نمایشگاه های کشاورزی و جنگلداری و شیلات در فرانسه | ویزای نمایشگاهی | شمیران گشت

نمایشگاه های کشاورزی و جنگلداری و شیلات در فرانسه

نمایشگاه بین المللی کشاورزی AGRO-TECH MINIKOWO 2019 لهستان

با شمیران گشت همراه باشید در این مطلب قصد داریم بهترین و معروفترین نمایشگاه های کشاورزی و جنگلداری و شیلات در فرانسه را معرفی نماییم .

 

۱ – نمایشگاه کشاورزی و محصولات ارگانیک VIVEZ NATURE PARIS  فرانسه

 

نمایشگاه کشاورزی و محصولات ارگانیک VIVEZ NATURE PARIS 2020 فرانسه

 

نمایشگاه سالانه کشاورزی و محصولات طبیعی پاریس که با نام LIVE NATURE PARIS برگزار می گردد . نمایشگاه کشاورزی و محصولات طبیعی و ارگانیک یک رویداد عمومی اختصاص داده شده به زندگی ارگانیک شهری است. از ۲۴ تا ۲۷ ژانویه سال ۲۰۲۰ ، در Grande Halle de la Villette ، محصولات ، خدمات و ابتکاراتی را پیدا می کنید که به ساکنین شهر امکان می دهد تا در شهرها به روشی سالم تر و پایدار زندگی کنند. غذاهای ارگانیک ، بهزیستی ، خانه محیط زیست ، اخلاق ، تحرک شهری و … همه این بخش های زندگی روزمره به نمایش در می آیند. بیایید و محصولات ارگانیک با کیفیت را کشف کنید ، مستقیماً با تولیدکنندگان ، صنعتگران ، انجمن های متعهد به محیط زیست تبادل نظر کنید و ۱۰۰۱ ابتکار عمل را در نزدیکی خود کشف کنید که زندگی شهری را اکولوژیک تر و همبستگی را بیشتر کنید .

 

 

۲ – نمایشگاه میوه و تره بار MEDFEL  فرانسه

 

نمایشگاه میوه و تره بار MEDFEL 2020 فرانسه

 

نشست تجاری سالانه فعالان بازار میوه و تره بار ،رویداد MEDFEL در سال ۲۰۲۰ با میزبانی شهر پرپینیان در جنوب ایالت لانگدوک روسیون فرانسه برگزار میشود . رویداد بین المللی MEDFEL با موضوع بخش میوه و تره بار در فرانسه ، در تاریخ ۲۲ و ۲۳ آوریل ۲۰۲۰ در مرکز نمایشگاه های پرپین برگزار می شود. با حمایت مالی و پشتیبانی سازمان منطقه ای Occitanie / Pyrénées-Méditerranée و سازماندهی آژانس توسعه منطقه ای AD’OCC و سازمان SPAS ، نمایشگاه medFEL 2020 انتظار دارد که در طول این رویداد دو روزه میزبان ۲۵۰ غرفه دار و ۶۰۰۰ بازدید کننده باشد . medFEL 2020 تنها نمایشگاه در تقویم اروپا است که بستری را برای فعالان پیشرو در بازار میوه جات و سبزیجات ارائه می دهد که برای حل مطالبات جامعه از نظر حفاظت از محیط زیست ، کاهش زباله ،کاهش پلاستیک ، نزدیکی بازار ، CSR ، محصولات ارگانیک ،حفاظت از خاک و غیره اقدام به ارائه برنامه های مثبتی می کند. هدف نمایشگاه medFEL 2020 چیست؟ تمام مناطق فرانسه را گرد هم می آورد و به فعالان بازار فرصتی می دهد تا به روز شوند و از تجربیات خود در زمینه ابتکاراتی که انجام داده اند کمک کنند. اینها نکاتی است که باعث ایجاد تفاوت در خریداران فرانسوی و بین المللی خواهد شد.

