نمایشگاه های کشتیرانی و صنایع دریایی در دنیا | ویزای نمایشگاهی | شمیران گشت

نمایشگاه های کشتیرانی و صنایع دریایی در دنیا

نمایشگاه تجهیزات دریایی METS TRADE 2018 هلند

با شمیران گشت همراه باشید در این مطلب قصد داریم به معرفی برترین و معروفترین نمایشگاه های کشتیرانی و صنایع دریایی در دنیا بپردازیم .

 

 

۱ – نمایشگاه قایق TORONTO BOAT SHOW  کانادا

 

نمایشگاه قایق TORONTO BOAT SHOW 2020 کانادا

 

نمایشگاه قایق تورنتو سالانه در این شهر تحت عنوان TORONTO BOAT SHOW برگزار می گردد . نمایشگاه بین المللی قایق تورنتو کل صنعت تفریحی را در یک محیط جمع می کند . تولید کنندگان ، نمایندگی ها و مصرف کنندگان صنعت قایقرانی . نمایشگاه بین المللی قایق تورنتو مکانی برای فروش برترینهای صنعت قایقرانی تفریحی کانادا می باشد . به هر حال اگر جز فعالان و علاقه مندان به قایق های تفریحی و موضوعات صنعتی اینگونه قایق ها هستید می توانید با حضور در نمایشگاه TORONTO BOAT SHOW کانادا فرصت مناسبی هم برای تفریح و هم برای موضوعات اقتصادی و صنعتی داشته باشید .

 

 

 

 

۲ – نمایشگاه صنعت و فن آوری های دریایی EUROMARITIME & EUROWATERWAYS  فرانسه

 

نمایشگاه صنعت و فن آوری های دریایی EUROMARITIME & EUROWATERWAYS 2020 فرانسه

 

نمایشگاه ها و کنفرانس های تجاری اختصاص یافته به بخش صنعت دریایی و فن آوری های در اروپا که تحت عنوان EUROMARITIME و EUROWATERWAYS  فقط سه سالی یکبار برگزار میشوند . محل برگزاری این رویداد مهم صنعت دریایی در سال ۲۰۲۰ شهر مارسِی دومین شهر پرجمعیت کشور فرانسه است. Euromaritime به عنوان تنها نمایشگاه حرفه ای است که همه بازیکنان اقتصاد دریایی را گروه بندی می کند. این نمایشگاه بین المللی پیشرو به عنوان یک چهارراه برای برخوردها و مبادلات ، تمام افراد درگیر در کار صنعت دریایی در مارسی به مدت ۳ روز خواهد بود. نمایشگاه Euromaritime را می توان به عنوان یک بستر تجاری معتبر در نظر گرفت و موضوعات خاص مورد علاقه تصمیم گیرندگان بین المللی ، خریداران و فروشندگان ، پیمانکاران و پیمانکاران فرعی در صنعت دریایی را در بر گرفت. شرکت در نمایشگاه EUROMARITIME و EUROWATERWAYS یک فرصت منحصر به فرد برای تبلیغ محصولات و دانش فنی شما ، ایجاد و توسعه روابط مشتری ، توسعه شبکه شما و نشان دادن ظرفیت ابتکاری شما است.  SEAnnovation حدود پانزده راه انداز فناوری های نوآورانه ای را ارائه می دهد که می تواند در یکی از چهار بخش مهم رشد صنعت آبی اعمال شود: فعالیت های دریایی ، فعالیت های بندری ، حمل و نقل و فناوری های آینده (محیط زیست ، MRE ، منابع زیستی ، حفاظت ).  میز گرد نیز در سه روز نمایشگاه برقرار است .

