد کشور از طریق دفاتر گردشگری ، اپراتورهای تور یا نمایندگی های مسافرتی نمایندگی می شود . نمایشگاه گردشگری VOYAGE سالانه برگزار میشود و در سال ۲۰۱۹ شهر مونترآل بزرگترین شهر استان کبک در کانادا و دومین شهر بزرگ این کشور و پانزدهمین شهر بزرگ آمریکای شمالی میزبانی آن را بر عهده دارد . این رویداد به یک نقطه شروع سالیانه شما تبدیل خواهد شد در موضوعات : ماجراجویی ، اکتشاف و جهانگردی ! نمایشگاهی بین المللی با موضوع گردشگری و مسافرتی با بیش از ۳۰ سال سابقه .سی امین دوره نمایشگاه بین المللی گردشگری و مسافرتی (ITTS) در سال ۲۰۱۸ که توسط Aéroports de Montréal ارائه شد ، یک موفقیت برجسته بود. در مجموع ۳۶.۷۰۰ علاقه مند به سفر در جهان ، در Place Bonaventure جهان را کشف کردند ، که نسبت به سال گذشته هشت درصد افزایش داشته است. غرفه داران ، شرکا ، اعضای صنعتی و عموم مردم هنگام کشف هزاران مقصد در نمایشگاه ، اشتیاق خود را برای سفر به اشتراک گذاشتند. بیش از ۴۰۰ غرفه دار زیر یک سقف جمع می شوند تا به همه سؤالات شما پاسخ دهند و به تحقق رویاهای مقصد بعدی شما کمک کنند.

 

آژانس شميران گشت همراه و مشاور شما در زمينه تهيه ويزای کشور ها و مقدمات ورود به اين نمايشگاه شامل تهيه کارت و بليط نمايشگاه و وقت سفارت کشورها ، ويزای نمايشگاهی کشورها ، تور نمايشگاهی کشورها ،   رزرو بليط هواپيما جهت سفر ، رزرو بهترين هتل ها در محل اقامت ، مشاوره در تکميل مدارک و سفارت و ارائه بيمه مسافرتی می باشد . ۱۲ اکسپو برگزار کننده تور های نمايشگاهی و اطلاع رسان تخصصی درباره ی تقويم نمايشگاه های اروپایی و تقویم نمایشگاهی کشورها می باشد .

این مطلب چقدر مفید بود؟

برای امتیاز دادن به آن روی ستاره ها کلیک کنید!

میانگین امتیاز ۵ / ۵. تعداد آرا: ۱

تاکنون رأی داده نشده ! اولین کسی باشید که این مطلب را ارزیابی می کنید

اگر این پست را مفید یافتید ...

ما را در اینستاگرام دنبال کنید!

مطالب مرتبط
نظر خود را به اشتراک بگزارید

13 − 6 =