 

 

۳ – نمایشگاه محصولات ارگانیک MARJOLAINE  فرانسه

 

ویزای نمایشگاهی محصولات ارگانیک MARJOLAINE 2019 فرانسه

 

نمایشگاه بین المللی محصولات زیستی و طبیعی و ارگانیک MARJOLAINE 2019 سالانه در پاریس برگزار می گردد. محل ارائه نمایشگاه سالن Parc Floral de Paris می باشد . Marjolaine بزرگترین بازار ارگانیک در فرانسه است . نمایشگاه تجاری Marjolaine ، یک رویداد اساسی برای همه بازیکنان در عرصه کشاورزی ارگانیک ، محیط زیست ، توسعه پایدار و رفاه طبیعی است.  Marjolaine مکانی بی نظیر برای جلسات و تبادلات زیر است:
۱۳۰ کارگاه آموزشی برای مصرف بهتر
۳۰ همایش: میز گرد و اکران فیلم
۵۸ کارگاه تمرین Slow Life
یک کافه سازگار با محیط زیست برای بحث در مورد مسائل
بسیاری از انجمن ها مربوط به حمایت از طبیعت و کشاورزی ارگانیک
جلسه مصرف کنندگان مسئول
در طی ۱۰ روز ، بیش از ۵۶۰ غرفه دار باعث می شوند محصولاتی با کیفیت ، عطر و طعم و حفظ محیط زیست ارائه کنند.
کلیه محصولات ارائه شده در Marjolaine به کمیته انتخاب مستقل به سرپرستی Nature & Progrès ، انجمن تولیدکنندگان و مصرف کنندگان که سعی در دفاع از سلامتی ما و زمین دارند ، محصولات این نمایشگاه لزوماً از محصولات کشاورزی ارگانیک (در صورت وجود موجود در بازارهای ارگانیک) و توسط یک نهاد مجوز دار کنترل می شوند. مواد مصرفی آرایشی نیز باید تأیید شود.

 

 

۴  – نمایشگاه کشاورزی و محصولات طبیعی VIVEZ NATURE LYON  فرانسه

 

نمایشگاهی کشاورزی و محصولات طبیعی VIVEZ NATURE LYON 2019 فرانسه

 

VIVEZ NATURE LYON نمایشگاهی برای دوستداران محصولات طبیعی و ارگانیک با تمرکز بر عرضه محصولات کشاورزی که    سالانه برگزار میشود . محب برگزاری در سال ۲۰۱۹ در شهر لیون فرانسه است. از ۱۵ تا ۱۸ نوامبر ۲۰۱۹ بیستمین سری Salon Vivez Nature در لیون همراه با کارگاه های عملی و همایش های تخصصی برگزار خواهد شد . یک نمایشگاه تجاری با علامت سلامت با ارائه انواع محصولات و خدمات اعم از غذای سالم تا گردشگری سبز ، مد ، زیستگاه سالم و محیط زیست .
ویژگی های اصلی نمایشگاه VIVEZ NATURE LYON :
۴ روز جلسات ، مبادلات
غرفه دار ، متخصص و علاقه مندان به محیط زیست و  رفاه
بازدید کنندگان با انگیزه که به دنبال محصولات طبیعی و ارگانیک و سازگار با محیط زیست اند .
یک نمایشگاه تعاملی با سخنرانی ها ، کارگاه های عملی و انیمیشن های خلاق
کارگاه های آشپزی ، کارگاه های خلاقانه (ساخت مواد آرایشی ، محصولات مصاحبه و …) .

 

 

۵ – نمایشگاه بین المللی دامداری SPACE فرانسه

 

نمایشگاه بین المللی دامداری SPACE 2019 فرانسه

 

نمایشگاه بین المللی سالانه SPACE با محوریت دامداری در سال ۲۰۱۹ در شهر رن مرکز ایالت بروتاین در فرانسه برگزار خواهد شد . SPACE 2019، نمایشگاه بین المللی دامداری برای همه محصولات دامی . SPACE یک نمایشگاه تجاری برای کشاورزی است که تمام شرکت کنندگان را در بخش های گوشت گاو (شیر و گوشت)، مرغ، خوک، خرگوش، گوسفند، بز و آبزییان را یک محیط جمع می کند. یک پیشنهاد کامل درباره خوراک و تغذیه حیوانات، ساختمان های دامی، ژنتیک، بهداشت حیوانات، تجهیزات دوشش، انرژی، دفع پسماندهای دامی. Innov’Space بهترین نوآوری های صنعت را ارائه می کند. SPACE شیوه ها و چالش های آینده دامداری را ارائه می دهد.