 

 

 

 

۳ – نمایشگاه و کنفرانس موتور کشتی ها MOTORSHIP PROPULSION & EMISSIONS  آلمان

 

کنفرانس موتور کشتی ها MOTORSHIP PROPULSION & EMISSIONS 2019 آلمان

 

همایش  و کنفرانس با موضوع تخصصی موتور کشتی در محورهای تولید ، سوخت و سایر مسائل مرتبط ، کنفرانس MOTORSHIP PROPULSION & EMISSIONS سالانه برگزار می گردد . هامبورگ، دومین شهر بزرگ آلمان میزبان این رویداد در سال ۲۰۱۹ می باشد . همایش سالانه MOTORSHIP PROPULSION & EMISSIONS هم اکنون به عنوان فنی ترین و آموزنده ترین و طولانی ترین سمینار تأسیس شده برای صنعت حمل و نقل کشتی رانی شناخته شده است. نسخه سال گذشته از ۱۴-۱۶ نوامبر ۲۰۱۸ در هتل Empire Empire Riverside در هامبورگ آلمان انجام شد. با گرامیداشت ۴۰ امین سال از کنفرانس پیشرانه  Motorship ، و نزدیک به ۱۰ سال کنفرانس سوخت های کشتی ، سال ۲۰۱۸ شاهد راه اندازی یک رویداد بزرگ ، ترکیبی و پیشرفته متشکل از جلسات کامل و جریانهای جداگانه بود. در طول یک دهه گذشته ، کنفرانس کشتی با سوخت های گازی ، تکامل نه تنها LNG بلکه سایر سوخت های تمیز و کم فشار را مورد بررسی قرار داده است ، تا حدی که دیگر نمی توان آنها را از نظر انتخاب پیشرانه های اصلی در انزوا در نظر گرفت. کاهش تولید گازهای گلخانه ای نیز از موضوعات این کنفرانس می باشد .

 

 

 

۴ – نمایشگاه غواصی SALON DE LA PLONGEE SOUS MARINE  پاریس

 

نمایشگاهی غواصی SALON DE LA PLONGEE SOUS MARINE 2020 پاریس

 

نمایشگاه بین المللی غواصی پاریس سالانه در شهر پاریس با نام SALON DE LA PLONGEE SOUS MARINE برگزار می گردد . با انتخاب این نمایشگاه ، به شما اطمینان داده می شود که مشتریان آینده خود را ملاقات کنید ، به پیشرفت خود کمک دهید و گردش مالی خود را توسعه دهید. علاوه بر این ، مشارکت شما ، به شما امکان می دهد از کلیه اقدامات ارتباطی که توسط سازمان اعمال شده است ، بدون بودجه اضافی بهره مند شوید. سالن غواصی تنها رویداد در فرانسه است که به جهان زیر آب اختصاص داده شده است و تمام غرفه داران را گرد هم آورده است از جمله : آژانس های مسافرتی ، ورزشکاران ، انجمن ها ، شرکت های قایقرانی ، مراکز غواصی ، تولید کننده و توزیع کننده تجهیزات غواصی ، آموزشگاه ها ، رسانه ها و دفاتر و کمیته های گردشگری ، که به غواصان اجازه می دهد تا با همه شرکت کنندگان در موضوع مرتبط با غواصی در یک مکان ملاقات کنند. پس از ۲۱ سال ، نمایشگاه غواصی بین المللی پاریس همچنان در حال رشد است.

 

 

 

۵ – نمایشگاه کشتی سازی EUROPORT  هلند

 

ویزای نمایشگاهی کشتی سازی EUROPORT 2019 هلند

 

نمایشگاه کشتی سازی و تجهیزات دریایی EUROPORT فقط دو سالی یکبار در اروپا برگزار می گردد ،روتردام بزرگ‌ترین بندر اروپا و دومین بندر بزرگ جهان پس از بندر شانگهای در کشور هلند میزبانی این رویداد را از ۵ – ۸ نوامبر ۲۰۱۹  بر عهده دارد . نمایشگاه Europort که در بندر جهانی روتردام برگزار می شود ، نمایشگاه برتر کشتی های دارای اهداف ویژه خواهد بود. Europort قطب تجاری برای بخش دریایی است ، زیرا این رویداد بر کشتی های تخصصی و راه حل های هوشمندانه که باعث موفقیت می شود ، متمرکز شده است. با ۲۷۰۰۰ بازدید کننده حرفه ای و ۱۱۰۰ شرکت نمایشگاهی Europort محل ملاقاتی مهم برای فعلان دریایی جهان است. در طول Europort 2019 بازدید کنندگان قادر خواهند بود در تعدادی از کنفرانس ها و سمینارهای جذاب و آموزشی نیز شرکت کنند. روزهای همیشه محبوب CEDA Dredging Days در تاریخ ۷ تا ۸ نوامبر در Rotterdam Ahoy برگزار می شود و موسسه سلطنتی معماران نیروی دریایی (RINA) در ۵ نوامبر کنفرانس ۴.۰ صنعت دریایی را با نگاهی به قدرت تحول بخش فن آوری دیجیتال برپا می کند.

