نمایشگاه های کودک ، نوزاد و مادر در دنیا | ویزای نمایشگاهی | شمیران گشت

نمایشگاه های کودک ، نوزاد و مادر در دنیا

نمایشگاه کودک و لوازم نوزاد BABYWELT BERLIN 2018 آلمان

با شمیران گشت همراه باشید در این مطلب قصد داریم برترین و معروفترین نمایشگاه های کودک ، نوزاد و مادر در دنیا را معرفی نماییم .

 

۱ – نمایشگاه والدین و ​​نوزادان LE SALON BABY LYON  فرانسه

 

نمایشگاه والدین و ​​نوزادان LE SALON BABY LYON 2020 فرانسه

 

نمایشگاه سالانه نوزاد شهر لیون فرانسه که با نام THE BABY LYON FAIR یا به فرانسوی LE SALON BABY LYON در سومین شهر بزرگ فرانسه، پس از پاریس و مارسی، یعنی شهر لیون برگزار میشود . THE BABY LYON نمایشگاهی برای والدین ، ​​نوزادان و کودکان خردسال است . این رویدادی قابل قبول برای والدین آینده و والدین جوان است، بلکه کشف دنیای جدیدی برای آنها است. وسایل و تجهیزات خود را انتخاب کنید ، بدانید چه چیزهایی جدید اند، شیوه های خرید خوب را یاد بگیرید. بیش از ۲۱ سال است که در نمایشگاه های کودک و نوزاد زیباترین ماجراجویی های زندگی را به والدین آینده و جوان کمک می کنیم. اطلاعات ارزشمند زیادی در نمایشگاه THE BABY LYON ارائه میشوند از جمله : آدرس های مورد نیاز ، توصیه ها ، نوآوری ها ، نکات ، رویدادها و کارگاه ها. با متخصصان صحبت کنید: تمام سوالات خود را در مورد موضوعاتی مانند مراقبت ، بهداشت ، تجهیزات ، تغذیه ، زایمان ، شیردهی و … بپرسید . به طور زنده تست کنید ، محصولات را کنترل کنید تا انتخاب های خود را آزادانه انجام دهید . از تخفیف ها و پیشنهادات اختصاصی که در هیچ کجای دیگر نمی توانید پیدا کنید بهره مند شوید .

 

 

 

۲ – نمایشگاه مادر و کودک BEBÉS & MAMÁS – BARCELONA  اسپانیا

 

نمایشگاه مادر و کودک BEBÉS & MAMÁS - BARCELONA 2020 اسپانیا

 