 

 

۶ – نمایشگاه بین المللی محصولات ارگانیک NATEXPO  فرانسه

 

نمایشگاه بین المللی محصولات ارگانیک NATEXPO 2019 فرانسه

 

نمایشگاه بین المللی NATEXPO برای محصولات ارگانیک سالانه برگزار میشود . نملیشگاه NATEXPO 2019 در شهر زیبای پاریس برگزار خواهد شد . Natexpo، نمایشگاه بین المللی برای محصولات ارگانیک، این رویدادی است که آینده ارگانیک را شکل می دهد، رویدادی سازمان یافته و برای همه سهامداران بازار ارگانیک است. تقریبا ۳۰ سال است که این رویداد بزرگ همه بازیکنان بازار ارگانیک از تولید کنندگان، پردازنده ها، توزیع کنندگان و متخصصین را در سطح ملی و بین المللی دور هم جمع می کنند. Natexpo در حال گسترش به فضاهای بین المللی با هدف کمک به متخصصان تجاری در جهت رشد خود است.  در سال ۲۰۱۹ بیش از ۱۰۰۰ غرفه دار ازاین نمایشگاه استقبال می کنند.

 

 

۷ – نمایشگاه بین المللی کشاورزی و محصولات طبیعی VIVEZ NATURE PARIS  فرانسه

 

نمایشگاه بین المللی کشاورزی و محصولات طبیعی VIVEZ NATURE PARIS 2019 فرانسه

 

نمایشگاه بین المللی کشاورزی و محصولات طبیعی VIVEZ NATURE PARIS دو بار در سال در شهر پاریس فرانسه برگزار می گردد . رویداد عمومی که اختصاص داده شده به محیط زیست شهری است از ۲۵ تا ۲۰۱۹ ژانویه با موضوعات معرفی محصولات طبیعی ، خدمات، مواد غذایی آلی،خانه زیست محیطی، مد اخلاقی، تحرک شهری، و طرح هایی برای فعال کردن شهروندان برای زندگی سالم تر برگزار خواهد شد .سخنرانی های کارشناسان، کارگاه های آموزشی توسط غرفه داران، کارگاه های آموزشی پخت و پز، کارگاه های لوازم آرایشی و بهداشتی گیاهانی، کارگاه بازیافت و تبادل نظر، کارگاه طبیعت نیز از جمله مواردی است که در این نمایشگاه ارائه خواهد شد .

 

وبسايت ۱۲ اکسپو همراه و مشاور شما در زمينه تهيه ويزای شينگن فرانسه و مقدمات ورود به اين نمايشگاه شامل تهيه کارت و بليط نمايشگاه و وقت سفارت فرانسه ، ويزای نمايشگاهی فرانسه ، تور نمايشگاهی فرانسه ، رزرو بليط هواپيما جهت سفر ، رزرو بهترين هتل ها در محل اقامت ، مشاوره در تکميل مدارک و سفارت و ارائه بيمه مسافرتی مي باشد . ۱۲ اکسپو برگزار کننده تور های نمايشگاهی و اطلاع رسان تخصصی درباره ی تقويم نمايشگاه های اروپایی و تقویم نمایشگاهی فرانسه می باشد .

این مطلب چقدر مفید بود؟

برای امتیاز دادن به آن روی ستاره ها کلیک کنید!

میانگین امتیاز ۰ / ۵. تعداد آرا: ۰

تاکنون رأی داده نشده ! اولین کسی باشید که این مطلب را ارزیابی می کنید

اگر این پست را مفید یافتید ...

ما را در اینستاگرام دنبال کنید!

مطالب مرتبط
نظر خود را به اشتراک بگزارید

11 − پنج =