 

 

 

۶ – نمایشگاه موتور بخار ECHTDAMPF-HALLENTREFFEN  آلمان

 

نمایشگاه موتور بخار ECHTDAMPF-HALLENTREFFEN 2019 آلمان

 

نمایشگاه و کنفرانس موتور بخار و خطوط راه آهن با مدل بخار ، موتورهای بخار ثابت ، موتور بخار کشتی ها ، ماشین های اصلی و موتورهای ثابت با نام ECHTDAMPF-HALLENTREFFEN در کشور آلمان در سال ۲۰۱۹ برگزار خواهد شد . قطارهای های مدل بخار ، وسایل نقلیه جاده ای ، کشتی ها و موتورهای بخار ثابت در بزرگترین نشست موتور بخار جهان که در کلن و فردریکشافن آلمان به نمایش گذاشته میشوند . FASZINATION MODELLBAU شما را برای ۲۵ امین سالگرد خود از اول تا سوم نوامبر ۲۰۱۹ به فردریش shafen دعوت می کند. نمایشگاه بین المللی پیشرو در مدل راه آهن سازی و ساخت مدل ، FASZINATION MODELLBAU محبوب ترین و جذاب ترین رویداد اروپایی برای همه سازندگان مدل قطار است. و رویداد امسال بسیار ویژه خواهد بود زیرا به همراه جامعه ساختمانی مدل ، این نمایشگاه ۲۵ سالگی خود را از اول تا سوم نوامبر ۲۰۱۹ جشن می گیرد. این جشن به شکلی تماشایی و برجسته سازی های متعدد برگزار خواهد شد. محصولات و کمپین های اکشن. بار دیگر ، بیش از ۴۰۰ غرفه دار در سطح ملی و بین المللی همه چیز را که در دنیای مینیاتور در اختیار طرفداران خود قرار می دهند از جمله Steampunk در Ecddampf-Hallentreffen ،و یک رویداد فرهنگی برای طرفداران لوکوموتیو بخار ارائه می دهند.

 

آژانس شميران گشت همراه و مشاور شما در زمينه تهيه ويزای شينگن کشورها و مقدمات ورود به اين نمايشگاه شامل تهيه کارت و بليط نمايشگاه و وقت سفارت کشورها ، ويزای نمايشگاهی کشورها ، تور نمايشگاهی کشورها ، رزرو بليط هواپيما جهت سفر ، ویزای کار کشورها ، رزرو بهترين هتل ها در محل اقامت ، مشاوره در تکميل مدارک و سفارت و ارائه بيمه مسافرتی می باشد . ۱۲ اکسپو برگزار کننده تور های نمايشگاهی و اطلاع رسان تخصصی درباره ی تقويم نمايشگاه های اروپایی و تقویم نمایشگاهی کشورها می باشد .

 

این مطلب چقدر مفید بود؟

برای امتیاز دادن به آن روی ستاره ها کلیک کنید!

میانگین امتیاز ۰ / ۵. تعداد آرا: ۰

تاکنون رأی داده نشده ! اولین کسی باشید که این مطلب را ارزیابی می کنید

اگر این پست را مفید یافتید ...

ما را در اینستاگرام دنبال کنید!

مطالب مرتبط
نظر خود را به اشتراک بگزارید

شانزده − 15 =