نمایشگاه کودکان و مادران بارسلونا ، نمایشگاه BEBÉS & MAMÁS بارسلونا رویدادی سالانه می باشد که به مادران و کودکان اختصاص داده شده است . BEBÉS & MAMÁS نمایشگاهی است که در آن خانواده ها می توانند برند های اصلی در این بخش و بخش های اضافی کودک ، کودک و آینده و مادر  را در آن مشاهده می کنند. شما می توانید از طیف گسترده ای از فعالیت ها و خدمات رایگان مانند کنفرانس ها ، کارگاه ها ، ماساژ کودکان ،تغییر پوشک ، شیردهی ، رستوران کودک ، یک مسیر رفتن کودک و تفریح و سایر موارد دیگر لذت ببرید.
Baby Fair خود را به عنوان نمایشگاه معیار با هدف خانواده در سطح ملی تأسیس کرده است ، جایی که مارک های اصلی مربوط به بخش کودک و مادر در آن حضور دارند . بارسلونا ، مادرید و والنسیا مکان های برگزاری این نمایشگاه سالانه هستند که امسال هم اکنون به نوزدهمین دوره خود رسیده و با ارائه تصویری تجدید شده ، ارائه خدمات بیشتر و فعالیت ها و تعداد رکورد غرفه داران در شهر بارسلونا برگزار خواهد شد . در نمایشگاه کودک ، بازدید کنندگان قادر خواهند بود تا خلاقانه ترین محصولات مربوط به نوزادان و مادران را پیدا کنند ، در کارگاه ها و همایش ها شرکت کنند ، جایی که می توانند از بهترین متخصصان مشاوره دریافت کنند و از آخرین روندهای موجود برای مد و مراقبت از کودکان مطلع شوند. 
۳ – نمایشگاه مادر و کودک BABY DAYS – CHARLEROI  بلژیک
نمایشگاهی کودک و مادر BABY DAYS - CHARLEROI 2019 بلژیک
BEBÉS & MAMÁS نمایشگاهی که روز نوزادان است ! البته در کنار مادران ، این نمایشگاه جالب سالانه در شهر شارلروآ در کشور بلژیک برگزار میشود . نمایشگاهی برای مادران و نوزادان . ۱۶ و ۱۷ نوامبر ۲۰۱۹ در سالن Polyvalent در یک آخر هفته و در یک مکان همه آنچه را که ممکن است در مورد جهان کودک بدانید کشف کنید؟ آیا می خواهید از چندین متخصص ، اطلاعات و نمونه بهترین برند ها برای کودک خود مشاوره بگیرید؟ بله  برندهای مشهوری مانند Mustela ، Baby Hero ، LeChat ، Christian Mutualities ، Nuby ، ​​Ptitchou ، The Madness of Baby … و از شما دعوت می کنند تا به بزرگترین نمایشگاه آموزشی و و محصولات دنیای کودک بیایید.
۴ – نمایشگاه نوزاد و کودک LE SALON BABY LILLE  فرانسه
نمایشگاهی نوزاد و کودک LE SALON BABY LILLE 2019 فرانسه
نمایشگاه سالانه BABY LILLE FAIR ، نمایشگاهی برای والدین ، ​​نوزادان و کودکان خردسال که در سال ۲۰۱۹ در شهر لیل از شهرهای شمالی کشور فرانسه برگزار میشود . لذت بازدید از نمایشگاه LE SALON BABY LILLE در کنار خانواده ،اگر شما هم تازه بچه دار شدید یا قراره بشوید می توانید موضوعات و وسائل مرتبط با تولد و نوزاد را در این نمایشگاه پیدا کنید . تبادل نظر با متخصصان: تمام سوالات خود را در مورد موضوعاتی مانند مراقبت ، بهداشت ، تجهیزات ، تغذیه ، زایمان ، شیردهی و … بپرسید . به صورت زنده تست کنید ، محصولات را کنترل کنید تا انتخاب های خود را آزادانه انجام دهید . از تخفیف ها و پیشنهادهای انحصاری که در هیچ کجای دیگر نخواهید یافت بهره ببرید. آموزش در کارگاه های آموزشی برای یادگیری در مورد شیوه های خوب: ماساژ کودک ، کمک های اولیه کودکان ، حمل و نقل و غیره. مارک ها و برندهای کودک ، محصولات با منشا طبیعی یا آلی را در منطقه Carré Nature کشف کنید. این رویداد فرصتی بی نظیر است برای والدین جوان که از برندهای بزرگ تا تولید کننده های کوچک دیدن کنند .
۵ – نمایشگاه بین المللی محصولات کودک PUERICULTURA MADRID  اسپانیا
نمایشگاه بین المللی محصولات کودک PUERICULTURA MADRID 2019 اسپانیا
نمایشگاه بین المللی تجاری محصولات کودک و نوزاد PUERICULTURA MADRID رویدادی سالانه می باشد که هرساله در شهر مادرید کشور اسپانیا برگزار میشود . محصولات جدید برای نوزادان ، در حمایت از ایمنی نوزادان محصولات مربوطه به نمایشگاه ایمنی کودکان با همکاری OCU ارائه شده است. مواردی را که در نمایشگاه PUERICULTURA MADRID می توانید پیدا کنید عبارتند از : لوازم تفریح ​​و سرگرمی اتاق کودکان، طراحی داخلی اتاق کودک و سایر لوازم کودک . در نمایشگاه کودک PUERICULTURA MADRID سعی شده است وسائل و لوازم مورد نیاز کودکان شامل جدیدترین و ایمن ترین آنها ارائه شود .
۶ – نمایشگاه مادران و نوزادان BEBES & MAMAS  اسپانیا
نمایشگاه مادران و نوزادان BEBES & MAMAS 2018 اسپانیا

نمایشگاه سالانه BEBES & MAMAS که در نوامبر ۲۰۱۸ در شهر مادرید اسپانیا برگزار میشود . یک نمایشگاه ساده نیست بله شامل موضوعات مختلف یادگیری، تعامل، تست، آزمایش، فروش، خرید، شرکت در فعالیت ها و کنفرانس ها است . تمام این نوآوری ها و بهترین محصولات بخش نوزادان و مادران در این نمایشگاه ارائه میشود . Bebés & Mamás به خانواده ها موارد مورد نیاز کودک از دوران تولد و آینده و مادر را به ارمغان می آورد.شما می توانید از طیف گسترده ای از فعالیت ها و خدمات رایگان مانند کنفرانس، کارگاه کودکان، تغذیه، رستوران کودک، مسابقات نوزادان و کودکان و غیره لذت ببرید.

 

وبسايت ۱۲ اکسپو همراه و مشاور شما در زمينه تهيه ويزای کشورها و مقدمات ورود به اين نمايشگاه ها شامل تهيه کارت و بليط نمايشگاه و وقت سفارت کشورها ، ويزای نمايشگاهی کشورها ، تور نمايشگاهی کشورها ، رزرو بليط هواپيما جهت سفر ، رزرو بهترين هتل ها در محل اقامت ، مشاوره در تکميل مدارک و سفارت و ارائه بيمه مسافرتي مي باشد . ۱۲ اکسپو برگزار کننده تور هاي نمايشگاهي و اطلاع رسان تخصصي درباره ي تقويم نمايشگاه هاي اروپايي و لیست نمایشگاه های کشورها مي باشد .

این مطلب چقدر مفید بود؟

برای امتیاز دادن به آن روی ستاره ها کلیک کنید!

میانگین امتیاز ۰ / ۵. تعداد آرا: ۰

تاکنون رأی داده نشده ! اولین کسی باشید که این مطلب را ارزیابی می کنید

اگر این پست را مفید یافتید ...

ما را در اینستاگرام دنبال کنید!

مطالب مرتبط
نظر خود را به اشتراک بگزارید

15 − یک =